Skoči na vsebino

Ajajaj clovek!!!


.T.

Priporočene objave

... celo zbirko KTM-ov pa Kawnlov..pa še vsakemu od vas bi enga kupu :shock:  :shock:  :D  :D  :D  :D  :D

A boš lohk men kej druzga kupu, k ne jem KTM-ov pa Kawlnou.... :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa kar knjigo o njem napisu:Harry Potter na motorju :D :D :D Pol bi pa tooook zaslužu da bi seb kupu celo zbirko KTM-ov pa Kawnlov..pa še vsakemu od vas bi enga kupu :shock: :shock: :D :D :D :D :D

a rabš pisalni stroj?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa to pomaga, ce ves koliko je star? Tip je totalno zmesan in ne vem, koliko rojstnih dni (svojih) bo se docakal s svojo voznjo; ce ima sreco to se ne pomeni, da jo bo tudi vedno imel... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej vam bi kupil kar bi pač hoteli,sam nevem zakaj bi šli na slabše če vam ponujam najboljše :D :D :D :D :D :D

Glih zadnič sem poslušal kolk mio$ se je zaslužilo s Harryem in sem dobil preblisk :D :D Vsak motosvetovc napiše par strani(enkrat se zberemo pa dogovorimo kako in kaj) potem pa to skup damo in smo vsi veseli.Če nam rata lahko pa še film posnamemo-Mad Harry.Za glavno vlogo pa avdicijo nardimo.Aja pa drugač nisem nič kadil al pa piv....pa tud drugač nimam bujne domišlije,sam do KTM-a je pa res treba nekak pridit :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morm verjet........dans je mel pa ta clovek PRAZNIK, namrec vidu sem ga ko se je pelju skozi mesto s CELADO :shock: na glavi...najprej sem pomislil ok pac eden ki ima podobnega čoperja, ampak pol sem pa pogruntu da je to ta isti , ker vozil je se zmer ko nor( cesta je bla mokra) ampak ok vsaj celado je mel na sebi...nevem kaj se mu je zgodilo, mogoce je pa sanjal od "tete s koso"....

Lp, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bere motosvet

Upam da , da se bo vsaj mal zamislil....kaj pocne...sej nevem kako to da ga policaji ne dobijo ( ce ga jaz vidim skorej vedno kadar se peljem skoz mesto) kako da ga ne dobijo , saj se skoz ene kible mim vozjo,...

Lp; Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ga vidu v sredo, mal naprej od hale tivoli se je vozu proti dravljam. Zgledal pa je nekak tako: pred njim marica in zacuda je ni prehitel ampak je lepo za njo vozu (seveda brez celade - s kapo) - pa sm si mislu zgleda se je tip mal umiril. Ampak on meni nic tebi nic - izvadi mobitel mal tipka, pol se pa se pogovarja. Najbolj zalostno je pa to, da je cca. 1km pred njim vozila marica in da se jim ni dal kaksne kazni napisat. Sej - dokler ogroza sebe me boli k...c , sam vsako minuto k je ta model na cesti ogroza vse ki so v radiju 100m od njega in sam predstavlite si, da nekoga vozte na motorju in se ta model zaleti v vas in se sopotniku kej zgodi... :( :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res faca, ko se tolk bodete okol njega. Kot, da drugi motoristi ne ogrožajo, najbrž je problem, da nima čelade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res faca, ko se tolk bodete okol njega. Kot, da drugi motoristi ne ogrožajo, najbrž je problem, da nima čelade...

Beri malo nazaj - problem je njegov nacin voznje in ne njegovo (ne)nosenje celade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo!

ne morem verjet, da ste se zaradi enega "ljubljanskega-kvazi-frajerja" toliko razpisali.

no ja kakorkoli ze, dosegel je svoj namen :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res faca, ko se tolk bodete okol njega. Kot, da drugi motoristi ne ogrožajo, najbrž je problem, da nima čelade...

Beri malo nazaj - problem je njegov nacin voznje in ne njegovo (ne)nosenje celade.

Kaj pa sem napisal pred omembo njegove čelade?:roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res faca, ko se tolk bodete okol njega. Kot, da drugi motoristi ne ogrožajo, najbrž je problem, da nima čelade...

Beri malo nazaj - problem je njegov nacin voznje in ne njegovo (ne)nosenje celade.

Kaj pa sem napisal pred omembo njegove čelade?:roll: :wink:

Mogoče NIMA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal sem, da je bil nekaj časa brez obeh bremz in je bremzal kar s škornji - ampak to je že druga zgodba...

Sej pri harleyih je verjetno precej vseeno, kar se onih zavor tice :lol: :lol: :twisted:

Je pa seveda tudi meni poznan ... letos ga sicer se nisem videl, se pa medlo spominjam, da ono cemur tu pravite "celada na luci" ... niti ni ne vem kaj od celade, zagotovo ne integralna, morda celo imitacija nemskih WWII celad, nisem pa preprican :D

Ampak ce je to to, je cisto vseeno ali jo ima ali ne :twisted: Pa to me niti ne briga, njegova lobanja, hudic je njegova voznja .... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiii....končno sem ga tudi jaz ugledala.......ob štirih zjutraj v centru LJ, pri Metalki...... :multi:

Skrivnost glede čelade je rešena.......ima jo za morebitnega sopotnika..... (vsaj danes ponoči je imel čelado na kepi njegov sopotnik)...... :wink: :lol: :lol:

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, čelada da, čelada ne, to je neznančevo zasebno vprašanje. 8)

Je pa motosvetovsko javno vprašanje, kaj za enega :twisted: si se ti, Alla, ob 4. zjutraj naokoli potikala :?: :roll: :P :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa motosvetovsko javno vprašanje, kaj za enega :twisted: si se ti, Alla, ob 4. zjutraj naokoli potikala :?: :roll: :P :twisted: :twisted:

:oops: :oops: :oops: :oops: .....pesa sem sprehajala.......... :oops: :oops: :oops: 8) 8)

Alla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!