Skoči na vsebino

Kawasaki Z 636


johan

Priporočene objave

Ima že kdo izkušnje z tem motorjem.Cena je kar privlačna.2.051,000 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahhaa.....za enega vem....in to je GREGS....in sicer s sedenjem na njem.....hahahahhaa :D :D :D kar ni mogel z nje.....sam ne vem ali zaradi tega ker ima žensko ime(kao konča se na "a")....al je bil kje drugje vzrok.

Drgač pa meni,ki nisem ljubitelj takega segmenta motorjev vizuelno izgleda prav prikupno.....a ima tuki "a" tut kako vlogo :oops: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, ti kar zezaj.... :wink: :lol:

Ja, na tem motorju se sedi super, balanca ravno prav... samo hudica, peljal ga pa se nisem, pa imam strasno zeljo eno Ninjo peljat... 6, 7 in 9 po moznosti... ker je to resen kandidat za naslednji nakup. Ampak brez voznje ne kupim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da je "stara" ninja ful dobra in da po vseh testih 636 zmaguje bi rekel da mora "trgat gate" ker je baje ful prenovljena.

:twisted: ah ce bi mel malo penezev bi si jo sigurno za na grobnik pa malo okol omislil, pa eno ninjo 9 za turice, pa ninjo 12 za daljse ture, pa ninjo 12 predelano v streetfighterja,.......... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....prvic slišm, da zmaguje na useh testih... :shock: :shock: :shock:

bo teba začet brat ne sam poslusat :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....prvic slišm, da zmaguje na useh testih... :shock: :shock: :shock:

beri motorrad in glej metzler magazin na DSF, mogoce je test ze objavljen na www.motorradonline.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

636 je baje zelo dober motor, ima vse kar je imela 600-ka in še več

in to je teh par kubikov im nekaj moči, kar naj bi stari ninji primanjkovalo

to pa je seveda uradna oglaševalska pripomba :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Edina stvar, ki mi ni všec na novi šestici je ta, da ima še vedno te zastarele enojne zadnje vilice, tko neki švoh delujejo....

Ostala trojica ima asimetricne, razen za Suzo nism zihr.... :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Pa še te spredne luci, k so jih itak usi (konkretno Honda pa Kawa) kopiral po prvi R1, ta pa zelo modificirane po Ducatiju...

So bile pa res boom takrat, paradoksalno, so te lucke na Kawi še najlepše, oz. cel gesicht, ostalo pa precej konvencionalno... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je menda zelo v redu. Ima tudi več moči pod nizkimi obrati. Ne zdi se mi pa fer, da se primerja z ostalimi 600, saj ima sedaj več kubikov in je normalno boljši. Sedaj je po mojem mnenju postal samosvoj razred....

Če te zanima pa se nekaj šušlja, da bodo septembra predstavili novi model za 03 (tudi zx-10r).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Edina stvar, ki mi ni všec na novi šestici je ta, da ima še vedno te zastarele enojne zadnje vilice, tko neki švoh delujejo....

Ostala trojica ima asimetricne, razen za Suzo nism zihr.... :?:

ktera trojica? yamaha, Honda....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemska revija PS je izbrala 636 za najboljsi 600-tak leta 2002 in ninjo 12 za najboljsega sportnika. pa ne zdaj v zrak skocit tako so oni izbrali, jaz samo posredujem informacijo. zal nimajo na internetu strani da bi lahko prebrali lahko pa vidite na www.dks.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS je zelo realna revija kar se testov motorjev tiče, tako da bi jim kar verjel. Sam imam sicer samo en primerek v katerem je primerjalni test Buell X-1, Cagiva Raptor 1000, Suzuki GSF 1200 Bandit, Triumph Speed Triple in Ducati Monster S4. Seveda so za zmagovalca izbrali S4, tako da izgleda da se fantje spoznajo na motorje. :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeah right......da sta motorrad in PS v isti zalozniski hisi nima hvala bogu nobenega vpliva na celo zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ja, sej so v zadnjem testu v PS-u v dvoboju novi Ducati 998 vs. nova Yamaha R1, izbrali za zmagovalca Ducatija, sam ne vem po kakšnem kriteriju, najbrz po ceni primerka... :( :( :(

Po moje dajejo prednost evropejcem, ce bi testirali še BMW, bi pa izbrali nemca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeah right......da sta motorrad in PS v isti zalozniski hisi nima hvala bogu nobenega vpliva na celo zadevo.

