Skoči na vsebino

Ajajaj clovek!!!


.T.

Priporočene objave

Ja to je on. Čelada pa tudi ni nemška.  

Je pa skoraj vedno, parkiran pred lokalom Maček.

motosvetovci izogibajte ce centra

tam strašiiii

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr zdej pa ze skor cel njegov zivljenjepis poznamo!

Pa kva a se zna on sam po LJ pelat al kaj?? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je res divjak, pa auspuhi tud "rjovijo". Z njim se je pa tud ena deklina peljala (rumen motor - chopper). Šlo k Ivica Kostelić prot Tacnu. Ni vseh kur na štangi. :twisted: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej ste pa že res bedni ej!Dajte človeku mir pa čeprav ogroža varnost drugih in sebe kot smo že ugotovili na 9. straneh!!!!!!tolko še o Drnovšku ni bilo napisanga pa je predsednik :shock: :shock: :evil: OK to z Drnovškom nima nobene veze sam hotu sem povedat da s tem obiranjem nič ne pripomorete k varnejši vožnji dotičnega tipa niti koga drugega,tako da je po moje že čas da se malo umirite!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej ste pa že res bedni ej!Dajte človeku mir pa čeprav ogroža varnost drugih in sebe kot smo že ugotovili na 9. straneh!!!!!!tolko še o Drnovšku ni bilo napisanga pa je predsednik :shock: :shock: :evil: OK to z Drnovškom nima nobene veze sam hotu sem povedat da s tem obiranjem nič ne pripomorete k varnejši vožnji dotičnega tipa niti koga drugega,tako da je po moje že čas da se malo umirite!!

LP

K pa tak paše!! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sva s Kekcem III videla fantomskega mopedista. Resda je bil brez čelade, ogrožal pa ni nikogar. Mirno je sedel pri Mačku & pil neko belo zadevo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to sploh pomislil ne. Če bi bil jazst lastnik tozadevne birtije, bi kozarec tako slavne osebe nepomit na tazgornjo polico na ogled postavil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, nimaš res :? Tu zgoraj samo ober echt Material. Smetenja nič. Vse čisto Au. 25 karatno. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pol smo pa vsi motoristi norci, neodgovorni, pa nevem kaj vse še,....

Sam neki pa drži, največji psihoti majo zmeri največ sreče!! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!