Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

DANES 5.3.2007 ADRIATIC SLOVENICA KOPER- LETNO ZAVAROVANJE MOTORJA

SUZUKI DR 750, 1989,35 KW.............................................113 E :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a je kak agent ZM tuki?? na žalost nobenga ne poznam v naših koncih,.. registriral bi avto in motor, oboje naenkrat, pa še kak kolega se mi pridruži z motorjem. Aja,. sem iz Zasavso-Posavskega konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak stari, ti potrebuješ kakšno strokovno svetovanje.

V tem postu, se sprašuješ kako pa kaj ?

Super pojasnilo.

Od kod pa tisti klubski popusti in zakaj ne bi bili navarni smrtniki (beri - neklubski motoristi) tega deležni? Je tudi tu statistika v prid klubom? Podvprašanje - ima klub MK Vaški bojsi tudi te ugodnosti (nočem jih blatit, ampak smrtnost imajo zadnja leta kar visoko ... ).

Skratka - to me še zanima ... in še - ali se morajo klubi ekstra pogajat, ali je to sklenjeno preko krovne ZMKS?

In kako je z MDSR - to je neformalna družba Solo Riders, ki je najštevilčnejša (neorganizirana) moto družba pri nas ...

No, LP zaenkrat in že vnaprej hvala za pojasnila.

V tem postu spodaj pa si pripisuješ zasluge za ugodnosti zavarovanja.

hja ... kaj na jrečem ... dobro poznam direktorja mariborske zvarovalnce ... mogoče sem mu pa jaz kaj rekel, naj zrihta :devil: :devil:

Ne vem, kaj se s tabo dogaja, kam to pelje?

TT (http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showuser=1409) ti si zdravnica. Dej povej, kaj se z omenjenim osebkom dogaja. Kako se reče tej bolezni ?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj podaljšal zavarovanje avta pri Tiliji.

Seveda povprašal za motor (aktualno bo čez en mesec), agent mi je pokazal tabelo "ugodnosti" - enaka kot pri ZM.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, ne zameri - ampak v tistem daljšem postu sem se samo hecal, ker je toliko ene solate in ugibanj in podobnega v tej temi, da je groza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse informacije v zvezi z ZM d.d. dobite na brezplačni telefonski številki:

080 19 20

Če pa tam ne bodo informatorji vedeli, pa vas bodo napotili z verodostojnimi informacijami do odgovornih oseb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo bi bilo prikazati statistiko migracije

komintentov v zadnjih dveh ali treh tednih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradni odgovor iz ZT by email:

Citiram:

Spoštovani g. xxx!

Z dnem 8.3.2007 bomo na našzavarovalnici uvedli naslednjo novost pri zavarovanju motornih koles:

Če zavarovalec sklene letno polico ter se odpove vračilu premije (ob kakršnikoli predšasni prekinitvi zavarovanja ne uveljavlja pravice do vračila neizkoriščenega dela apremije):

- se mu upoštteva njegov pridobljeni bonus na motornem kolesu,

- 20% popust zaradi nevračila premije in

- v primeru, da ima na osebnem avtomobili pridobljen 20% oziroma višji bonus, se mu prizna še dodatnih od 5 do 12% popusta.

Še vedno pa se lahko motorno kolo zavaruje na že obstoječi način:

1. z letno polico, po kateri se po "koncu sezone" vrne neizkoriščeni del premije, bonus pa se pridobi, če je bilo motorno kolo zavarovano v letu vsaj za 4 mesece in če po polici ni bila prijavljena škoda;

2. s kratkoročno polico, po kateri ni vračila premije, bonus pa se pridobi, če je bilo motorno kolo zavarovano v letu vsaj za 4 mesece in če po polici ni bila prijavljena škoda;

Lep pozzdrav!

Robert Bobič

Skrbnik za odnose s strankami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo bi bilo prikazati statistiko migracije

komintentov v zadnjih dveh ali treh tednih. :OK:

jst pa grčar sva definitivno TRIGLAV LOVERJA :OK: zakaj?...učer dobu 50% bonifikacije +50% popusta :OK: :OK: :OK:

glede migracij...jst sm biu na grawe lani...letos pa na ZT :devil: (jp kr uredu je bla ta selitev :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim nasvet, naj zavarujem AO+ ali naj naredim nezgodno zavarovanje voznikov in potnikov.

Hola!

Zavaruj AO+ in nezgodno. Misel na zavarovanja katera imam sklenjena mi je dala potrebno moč, da sem motor zvlekel nazaj na cesto :devil:

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo, KI JE ŽE zavaroval mopedinota pri ZM, pove, če ima na polici označen premijski razred.

Ker jaz sem namreč zadnjič videl informativno polico od ZM, pa premijskega razreda ni bilo gor-samo dve vrsti popusta (bonus zaradi mk in popust zaradi neodjave).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo, KI JE ŽE zavaroval mopedinota pri ZM, pove, če ima na polici označen premijski razred.