Zgleda da ne, ker pri Motorradu ponavadi Suzukiji zmagujejo. :wink: :lol:

....Ja, sej so v zadnjem testu v PS-u v dvoboju novi Ducati 998 vs. nova Yamaha R1, izbrali za zmagovalca Ducatija, sam ne vem po kakšnem kriteriju, najbrz po ceni primerka...

Če je bil 998R, ne vem zakaj jim nebi verjel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na 636 ni všeč tako izrazit zajemalec zraka pod lučjo - preveč izstopa iz linije ... kar pa se zadnjih vilic tiče, služijo namenu in to dobro, saj jih tud Andrew Pitt vozi na svoji mašinci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na 636 ni všeč tako izrazit zajemalec zraka pod lučjo - preveč izstopa iz linije ... kar pa se zadnjih vilic tiče, služijo namenu in to dobro, saj jih tud Andrew Pitt vozi na svoji mašinci.

zajemalec za zrak se da tudi "naknadno mehansko obdelat" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja?...thja.lepa je lepa je. Si jo je kolega nabavil, pa mu tudi kot novincu ne dela preglavic :D :D :D ......sicer je po prvih kilometrih imel izbuljene oci :shock: .......zdaj pa jo ze po vseh ovinkih polaga 8) ..... mislim , da bo kmalo njegovo staro nagnal. Sam sem ninjo vozil, sicer l.99

cool :D :D :D ..........po izkusnjah bratranca pa ti povem....... zdaj ze nabavi nove fusrasterje :twisted: :twisted: :twisted: ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, a mi hocete povedati, da ze imam zmagovalca za nakup?! :wink: :D

Tako je Gregs ... zmagovalec je na pladnju ... zdaj pa še samo dinare pripraviš, pa bo.

Se boš pa moral tvojga mljinčka znebit, a ne :cry: :wink: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajemalec za zrak se da tudi "naknadno mehansko obdelat" :)

Vsak motor se da predelat ... govorimo o serijskem motorju !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se boš pa moral tvojga mljinčka znebit, a ne

Ehehehe.... bo sel kar v muzej, mogoce ga pa Tamala dobi za 18. rojstni dan... ehehehehehe.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, ti kar zezaj.... :wink: :lol:

Ja, na tem motorju se sedi super, balanca ravno prav... samo hudica, peljal ga pa se nisem, pa imam strasno zeljo eno Ninjo peljat... 6, 7 in 9 po moznosti... ker je to resen kandidat za naslednji nakup. Ampak brez voznje ne kupim....

Jah, če bi se kakšen mesec prej pri meni oglasil, bi ti dal svojga za pelat... (GPZ600R Ninja... mislim da je bla to taprva... nisem pa čist ziher. Lohka da so ble že une 84 letnik 900 gpz variante). :D

Sicer pa razlike med 500 in 600... pri tvojem se je porajtal da je vzmetenje malo mehkejše, balanca bol dol (da se je ne da bolj obrnit me je kar malo motilo), 600 pač kot štircilindraš... hmnja... mislim da je razlika full očitna. Kljub samo 15KM več.

Sicer je pa luškana tale 500 varianta... kaj nej rečem... pršparej pa kupi 636, čeprav mislim da ti bo tudi ratal malce prešvoh.

Probej kšno VFR750 al pa vsaj kakšno 900-1100 zadevo.

Tale ZZR1200 prov fletn zgleda... če se obnaša vsaj približn tko kot 1100, mora bit že gut. 8)

Sicer pa ne kar tko stran metat gpz-ja... prpele te kamor hočeš, kadar hočeš in kakorkoli hočeš. Če maš kej placa v garaži, ga lepo konzervirej pa maš za cajt ko menjaš motorje... ti ne bo treba tolk na brzino nabavljat. Sicer mam pa jest dost velko garažo :P

LP

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!