Skoči na vsebino

Kawasaki Z 636


johan

Priporočene objave

kakšnih 118km, mislim, da so šparal - ni UDF kot pri z1000, to jaz kr tako

mislim...meni sicer sploh ni všeč....nekam "cheap" izgleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako da kr vsem po vrsti ni všeč :?: men je res ubijalski,pa še marsikteremu ki ga poznam.v soboto sm vidu Z1000 in novo ninjo v kranju na laborah..a kdo kej pozna kdo je srečnež?čeprov verjetn je bil kdo od panigaza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam novo ninjo in bi pričakoval, da dajo vsaj UDvilice iz ninje, tukaj pa vidim isti auspuh, števec kaj več pa spet ne! Skoparijo in zgleda bolj

kot miljoninpol stvar! raje SV, FZS....vsaj jaz....je pa verjetno spet kakšna

generirana slika...ne vem. Sprednji konec je pa grotesken. Meni se tako zelo nedopade tista črna plastika pod sitzom - ima jo tudi Z1000!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi všeč. Nekaj se mi ne sklada ali manjka. Z 1000 mi je isto, le črni mi je všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je vsec. Pa ce se bo ga dalo dobit za kaksno ne prenavito ceno bo to sigurno fajn motorin.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšnih 118km, mislim, da so šparal - ni UDF kot pri z1000, to jaz kr tako

Tole je mal faljen, no...Nekej tolk ma pač nova Ninja! Skor noben naked še ni bil tok močn kot plastik od iste firme.

Po moje bo okoli 105 KS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšnih 118km, mislim, da so šparal - ni UDF kot pri z1000, to jaz kr tako

Tole je mal faljen, no...Nekej tolk ma pač nova Ninja! Skor noben naked še ni bil tok močn kot plastik od iste firme.

Po moje bo okoli 105 KS...

Sem rekelto jaz kr tako

Tale Z636 je itak "govorica", govori se pa: mašina od ninje (verjetno

detunirana) in bo verjetno predstavljen jeseni v Milan-u!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"razlika samo v barvi in izpuhu" .... :?:

pa drugo mašino gor obesjo in nov motor :shock:

so pa pri kawasakiju res inovativni... polni idej.... :roll: :wink:

kje se že uvršča kawasaki na GP dirkah??? AAAaaaa njihova inovativnost..... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so tebi "dirke" samo GP? Poštudiraj malo Kawasaki zgodovino in

se javi! Recimo, da so začel z 636 mašino tekmovat v Sstock proti višjim

kubikazam itn....

"Civilne" Kawasakije letos drugi lovijo, kot so oni nekaj let lovil ostale

tri japonce!

Hyundai dela recimo shit, so al se pa še nekaj vsajajo v WRC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"razlika samo v barvi in izpuhu" .... :?:

pa drugo mašino gor obesjo in nov motor :shock:

In kaj je s tem narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tko!In kaj je s tem narobe???To delajo vse moto hise ce hocejo prezivet in v tem ni nic slabega :!: Kawa itak rula :D :D Je pa res da je par let spala(dremala) in se sedaj prebuja!No pač ne more takoj vse nadoknaditi ,ampak v glavnem da so se zbudil :D :D :D

Sem pa tudi ze veckrat razmisljal,zakaj se je Kawa umaknil z offroada??Vsaka hisa(Japonska) ma neke hard endurce(DR-Z,WR,XR) razen Kawa neki štrajka pa nevem zakaj???O KLX-ih pa pri nas tud ni več ne duha ne sluha in tud nasplošno jih ni videti??Kdo kaj ve?? :evil:

LP,Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ditto! jaz kar pogrešam "mean green" barvo na offroad tekmah (čeprav

se nebi branil kakšne plave TT600R-osebno!), je pa zato Kawa pojem bil, (9x AMA), nekaj časa zaspal, zdaj pa na novo v amer. superstock-u..baje?

s temi civilnimi zadevami pa začenja smernice, mislim! osebno mnenje!

