Skoči na vsebino

Ajajaj clovek!!!


.T.

Priporočene objave

Špekulacija Holmesa Sherlocka in Watsona doktorja:

Tadej se inkognito naokoli vozi kot Ajajaj človek ;) :) :D :lol: B) :rolleyes: :huh: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem videl enega motorista na Yamahi XJR 1300 in črno-rdeči jakni, kako je vozil po Poljanski proti Ambroževem trgu. Šel sem za njim, ko je na križišču izsilil nasproti vozeči avto. Videl sem ga, ko je potem pred garažno hišo ustavil in dal čelado dol. Pa čisto ordiner (navaden) fant je zgledal. Tako zelo povprečen, da mu nikoli ne bi pripisal takega frajarjenja na motorju, ki - roko na srce - prav tako ne zgleda čisto nič posebnega. Ali ga je mogoče opazil še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je Yamaha zelena, z glasnimi "rori" in nosilcem za kovček?! ;) :o ;)

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem videl enega motorista na Yamahi XJR 1300 in črno-rdeči jakni, kako je vozil po Poljanski proti Ambroževem trgu. Šel sem za njim ...

pa kaj je z vami narobe? :blink:

a res nimate drugega dela, kot da se vtikate v druge ljudi. a zdej k bo en naredu najmanjsi prekrsek, ga je pa treba lincat. naj vsak dela kar hoce. in ne razumem, zakaj se zaradi taksnih primerkov bojite, da motoristi prihajajo na slab glas. mislim da jih veliko od vas (vkljucno z mano) na cesti velikokrat pocne pi*darije, pa vas zato ne vlacijo takole po zobeh ...

no ja, to je le moje skromno mnenje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim da jih veliko od vas (vkljucno z mano) na cesti velikokrat pocne pi*darije, pa vas zato ne vlacijo takole po zobeh ...

no ja, to je le moje skromno mnenje :D

Ne vem, če ravno prav misliš. :unsure: Jaz jih kar nekaj od tu poznam, za katere lahko rečem, da zelo redko naredijo kakšno pi.....jo! B) B)

No, tudi to je moje skromno mnenje. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM, malo prehitro si skočil.

Voznik na Yamahi, ki ga je "zasledoval" Munja, je neverjetno podoben Tadeju.

In seveda, gre bolj za literarni, kot pa dejanski hec :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM, malo prehitro si skočil.

Voznik na Yamahi, ki ga je "zasledoval" Munja, je neverjetno podoben Tadeju.

In seveda, gre bolj za literarni, kot pa dejanski hec :rolleyes:  :P

HU-DO! :blink:

pa sej nisem mislil tako zelo resno, ampak da vam taki pacienti dajo toliko dela? (no ja, tudi sam sem si prebral vse komentarje)

dosegli so svoj namen - namrec bili so opazeni. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog za naslov te teme: Kako postaneš vele zvezda brez pop stars-a? :) :) :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog za naslov te teme: Kako postaneš vele zvezda brez pop stars-a? :)  :)  :)

Lp

Na motor,brez čelade seveda ,odprte rore pa pun hamer skoz mesto štirkrat na dan.Zvečer pa na motosvet pogledat ,če te je kdo vido,če ne pa ponavljat.

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala vam,imenitno sem se zabaval in nasmejal ob branju vaših postov.Pa nisem jaz tisti vaš ajajaj.

Lep Pozdrav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala vam,imenitno sem se zabaval in nasmejal ob branju vaših postov.Pa nisem jaz tisti vaš ajajaj.

Lep Pozdrav :P

To ti samo misliš,........................................... :o :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Zadnjič sem videl enega motorista na Yamahi XJR 1300 in črno-rdeči jakni, kako je vozil po Poljanski proti Ambroževem trgu. Šel sem za njim, ko je na križišču izsilil nasproti vozeči avto. Videl sem ga, ko je potem pred garažno hišo ustavil in dal čelado dol. Pa čisto ordiner (navaden) fant je zgledal. Tako zelo povprečen, da mu nikoli ne bi pripisal takega frajarjenja na motorju, ki - roko na srce - prav tako ne zgleda čisto nič posebnega. Ali ga je mogoče opazil še kdo?

Munja ti kar lupaj. Ze nakaj casa ne stanujem vec tam.

Avtomobilistov sigurno ne izisljujem, ker nisem budala, da bi se nastavljal toni plocevine.

In kaj je bilo pri moji voznji takega, da bi se lahko reklo frajarjenje? Sam pises, da sem imel celado gor.

Pred garazno hiso nikoli ne dajem celade dol, ker imam na motorju daljinec, s katerim si odprem vrata in se s celado na glavi odpeljem v garazno hiso.

Torej tvoja manipulacija ni uspela!

Raje povej od kje me poznas? Sploh pa si lahko za zacetek malo izpolnis svoj avtar.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej nisem mislil tako zelo resno, ampak da vam taki pacienti dajo toliko dela? (no ja, tudi sam sem si prebral vse komentarje)

dosegli so svoj namen - namrec bili so opazeni. :D

To mi deli. Uf sem happy! Koncno sem bil opazen!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem videl enega motorista na Yamahi XJR 1300 in črno-rdeči jakni, kako je vozil po Poljanski proti Ambroževem trgu. Šel sem za njim, ko je na križišču izsilil nasproti vozeči avto. Videl sem ga, ko je potem pred garažno hišo ustavil in dal čelado dol. Pa čisto ordiner (navaden) fant je zgledal. Tako zelo povprečen, da mu nikoli ne bi pripisal takega frajarjenja na motorju, ki - roko na srce - prav tako ne zgleda čisto nič posebnega. Ali ga je mogoče opazil še kdo?

