Skoči na vsebino

Ajajaj clovek!!!


.T.

Priporočene objave

Nedelja, 06. april 2003, ura je 8:30. temperatura je –2 stopinji celzija, snezi. Z avtomobilom cakamo na semaforju v kriziscu Celovske in obvoznice. Prizge se zelena luc. Kolona zacne pocasi speljevati. V desnem ogledalu zagledam luc in ze ja naredilo VRRRUUUUUMMMMM! Nas »znanec« na crnem H-D, s tanko jaknico, v kavbojkah in celado pripeto na zadnji luci je na polno picil po sredini kolone in nadaljeval pot proti centru LJ. Na prvi postaji LPP se je ustavil in pocakal, da je sla kolona mimo, nato pa je uprizoril pravi slalom med avtomobili. Ljudje v avtomobilih so se drzali za glavo. Nato nas je spet pocakal na postaji LPP pri kinu Siska. Kolona se je ustavila na rdeci v kriziscu Celovske in Drenikove. Dve sekundi preden se nam je prizgala zelena luc, je spet naredilo VRUUMMMMM in znanec je na polno picil med avtomobili v krizisce. Le kako je vedel, da je bilo krizisce ze izpraznjeno? Proti cenru LJ je vijugal levo in desno, na ovinku pred Staro cerkvijo mu je zmanjkalo prostora in je »polagal« se najmanj meter na drugi strani dvojne crte. Nasproti vozeca avtomobila sta se mu komaj umaknila, le za nakaj cm pa je falil otocek s pupinovim stozcem, ki je na sredini ceste pred kriziscem. Nato ja pa se bolj pohodil gas in smo ga videli le se v daljavi v kriziscu Celovske in Slovenske.

Ko smo njegovo »junasko« voznjo gledali iz avtomobila, so nam sle kocine pokonci. Rekel sem si, ko se ne bi vsaj sedaj zlozil, ker bi mi pogled na razmrcvarjenega cloveka pokvaril dan oz teden, ce na mesec.

Pa dobr zanima me kaj je narobe s tem tipom, al je pr.uknjen, a je na igli, a je skoz przgan?

Mustang je enkrtat nekje na forumu zapisal, da je tip sicer v redu ampak, da ne jebe zive sile ?!? Upam samo, da ga ne bo jebala starka s koso. Ker ce bo tako nadaljeval…

Res je, da s tipom ocitno nekaj ni OK in da s svojim obnasanjem mece slabo luc na nas ostale motoriste, Pa vseeno bi bilo skoda zaradi objestnosti izgubiti se eno mlado zivljenje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tip je res :shock: :shock: :shock: !!!

Kt en duh se vozi po ljubljani seveda vedno z dvema čeladama na prtljažniku in niti z eno na glavi!!! :D :D

Sam zakaj pa skoz vijuga tut na ravnem pa res nebi vedu!! :shock: :shock: Mogoče je pa res skoz počn k krava!!! :?:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečkota in njegov zrjaveli motor lahko večkrat srečate na naslovu Celovška 140...............ne vem pa ali stanuje v našem bloku,al ima tam prijateljico,prijatelja........

BTW......ne mislim ga učit,kaj je prav in kaj ne.........se mi dozdeva,da je že dovolj star,da ve kaj in kako.

BTW2........zgleda čist normaln!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modela sm vidu in se mi zdi da ni čist pr sep. sej je vse v redu če se hoče pokazat ampak to je mal preveč. pol bojo pa spet govoril da motoristi (vsi) ne znamo vozit, da smo neodgovorni itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, de ga še nisem sreču. Sam,a ga noben caps ne porajta al kaj?

Pa če bi jst take delu bi si vsaj opremo nabavu :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je to ist tip k sm ga jest enkrat jesen vidu u lublan. Mi se tko lepo pelemo po cest pa nas po PLOČNIKU prehti en harleyaš brez čelade :shock: :shock: piz*a po pa ni čudn da mi mat mori da je motor nevarn

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem to že enkrat vprašal pa bom še enkrat:

a so čelade v lj. prepovedane??

Čudno se mi zdi, da nikjer drugje razen v naši prestolnici opažam največ motoristov in mopedistov brez čelad?

