Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Triglav: kopiranje bonusa z avta na motor + 12% komercialnega popusta in 20% na neodjavo.

Čisto tako btw....kar se tiče kopiranja bonusa, SPET NE VELJA na vseh enotah ZT enako.

Danes mi za motor od bolše polovice zračunali kljub vsem "ugodnostim", ki jih ponujajo, za 150 eur več kot dobim pri Tiliji ali ZM. O kopiranju bonusa nočejo niti slišati.

Lepo sem se jim zahvalil in rekel da so letos zgubili še eno dolgoletno stranko ter, da jih bojo, tako na oko v našem koncu, še vsaj kakih 20-30.

Srčno upam (za vse ki imate na ZT), da zaradi tega šmorna,ki vlada na ZT, ne bo prišlo do revizij polic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je to rekel?

probaj, pa boš videl

Srčno upam (za vse ki imate na ZT), da zaradi tega šmorna,ki vlada na ZT, ne bo prišlo do revizij polic.

ne bo, ker jih je bilo enostavno preveč sklenjenih, da bi se spustili v tako obsežen projekt revizije - da bi se še ukvarjali z vsako stranko, ki bi se pritoževala in prenašala zavarovanja na druge zavarovlnice, je pa že utopija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj, pa boš videl

ne bo, ker jih je bilo enostavno preveč sklenjenih, da bi se spustili v tako obsežen projekt revizije - da bi se še ukvarjali z vsako stranko, ki bi se pritoževala in prenašala zavarovanja na druge zavarovlnice, je pa že utopija

kakšna revizija na podlagi česa :nono: , saj so delali kateri pač so po uradni okrožnici z dne 23.02.07 kot sem že pisal sem jo sam prebral in po njej sklenil zavarovanje že 28.02.07 čeje že bila zmeda bodo morali razćistiti v svoji hiši.

dobro, da je zdaj dilem konec, bilo je zanimivo zadnji mesec ..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem tud jaz dobila kr ene informacije na ZT ... skratka prenos bonusa ni možen na noben način, za 30% so znižali osnovno zavarovanje, dajo mi 12% komercialnega popusta (zato, ker ima foter pri njih 50% bonusa, sicer ne) in pa 20% na klavzulo za neodjavo tako, da me pride zavarovanje 209 EUR :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem tud jaz dobila kr ene informacije na ZT ... skratka prenos bonusa ni možen na noben način, za 30% so znižali osnovno zavarovanje, dajo mi 12% komercialnega popusta (zato, ker ima foter pri njih 50% bonusa, sicer ne) in pa 20% na klavzulo za neodjavo tako, da me pride zavarovanje 209 EUR :blink:

Selitev na ZM :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pomaga več, ker je menda veselja konec tud v KR

Najprej se prepričaj in ne širi lažnih informacij. :BUA:

Bil danes na poslovalnici v Kranju, plačal 280€ za nad 72kw in AO+

Kopiral sem bonifikacijo 50% iz police staršev, dobil 12% komercialnega popusta, 20% na neodjavo, 7% za mali avtomobilski paket in 4% na gotovino.

Vsem, ki imajo možnost prenosa bonifikacije na motor, priporočam en izlet v Kranj. :grim

Niti v sanjah si nisem mislil, da bom letos tako ugodno zavaroval. Najbolj mi je pa všeč PR4 na kupončkih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem danes pri ZT OE Kranj zavaroval motor nad 72kw, prenos bonusa 45%, 12% komercialnega popusta, 20% popusta zaradi neodjave +plus popust na gotovino in mali paket, dodatno nezgodno zavarovanje in dvojne vsote in je prišlo reci in piši 178 EUR.

Glavno, da je CBR-a registrirana, samo še lepo vreme počakam :yea1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes plačal na ZT zavarovanje s 50% bonifikacijo ki sem jo že imel, skupaj z AO+ za Varo ki ima 69 kw z gotovino 220 Eur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes zavaroval pri ZM. :OK:

Doslej nisem imel nobene bonifikacije, niti 5%, zdaj pa imam 50%.