:D FISHO se mal norca iz tebe delajo, jah.....

Mislim, da vsi vemo da Tadej ni tak.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem videl enega motorista na Yamahi XJR 1300 in črno-rdeči jakni, kako je vozil po Poljanski proti Ambroževem trgu. Šel sem za njim, ko je na križišču izsilil nasproti vozeči avto. Videl sem ga, ko je potem pred garažno hišo ustavil in dal čelado dol. Pa čisto ordiner (navaden) fant je zgledal. Tako zelo povprečen, da mu nikoli ne bi pripisal takega frajarjenja na motorju, ki - roko na srce - prav tako ne zgleda čisto nič posebnega. Ali ga je mogoče opazil še kdo?

:D FISHO se mal norca iz tebe delajo, jah.....

Mislim, da vsi vemo da Tadej ni tak.!

Sam da ni še hujši... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je tema več kot dosegla svoj namen. In končati je najbolje takrat, ko je najboljše. v tem primeru, kar nekaj postov nazaj.

In če smem citirati slikovito (ustno) izjavo mojega prijatelja bmw-ja; "Uspelo mu (Renatu) je nekaj, kar meni nikoli ne bo - imeti čez deset strani postov, ki bi govorili samo o meni."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je tema več kot dosegla svoj namen. In končati je najbolje takrat, ko je najboljše. v tem primeru, kar nekaj postov nazaj.

In če smem citirati slikovito (ustno) izjavo mojega prijatelja bmw-ja; "Uspelo mu (Renatu) je nekaj, kar meni nikoli ne bo - imeti čez deset strani postov, ki bi govorili samo o meni."

Pa ne, da si ratu mal lubosumen, k se glih ne zgovarjajo o tebi....(matrsmzleht)

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli tukaj berem me sploh ne preseneča... Tak je, bil je in tudi bo (vsaj upam, da bo - v smislu med živimi). Kolikor ga poznam lahko povem, da ne gre za klasično frajerišenje, ampak mogoče bolj za pogled na življenje in način, kako ga živiš. Sploh pa ne gre za to, da ne bi bil "pravi" motorist. Kolikor vem je s tem motorjem naredil okrog 300.000 km in se vozi celo leto, ne glede na vreme ali druge pogoje.

Zadnjič sva se pogovarjala in sem videl, da je čisto razbit po obrazu. Namreč: odletel je z motorjem. In kot po čudežu je imel takrat na glavi čelado. Ne vem ali ima človek take instinkte, neskončno srečo, ali pa vsaj 9 življenj kot maček. Spremenil se po moje ne bo, še manj pa ga bo kdo drug. Če ga že vsi padci ne...

Kar se pa zgleda drugim tiče, pa mislim, da je ta debata brezplodna. Vprašajte se, koliko stvari v življenju naredite tako in zato, da bi bili zgled drugim in da bi pazili na podobo neke skupine...

Mislim pa tudi, da dokler neposredno ne ogroža varnosti drugih, je vse ok. Do tam je pa njegov motor, njegov lajf.

Evo psihoanaliza je padla...

dej odvad se že tega človek!

če ne pride model h tep pa ti plača za uro po redni psihotarifi brez veze da se spuščaš v te zadeve - že itak je preveč "vsevedov"

HAWGH!!!

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je tema več kot dosegla svoj namen. In končati je najbolje takrat, ko je najboljše. v tem primeru, kar nekaj postov nazaj.

In če smem citirati slikovito (ustno) izjavo mojega prijatelja bmw-ja; "Uspelo mu (Renatu) je nekaj, kar meni nikoli ne bo - imeti čez deset strani postov, ki bi govorili samo o meni."

Zahvaljujoč biserom z raznimi živalskimi tatuji po rokah....

:P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem videl enega motorista na Yamahi XJR 1300 in črno-rdeči jakni, kako je vozil po Poljanski proti Ambroževem trgu. Šel sem za njim ...

pa kaj je z vami narobe? :blink:

....in ne razumem, zakaj se zaradi taksnih primerkov bojite, da motoristi prihajajo na slab glas. mislim da jih veliko od vas (vkljucno z mano) na cesti velikokrat pocne pi*darije, pa vas zato ne vlacijo takole po zobeh ...

no ja, to je le moje skromno mnenje :D

Kako to mislis, bojimo da nas spravljajo na slab glas. A smo sploh kdaj imel dobrega, ne glede na R-ja? Sej ne da je vazn, ampak ej ljudje dnevno nas kdo izsili, same stale mamo po cesti in pol se nej bi sekiral okrog enga nesrecneza al kaj. Jest pravm stari, nek ti je sa srecom :) Pismo, zakaj sploh tole pisem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to mislis,....itditd...................:) Pismo, zakaj sploh tole pisem?

Naj yst ugibam... :huh: ....eeeeeee.......

-> KER TI JE FALIL SAMO ŠE PAR POSTOV DO 500 !!!??? ;)

A sm uganu, a sm uganu??? A dobim jajomat??? :D :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dottore pepe dobio jajomat,dave se vedno ugiba transcendentalne prijeme dialektike,ajajaja-clovek (whoever he is) se vozi (tako ali drzgace),zemlja se se vedno vrti,jaz sem lacen & grem na kosilo.tema zaklenjena.

haug,I spoken. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!