Ta tip o katerem piše Tadej pa nima motorja za to da bi užival v vožnji, ampak da frajar z njim (vsaj po opisu dogodkov sodeč) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno se mi zdi, da nikjer drugje razen v naši prestolnici opažam največ motoristov in mopedistov brez čelad?

upam da jih bo Evolucija dohitela.

Verjemi mi da v tisto buco ne gre nic z besedo.

Mora enkrat (poslednjic?) posteno kresnit po asfaltu z njo, da bo MORDA pomislil na kaksno zascito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Znanec"?  :shock:

Znanec zato, ker smo o njem ze govorili v neki drugi temi .....

(ko se je letos nekega dne v februarju vozil po LJ v kratih rokavih)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem tega tipa videl že večkrat pri Tramvaju. V času 1 ure se je približno 3x odpeljal in pripeljal nazaj. Čelado ima vedno na zadnji luči nataknjeno, potem pa jo z gibom roke, 'kot bi vzel meč', da na glavo.

Večkrat sem ga opazil tudi na Celovški. Velikokrat se ustavi na bencinski (v smeri centra), za trenutek sname čelado in spet odpelje.

Za razliko od ostalih se mi ne zdi, da zgleda normalno. Oblečen bolj v stilu Mad Max-a. Mogoče pa se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa če bi jst take delu bi si vsaj opremo nabavu :evil:

Pa sej on ma neki opreme pa celado, samo kaj ko te opreme ne uporablja, ker pol nebi tak frajer izpadu!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli tukaj berem me sploh ne preseneča... Tak je, bil je in tudi bo (vsaj upam, da bo - v smislu med živimi). Kolikor ga poznam lahko povem, da ne gre za klasično frajerišenje, ampak mogoče bolj za pogled na življenje in način, kako ga živiš. Sploh pa ne gre za to, da ne bi bil "pravi" motorist. Kolikor vem je s tem motorjem naredil okrog 300.000 km in se vozi celo leto, ne glede na vreme ali druge pogoje.

Zadnjič sva se pogovarjala in sem videl, da je čisto razbit po obrazu. Namreč: odletel je z motorjem. In kot po čudežu je imel takrat na glavi čelado. Ne vem ali ima človek take instinkte, neskončno srečo, ali pa vsaj 9 življenj kot maček. Spremenil se po moje ne bo, še manj pa ga bo kdo drug. Če ga že vsi padci ne...

Kar se pa zgleda drugim tiče, pa mislim, da je ta debata brezplodna. Vprašajte se, koliko stvari v življenju naredite tako in zato, da bi bili zgled drugim in da bi pazili na podobo neke skupine...

Mislim pa tudi, da dokler neposredno ne ogroža varnosti drugih, je vse ok. Do tam je pa njegov motor, njegov lajf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa tudi, da dokler neposredno ne ogroža varnosti drugih, je vse ok. Do tam je pa njegov motor, njegov lajf.

Koliko sem prebral ni slo samo za nosenje celade. To je pac stvar vsakega posameznika (kar se mene tice), vendar tip (bojda) vozi malce "nevarno" in s tem ogroza ostale udelezence v prometu. Kar pa JE tudi moj/nas problem. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nošenje čelade na glavi je njegova stvar, pogled na motorizem tudi ......

Upam le, da se ne bo nikoli znašel na moji strani ceste, na pločniku ali prehodu za pešce, kjer hodijo otroci (moji ali tuji), ker ..................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa tudi, da dokler neposredno ne ogroža varnosti drugih, je vse ok. Do tam je pa njegov motor, njegov lajf.

Najmanj meter cez dvojno crto na nasprotnem voznem pasu JE ogrozanje drugih!

Norenje po mestu s 150 km/h je ogrozanje drugih. Si predstavljas, da pade in motor odleti na plocnik ali pa v skupino ljudi, ki caka na postaji LPP?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo naredil pizderij.o in j ne bo sam oon fasu mu jaz nebi pustu naredit nobene podobne stari več :evil: kaj to pomeni upam da veste... saj za nekaj let

Tadej :oops: :arrow: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga dala že danes na hladno, še predno uradno naredi kozlarijo. Kaj pa če je s svojo nevarno vožnjo že kaj naredil? Morda je že vozil po nasprotnem pasu, nasproti vozeči nesrečnež pa je zapeljal s ceste "iz neznanega razloga", saj je razlog že odpeljal mimo in se ni ustavil. Tak človek je potencialni morilec :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!