Za mojih 50 kw pride osnovno zav. 166 Eur.

Ker pa sem dodal odkup prvega kupona, AO+ in zeleno karto, me je vse skupaj stalo 255 Eur. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se prepričaj in ne širi lažnih informacij. :BUA:

Bil danes na poslovalnici v Kranju, plačal 280€ za nad 72kw in AO+

Kopiral sem bonifikacijo 50% iz police staršev, dobil 12% komercialnega popusta, 20% na neodjavo, 7% za mali avtomobilski paket in 4% na gotovino.

Vsem, ki imajo možnost prenosa bonifikacije na motor, priporočam en izlet v Kranj. :grim

Niti v sanjah si nisem mislil, da bom letos tako ugodno zavaroval. Najbolj mi je pa všeč PR4 na kupončkih. :)

Informacije so kar prave, v torek in sredo se je še dalo zrihtat 50-50 popusta. Jaz sem dal za osnovno, ter še AO+ ter zelena karta 191 eur. Danes so pogoji nekoliko slabši, vendar še vedno odlični. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se prepričaj in ne širi lažnih informacij. :BUA:

Bil danes na poslovalnici v Kranju, plačal 280€ za nad 72kw in AO+

Kopiral sem bonifikacijo 50% iz police staršev, dobil 12% komercialnega popusta, 20% na neodjavo, 7% za mali avtomobilski paket in 4% na gotovino.

Vsem, ki imajo možnost prenosa bonifikacije na motor, priporočam en izlet v Kranj. :grim

Niti v sanjah si nisem mislil, da bom letos tako ugodno zavaroval. Najbolj mi je pa všeč PR4 na kupončkih. :)

Če bi šel pa včeraj bi dobil pa 50% bonus, 50% popusta na neodjavo, 7% za mali avtomobilski paket in 4% na gotovino. Ista poslovalnica, en dan razlike :) Sem videl na lastne oči, ker sem bil včeraj tam s kolegom, ki je zavaroval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ja, ampak včeraj sem bil še sredi remonta na motorju, sem ga še danes skupaj dajal, da sem šel lahko na tehničnega. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar mi je kolega naredil izračun za moje garje (66 kW):

samo AO = 105,00 EUR

AO + nezgodno zavarovanje voznika in potnikov = 119,00 EUR

Popusti:

50% - PR 4 (že od prej - menda na OE Nova Gorica ni možen prenos PR iz avta pod nobenim pogojem ?!?)

4% - popust na takojšnje plačilo

9% - mali avtomoilski paket + mali premoženjski paket

2% - stalnostni popust

20% - popust na nevračilo premije

12% - komercialni popust

TRIGLAV moj dom, kako si krasan ... :wub: :friend1: :friend2: :drunk: :inlove: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo ugibat, do kdaj se bo še vlekla ta limonada?

Jaz rečem, da bo prišlo do rebounda, da se bodo zavarovalnice začele čohat po glavi v stilu "pa kaj sploh delamo".

Kaj pa vi mislite?

Ok, mi je jasno, da populacija 20.000 motoristov recimo ni zanemarljiva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes plačal na ZT zavarovanje s 50% bonifikacijo ki sem jo že imel, skupaj z AO+ za Varo ki ima 69 kw z gotovino 220 Eur :OK:

AdriaticSlovenica danes:

HONDA XL 1000 V ABS 69 kW

50% popusta_________________ 90,72

AO+________________________ 77,23

Zelena karta___________________4,17

Zav. prem. s popusti in doplačili__180,86

Zav. prem. po 6,5 stopnji_______192,62 € ali 46.159,46 SIT

Sem poiskušal poslati skenirano polico pa mi ni uspelo ker naj bi presegel limitza objavo.

AdriaticSlovenica danes:

HONDA XL 1000 V ABS 69 kW

50% popusta_________________ 90,72

AO+________________________ 77,23

Zelena karta___________________4,17

Zav. prem. s popusti in doplačili__180,86

Zav. prem. po 6,5 stopnji_______192,62 € ali 46.159,46 SIT

Sem poiskušal poslati skenirano polico pa mi ni uspelo ker naj bi presegel limitza objavo.