......med japonskimi 4 namreč.....pustimo italijane nastran, če ne bo debata spet stekla o kdo ima boljši design etc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne se razburjat :wink:

se strinjam z vami.... kawaski se je res popravo (prebudo) in dela OK motorje 8)

sem malo namenoma dregno ljubitelje Kaw.... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni recimo sploh ni problem, če udrihaš po neki znamki (ampak argumentirano!)BMK kaj piše na tanku! Sploh je ta "nakedz 636" neki baltazarski!-Bal...Baltazar....Bal...Baltazar....Bal....Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J:Tocno tako!Se strinjam stabo!Sam tebe vsaj BK kaj ti pise na tanku, mene pa tud BK ker mi trenutno nic ne pise na tanku(pa nisem nalepke dol potrgu) :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J:Tocno tako!Se strinjam stabo!Sam tebe vsaj BK kaj ti pise na tanku, mene pa tud BK ker mi trenutno nic ne pise na tanku(pa nisem nalepke dol potrgu) :evil:

Vse je 8) za vsakega se najde motorin, za vsak zep, stil, telesne mere itn,

konec koncev je vazno, da ma okvir, dva kolesa in mašino...pa ene par

detajlov..pa je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Drugi vtis:

Do zdaj sem naštepal komaj 1500km, ker me je nekaj časa bolel kriz in, ker sem šel dva tedna nazaj v tujino.

- prvi servis pri 1000km je bil cca.15000.-, pač olje in filter + delo....

Do zdaj mi je ze odletelo: ena matica, ki drzi šipco in oklep, potem vijak, ki drzi oklep na okvir...torej spodnji prvi...oboje na levi strani..., progresivno gledano, bom imel "naked" izvedbo tam nekje do septembra!

..Zdaj, ali so ga površno sestavili, ali pa je serviser slabo nazaj dal vse skupaj po servisu?? To zadnje dvomim, ker je res maček, samo jaz nočem gledat tega mačka vsak teden, sploh pa ne pri novem motorju! Obstaja tudi moznost, da sem kupil totalen shit!

-Mrzel vziga takoj, nad 85 stopinj se pa ze malo matra (pač kawa!)

Včasih mi pri štartu zataji/zaspi injection, potem se mu strga! Ni mi všeč ta "včasih"! Sicer sem navajen na te finte, ampak tukaj je ta efekt preveč prisoten. Auspuh je začel rumenet big time,...bom dal Akra slip-on zdaj en dan!

edine pohvale imam za sprednje zavore, sprednjo vzmeztenje in gume....

aja! gume niso od Kawasakija!

Prvotni vtisi so bili odlični, ampak tole z odletavanjem šraufov in matic me je razočaralo! Danes grem k temu mojemu serviserju...mi je rekel, da bo vse skupaj malo zategnil!

Povzetek: Povprečen izdelek in ga ne morem več priporočat!

Let the good times roll! - Ja, pa kaj še!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvotni vtisi so bili odlični, ampak tole z odletavanjem šraufov in matic me je razočaralo! Danes grem k temu mojemu serviserju...mi je rekel, da bo vse skupaj malo zategnil!

Kolikor jaz vem bi moral to narediti že preden ti je izročil motor pa še na na prvem servisu. ;)

Ze ze, samo jaz sem kupil motor pri osebi Y, servisiram pa pri osebi X! Za osebo Y nisem slišal nič vzpodbudno dobrega, za osebo X pa v glavnem dobro! Una dva xx-a iz DKS-a prideta večkrat k njemu itn...Koga moram jaz zdaj jebat v glavo? Mogoče kar Akashi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bom zelo blond izpadel, če bom vprašal, od kdaj Kawe delajo na jugu Italije, Francije, Španije???? :P B) ;)

Po mojem ne boš nč blond izpadel, piše sicer Made in Japan, me pa prevejajo neki čudni občutki. Res, da sem zahteven in tečen, ampak samo primerno tečen! V glavnem, lahko bi ga malo boljše skupaj dali in če se bo to nadaljevalo bo ta samo še za letos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evo nadaljevanje kawasoap opere:--

...malo prej prišel nazaj od mojega mojstra, ki je zategnil te j..... vijake in...aja! Ma kaj vi res vsi mislite, da gre vse gladko al kaj?...ccccccc...nenene,

med voznjo je počila šipica, torej pri stičišču vijakov, šipce, frtlajtnge,....in zdaj sem moral tudi to reklamirat in fuck this all, ker moram počakat 10dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!