Skoči na vsebino

Ajajaj clovek!!!


.T.

Priporočene objave

Sej sem to že enkrat vprašal pa bom še enkrat:

a so čelade v lj. prepovedane??

Čudno se mi zdi, da nikjer drugje razen v naši prestolnici opažam največ motoristov in mopedistov brez čelad?

Jah v bistvu sploh ni treba cakat, da se kdo od preostale publike zbuni, ces da smo motoristi neodgovorni, se bomo itak med sabo zacel opravljat....

Ja stari, v Ljubljani so celade res prepovedane, ker smo Ljubljancani taki kreteni, da ne vemo kaj je dobr za nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi mene ima lahko votlo lubenico na glavi - samo v primeru,da se mu kaj zgodi in utrpi poskodbe glave naj ne pricakuje kaksno financno pomoc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj zgodi in utrpi poskodbe glave naj ne pricakuje kaksno financno pomoc....

ampak jo bo dobil ... brez skrbi ... najprej na urgenci potem pa naprej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ga vidu v sredo, mal naprej od hale tivoli se je vozu proti dravljam. Zgledal pa je nekak tako: pred njim marica in zacuda je ni prehitel ampak je lepo za njo vozu (seveda brez celade - s kapo) - pa sm si mislu zgleda se je tip mal umiril. Ampak on meni nic tebi nic - izvadi mobitel mal tipka, pol se pa se pogovarja. Najbolj zalostno je pa to, da je cca. 1km pred njim vozila marica in da se jim ni dal kaksne kazni napisat. Sej - dokler ogroza sebe me boli k...c , sam vsako minuto k je ta model na cesti ogroza vse ki so v radiju 100m od njega in sam predstavlite si, da nekoga vozte na motorju in se ta model zaleti v vas in se sopotniku kej zgodi... :( :evil:

On je stalna stranka policije in jim skoz plačuje kazni (nenošenje čelade, reg. tablica na napačnem mestu, prekrški, motor totalno razsut...itd.), tako da ga imajo že oni počasi dost, ker bi imeli drugače samo z njim preveč dela... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja stari, v Ljubljani so celade res prepovedane, ker smo Ljubljancani taki kreteni, da ne vemo kaj je dobr za nas...

to si ti reku, da ste kreteni! :?

s tem sm hotu samo povedat da v Lj veliko ljudi ne nosi čelade, še posebej tisti na skuterjih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem sm hotu samo povedat da v Lj veliko ljudi ne nosi čelade, še posebej tisti na skuterjih!

a se oni stejejo med motoriste ? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem sm hotu samo povedat da v Lj veliko ljudi ne nosi čelade, še posebej tisti na skuterjih!

a se oni stejejo med motoriste ? :wink:

Pa ponavadi "čudno" izgledajo ( beri - so čudne rase in imajo trše glave).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud izjeme morjo bit.

Kva bi pa pol pisal če jih nebi bi lo.

"Sm vidu enga na ful zrihtanmu motorju se je vozu pi pravilih 100% pa še čelado je imel na glav " ta huj frajer :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem sm hotu samo povedat da v Lj veliko ljudi ne nosi čelade, še posebej tisti na skuterjih!

a se oni stejejo med motoriste ? :wink:

Pa ponavadi "čudno" izgledajo ( beri - so čudne rase in imajo trše glave).

trše glave :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je stalna stranka policije in jim skoz plačuje kazni

Od kje mu pa tolk $$$$$. A je mogoce kdaj zmagal na milijonarju?

Tadej

Poglej si cenik ( beri kazni ) in bo vse jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 je napisal:

sam en pravilen odg velja:

FANTOM = PULCAJ

Zdaj me pa zanima:

1, a ti to ugibaš, na pamet, al je kaj resničnega za tem? :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti mislš da se imam jest cajt vozit po Ljublan da bom vidu en zgonen motor pa deformiranga človeka na njem :?:

Švabsko čelado pa sem imel doma tako da vem kako zgleda ( iz prve in druge svetovne )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol:

blade, blade

nisi razumu - mislil sem pred "notranje oči", predstavo v glavi - razumeš

:cry:

mogoče pa sem te precenil, pa ne veš kaj vizualizacija sploh je :?: :?:

brez veze - ne sekiraj se - ti sam glej da boš taprav trenutek stran skoču, ko boš zaslišal hud ropt za sabo in boš tisti trenutek vedel da je On :twisted:

fantomjeziherpulcajpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumim, da sem ga videl danes pred rtv-jem, ko je prišel plačat rtv prispevek. Ima nek nizek čoper črne barve, parkiral ga je pa kar sredi pločnika tako, da je z balanco prislonil ob prometni znak in je tako motor stal :) Aja pa imel je čelado zadaj, ampak ne na luči ampak tudi tako, da prekriva registrsko. Tko da nisem uspel cele razbrat, vem samo da se tako začne : Lj - Z5 - ... Aja pa tablica je čisto potolčena.

Pa ko je prišel ven, se ni usedel na motor in odpeljal ampak je še prej nekaj zraven brskal po gsm-ju ene 5 minut. T29s al pa T28s se mi zdi da je bil :) Nosil je neko usnjeno jakno, pa modre kavbojke. Na pogled čisto normalen.

A je to on?

Kater motor je sploh to? Je namreč brez vseh napisov...

aja aja pa ko se je odpeljal, je rohnelo :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak čelada se mi pa ni zdele iz 2. svetovne... Pač črna čisto navadna čelada (mislim, da ni bila integralna). Mi je pa takoj prišlo na misel, da je on, ker jo je imel na zadaj na tablici - luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, a zdej bomo začeli pa tipa še zalezovati po Ljubljani. Jaz namreč ga sploh ne želim videti oz. srečati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo škoda , da nimam digitalnega fotkiča :roll:

Evo samo zate Aleron, pa ne okol pošiljat :twisted:

onita2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!