Skoči na vsebino

Ajajaj clovek!!!


.T.

Priporočene objave

V petek sem ga videl, ko se je peljal ob ljubljanici (peš cona) med folkom, tam ob postavljenih mizicah nekega bara, na drugi strani kot je maček. Čelada na luči seveda. Potem je zavil levo čez most (Šuštarski most mislim da je tisto). :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mA DEJTE ŽE PUSTIT TEGA REVEŽA,DA SE VOZI KOKR MU PAŠE.......PA GLEJTE,DA BOSTE VI DELALI VSE TKO K V ps PIŠE!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ime mu je Renato živi na Rudniku ob Medeljah pa igra orgle pri maši

RUS

Dej še za številko čevljev se pozanimej!!!! :huh: :lol: B) :rolleyes:

Ej tip je pravi fantom...........všeč mi je njegov riderski način doživljanja motorja..........če pa v zasebnem življenju špila orgle, kitaro al pa clo klarinet me pa nič ne briga!!!!Car!!

Prav rad bi z nim kdaj kako reku!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhuje je ker s svojim ravnanjem ogroža druge. Tazga bi blo treba kar prjavit policiji, ker prov izziva srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je edini nebi mogel reči!!!!Izziva pa predvsem svojosrečo tako kot jo vsi!!!! :huh: :lol:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No! zdaj se pa še vprašajte, kako se rodi "legenda"! A nebi nehal stem kretenom ze enkrat? Mislim, opazka, pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhuje je ker s svojim ravnanjem ogroža druge. Tazga bi blo treba kar prjavit policiji, ker prov izziva srečo.

baje mu je ime Renato

in ob nedeljah špila na cimbale v lokalni cerkvi ... B)

tel.št.policije pa je 113.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje (in punce),

ob dobronamerni kritiki Tadeja kar ne znamo nehat, ter temu primerku totalno brez veze dajemo precej večji pomen, kot si ga zasluži.

Če se hoče nalimat, naj to pač naredi (ampak brez drugih nedolžnih žrtev). S temi komentarji samo dokazujemo, da taki "modeli" še zmeraj nase navlečejo več pozornosti, kot vrhunski motoristi, tehničarji, stilisti itd. Ta človek naj pač ostane bedak, naj izziva svojo usodo, nam pa naj ostane za primer, kako mi naj ne bi delali. Pa upam, da bo to čim dalj časa živ primer...

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne morem verjeti koliko si date opraviti z ubogim Renatom. Ali je kdo od vas dušebrižnikov mogoče stopil k njemu in z njim spregovoril kakšno besedo ali ga (ne)dobronamerno opozoril na to, kar ga tako moti? lažje je anonimno na forumu opisovati kdaj ga je kdo videl in se zgražati in iz njega ustvarjati legendo. Po ljubljanskih ulicah kroži fantom na harleyu, kateremu se nesreča izogiba v velikem loku... čakajmo kdaj se bo le razprostrl na asfaltu. In kdo bo prvi, ki bo na forumu objavil to novico. bljak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpade res, kot da se tle kobajagi nekaj naslajamo.

Odkar se je pojavila ta objava sem ga kar večkrat videl.

Navajam nekaj dejstev, kot jih jaz rezoniram.

Tip točno ve, kaj počne.

Tipu ne moreš nič dpovedati.

Zakaj to rabi sam najbolje ve.

Nevarnost opisuje statistika - poglavje verjetnostni račun.

Če si zavrtiš revolver zgolj z enim metkom v bobnu in se počiš je verjetnost dost velika da preživiš.

Če to stalno ponavljaš, gre verjetnost preživetja k nuli.

Žal mi je, ampak tako to je.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, ko sem sel danes z motorjem iz službe, sem ga spet videl. Mimo Name je peljal prav pocasi (sminkiral). Po novem ima celado na zadnji luci, Se sploh ne vidi stop lampe. No na hrbtu je imel pripeto rolko. Brez smernika zavije dol mimo sidra. Na Wolfovi opazi, da sem za njim. Kaki dve sekundi me gleda nazaj (le kdo bo naprej gledal), potem pa dve dol in na polno cez 3M. To, da je po celem mostu opeljal po nasprotnem voznem pasu ni zanj nic pretresljivega. Pa se avtobus mu je sel nasproti. Po mostu je bilo na prehodu za pesce nekaj ljudi, on pa punim gasom slalom med pesci. Se dobro, da so lahko odskocili. Zugali so pa potem meni (v smislu motoristi ste sami norci), ki sem jim lepo ustavil.

Se sreca, da ajajaj clovek ni koga zbil.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za strokovno mnenje. kje dvignem zdravila ali kantico oranžne barve, da bom potem zrela pomaranča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko sem sel danes z motorjem iz službe, sem ga spet videl.

Tadej, dej nehi že ... tole pisanje mu kvečjemu godi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!