No sedaj pa vidim, da je bilo poslano kljub opozorilu, da je limit presežen.

Se opravičujem:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi šel pa včeraj bi dobil pa 50% bonus, 50% popusta na neodjavo, 7% za mali avtomobilski paket in 4% na gotovino. Ista poslovalnica, en dan razlike :) Sem videl na lastne oči, ker sem bil včeraj tam s kolegom, ki je zavaroval :)

Nimaš prav, z današnjim dnem so se premije pri Triglavu pocenile za 30%, zato je sedaj manj popusta na neodjavo. V končni fazi si pa na enakem ali celo na boljšem, če zavaruješ po novi premiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včeraj na ZM zavaroval motor 104 kW, (prenos 35%avtomobilske bonitete + 40% na neodjavo) z AO+ plačal 370€. :OK:

Aja,.. dobu sem še mapco pa dišečo smrekco :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 8.3. ... Zavarovalnica Triglav, poslovalnica v Cerknici

Premija je že v osnovi za 30% zmanjšana

Kopiranje bonusa z avtomobilske police

20% popusta na neodjavo

Komercialni popust glede na premijski razred (PR4 - 12%, PR8 - 8%, ... )

4% popusta na enkratno plačilo

7% popusta na mali avtomobilski paket

Torej 70kW, AO in AO+, PR8 me je prišel 329 EUR.

Glede na to, da so pred mano naložili nov program, ki vse to omogoča, je to popolnoma uradno in bi moralo držati za vse poslovalnice ZT.

Popravljeno . Popravil ernessto73
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ja, ampak včeraj sem bil še sredi remonta na motorju, sem ga še danes skupaj dajal, da sem šel lahko na tehničnega. :slap:

no, ti je sedaj jasno, nisem pa rekel, da je tud po novih pogojih slabo (po mojem mnenju je še vedno ugodno, če ti ni potrebno prenašat avta na drugo zavarovalnico).

Jaz sem pa 2 dni pred tabo zavaroval za 72+ kw in prenosom bonusa od staršev dosti bolj ugodneje.

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 8.3. ... Zavarovalnica Triglav, poslovalnica v Cerknici

Premija je že v osnovi za 30% zmanjšana

Kopiranje bonusa z avtomobilske police

20% popusta na neodjavo

Komercialni popust glede na premijski razred (PR4 - 12%, PR8 - 8%, ... )

4% popusta na enkratno plačilo

7% popusta na mali avtomobilski paket

Torej 70kW, AO in AO+, PR8 me je prišel 329 EUR.

Glede na to, da so pred mano naložili nov program, ki vse to omogoča, je to popolnoma uradno in bi moralo držati za vse poslovalnice ZT.

Vidim da res deluje na človeško psiho, če en velik popust razdeliš na več manjših. Več postavk, ko človek vidi, bolje se počuti...

Nisem se mogla premagati in ti sporočam naslednje: za tvoj motor s 70kw bi plačal:

ZM d.d. in TILIA d.d.

- PR8 in 40% popust na neodjavo 312,02€

- PR8 in 50% popust (če si član kluba) 260,01€

AS d.d.

- PR8 in 50% popust na neodjavo 263,83€

Zanimivo, ne?

(stroški odjave in prijave avta za menjavo zavarovalnice pa znašajo 20€. Na AS je celo dovolj podpisana izjava o nameravanem prenosu ob registraciji... )

Popravljeno . Popravil Issi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš prav, z današnjim dnem so se premije pri Triglavu pocenile za 30%, zato je sedaj manj popusta na neodjavo. V končni fazi si pa na enakem ali celo na boljšem, če zavaruješ po novi premiji.

po starem sistemu si dobil 50%(od staršev)+50%+7%+4%

po novem sistemu pa prideš na isto vsoto zgolj, če imaš na svojem avtomobilu 50% bonus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!