Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Pravkar telefoniral na ZT v Kranj.

Izvedel, da MORAJO BITI STARŠI PRIJAVLJENI NA ISTEM NASLOVU (skupno gospodinjstvo), moja mati pa se je 2 leti nazaj odselila 10 km stran :( :? :(

Ampak sem tudi telefoniral tudi na AS in izvedel, da AS omogoča isto. :OK:

Pri AS imam zavarovan svoj avto s PR4, tako da dobim PR4 tudi na motorju. (50%)

Nato dobim še 50%, če ne bom motorja odjavljal iz prometa (oz ne bom zahteval vračila).

Za DragStarja 1100 (46kW) bom plačal 106 EUR za AO

Lahko pa še zavarujem invalidnost in smrt voznika za cca 10 EUR

Akcija je zaenkrat omejena na "pomlad"

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar telefoniral na ZT v Kranj.

Izvedel, da MORAJO BITI STARŠI PRIJAVLJENI NA ISTEM NASLOVU (skupno gospodinjstvo), moja mati pa se je 2 leti nazaj odselila 10 km stran :( :? :(

Ampak sem tudi telefoniral tudi na AS in izvedel, da AS omogoča isto. :OK:

Pri AS imam zavarovan svoj avto s PR4, tako da dobim PR4 tudi na motorju. (50%)

Nato dobim še 50%, če ne bom motorja odjavljal iz prometa (oz ne bom zahteval vračila).

Za DragStarja 1100 (46kW) bom plačal 106 EUR za AO

Lahko pa še zavarujem invalidnost in smrt voznika za cca 10 EUR

Akcija je zaenkrat omejena na "pomlad"

LP, ma

Če bi si prebral kak post v tej temi ali članek na naslovni strani, bi to že vedel... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi si prebral kak post v tej temi ali članek na naslovni strani, bi to že vedel... :huh:

Nisem vedel tistega dela, da PR4 na avtu OSTANE .)

Sicer pa sem prebral strani od 137 do 171, kar je veliko branja :blink: . Lahko da sem kakšno informacijo spregledal ali da sem se preveč osredotočil na ponudbo ZT in ZM :huh:

Vsekakor mi je ta tema zelo koristila, sicer bi ne izvedel da se da prenašati bonusne razrede :-)

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn ib blo da se da tud z motorja na avto prenašat :P

se prav da k bom kupu avto da bom meu 50% bonusa...preveč sanjam a? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ker tule tako letijo posti in strani osvežimo:

Zavarovalnica Maribor d.d.

Avto na ZM --> enak bonus na motor in popust (40% za nečlane, 50% za člane moto klubov)

Avto na drugi zavarovalnici --> nečlani klubov 40% popust --> člani moto klubov 30% bonus in 50% popust

AdriaticSlovenica d.d.

Avto na AS --> enak bonus kot na avtu tudi na motor in 50% popust

Avto na drugi zavarovalnici --> 50% popust

Ponudba velja le za motorje med 8kw in 72kw. AO+ se sklepa le po odobritvi.

Triglav d.d.

Avto na Triglavu --> enak bonus na motor in 30% popusta (za člane Triglav kluba* do 50% popusta)

Avto na drugi zavarovalnici --> 30% popusta

Tako naj bi izgledala uradna ponudba, vlada pa kaos.

Nova uradna ponudba bo 9.3.

Tilia d.d.

popolnoma enaka ponudba kot ZM d.d. V veljavo stopi 9.3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki zdej pa že zajebavajo :angry: :angry:

najprej 5. pol 8. zdaj 9.---to odlašajo in upajo da bodo pri ZM to akcijo zaključili, pol bodo pa oni dal kakih 10-12% in bodo vsi mislil kakšni angelčki so :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene naj sedaj kr spreminajo in serjejo ,kolk očjo ,moj miško je registriran, bonus je na polici ,tablica na motorju.In to vse za 150 evrčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi mene tut :OK:

samo preberi drobni tisk (30 dni imajo časa da ti pošljejo dodatno položnico :BUA: :( :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi mene tut :OK:

samo preberi drobni tisk (30 dni imajo časa da ti pošljejo dodatno položnico :BUA: :( :angry: )

Ja, in? 'Drobni tisk' pravi tudi, da si se za njih odločil prav na osnovi njihove ponudbe in če jim kaj ne paše, naj dajo denar nazaj pa greš k boljšemu ponudniku... :yawn:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, po drugi strani si pa podpisal da ne boš zahteval denarja nazaj :(

Podpisal si tudi (in oni potrdili z žigom), da imaš PR4, 50% popusta, ...

Zdaj se pa lahko oni odločijo - ali polica velja, takšna kot je, ali pa pač ne.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...tukaj je več čudnih stvari, po moje. Recimo oni pravijo da si pridržujejo pravico do zmote agenta. Torej lahko v 30 dneh rečejo da se je agent zmotil in dal preveč popusta. PO drugi strani pa jaz ne bi sploh zavaroval če bi bilo stanje drugačno, kar pomeni da bi moral imeti pravico do razveljavitve. KEr v bistvu razveljavitev NI zahtevek po vračilu zaradi odjave motorja (kar smo podpisali) ampak zaradi napake agenta...

(A sem paničen :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...tukaj je več čudnih stvari, po moje. Recimo oni pravijo da si pridržujejo pravico do zmote agenta. Torej lahko v 30 dneh rečejo da se je agent zmotil in dal preveč popusta. PO drugi strani pa jaz ne bi sploh zavaroval če bi bilo stanje drugačno, kar pomeni da bi moral imeti pravico do razveljavitve. KEr v bistvu razveljavitev NI zahtevek po vračilu zaradi odjave motorja (kar smo podpisali) ampak zaradi napake agenta...

Točno tako - nisi ti kriv, če agent dela napake. Naj pa on krije razliko...

(A sem paničen :? )

:yes: :P

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don't panic, folks. Vse bo še okej. Tudi cene zavarovanj bodo spet zrasle, brez skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don't panic, folks. Vse bo še okej. Tudi cene zavarovanj bodo spet zrasle, brez skrbi.

:slap:

In takrat se boš TI najslajše smejal, ne? :headbang:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst res nevem zakaj je blo treba 10let čakat...jst v šolo nism šou zato da sm dobu popust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej smo mi tut klical soseda - agenta za zt, samo ma nedosegljivo številko. bomo sporočili, ko bomo izvedeli, kako je s tem pri nas na štajerskem koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej smo mi tut klical soseda - agenta za zt, samo ma nedosegljivo številko. bomo sporočili, ko bomo izvedeli, kako je s tem pri nas na štajerskem koncu.

točno tako...tisti ki imate še zelo malo možnosti da ujamete to kar smo eni že ujeli še malo počakajte...boste z rozi skupaj šli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovarjal sem se s svojim agentom, ki pravi, da bom pri Triglavu,glede na to, da že imam 30% bonifikacijo pri triglavu na boljšem, ali vsaj enako, kot bi bil pri drugih zavarovalnicah, čeprav nisem član kluba. Glede na to, da imam podaljšanje 01.04.imam še čas.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej smo mi tut klical soseda - agenta za zt, samo ma nedosegljivo številko. bomo sporočili, ko bomo izvedeli, kako je s tem pri nas na štajerskem koncu.

Daj rossie sporoči če bo kaj.

Ima kdo kakšno uradno informacijo glede zavarovanja v Kranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej gregc a si slep ti al kaj???100x smo napisal da je edin v kranju mogoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!