Ker jaz sem namreč zadnjič videl informativno polico od ZM, pa premijskega razreda ni bilo gor-samo dve vrsti popusta (bonus zaradi mk in popust zaradi neodjave).

Lahko ti zagotovim, da piše - imam pred sabo kar nekaj takih polic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti zagotovim, da piše - imam pred sabo kar nekaj takih polic.

Tudi jaz imam na polici označen premijski razred. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj za tiste,ki imate/imamo avto zavarovan na TILIJI.

Malo prej bil na PE KRŠKO zavarovalnica TILIA (hotel odjaviti zavarovanje...potem nisem :grrr ), kjer lahko od danes sklenete naslednje zavarovanje.

- avto 50% bonusa se PRENESE na motor 50%

- 40 % popusta na nepovračilo premije ob odjavi.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj za tiste,ki imate/imamo avto zavarovan na TILIJI.

Malo prej bil na PE KRŠKO zavarovalnica TILIA (hotel odjaviti zavarovanje...potem nisem :grrr ), kjer lahko od danes sklenete naslednje zavarovanje.

- avto 50% bonusa se PRENESE na motor 50%

- 40 % popusta na nepovračilo premije ob odjavi.

:D

Akcija se na Tilii uradno začne 9.3.

Bonus se bo prenašal na motor v enaki višini, kot je na avtu (ki pa mora biti zavarovan na Tilii), dodatno se bo upošteval popust na nevračilo ob odjavi (50% za člane motoklubov in 40% za nečlane)

Še to; ZM priznava vse klube. Pogoj je, da gre za organizirano skupino ljudi, ki se druži zaradi skupnih interesov in veselja do motorjev, pobir ačlanarino in ima klubske izkaznice. NI pogoj, da je klub registriran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa grčar sva definitivno TRIGLAV LOVERJA :OK: zakaj?...učer dobu 50% bonifikacije +50% popusta :OK: :OK: :OK:

Tud jest sem Triglav lover, pred pol ure za Tdm 900:

-prenos bonusa PR 04 iz avta na motor, 50% popust za nevračilo premije, 4% popust na takojšnje plačilo, 7% popust na mali avtomobilski bonus in 2% popust na stalnost=

AO+ nezgodno zavarovanje= 113,20 EUR

DEFINITIVNO Triglav je zakon!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa - zaradi mojega agenta :BUA: - ne bom dolgo Trigalv Lover. Me mineva, le ker se mi dejansko ne mudi, še čakam. In hkrati upam, da bodo dani pogoji ZM obveljali še vsaj kakšen teden.

Pa veselo bomo brali vaše poste :OK: in njih replike... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj koliko sem razumel agente,tudi po večih telefonskih klicih okoli, sami niso krivo. Pač dobijo takšna navodila iz svojih poslovnih enot.

Torej za to so krive poslovne enote po Sloveniji oz vodje le-teh, ker si vsak drugače razlaga okrožnico, ki je prišla iz centra ZT.

PS.: Se je pa vsaj zanimivo začela sezona :grim

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Issi:

Če te prav razumem, lahko jaz in deset kolegov na kup vržemo vsak po 10€ (članarina), natisnemo članske izkaznice (domač tiskalnik), izberemo tajnika, blagajnika, predsednika, in podobne delegate, in gremo skupinsko zvarovat mopede na ZM, kjer BODO TO UPOŠTEVALI?

Če tako, vas vabim v moj klub "Kiwder" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj koliko sem razumel agente,tudi po večih telefonskih klicih okoli, sami niso krivo. Pač dobijo takšna navodila iz svojih poslovnih enot.

Torej za to so krive poslovne enote po Sloveniji oz vodje le-teh, ker si vsak drugače razlaga okrožnico, ki je prišla iz centra ZT.

PS.: Se je pa vsaj zanimivo začela sezona :grim

Jst sem tud "Triglav fan", ker sem včeraj sklenil super zavarovanje. Je pa res nedopustno, da si taka zavarovalnica dovoli tako blamažo :BUA: . Očitno je res vse odvisno od območnih enot. Pri svojem agentu sem včeraj videl okrožnico s centrale, ki je povsem jasna. Ne vem, zakaj lahko prihaja do takšne zmešnjave. Bo morala malo metla pomesti med kadrom... :grim

Sem sedajle svojemu kolegu skopiral polico, da gre k svojemu agentu in zahteva enake pogoje. Tud ostali naredte tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Issi:

Če te prav razumem, lahko jaz in deset kolegov na kup vržemo vsak po 10€ (članarina), natisnemo članske izkaznice (domač tiskalnik), izberemo tajnika, blagajnika, predsednika, in podobne delegate, in gremo skupinsko zvarovat mopede na ZM, kjer BODO TO UPOŠTEVALI?

Če tako, vas vabim v moj klub "Kiwder" :P

Hehehe, točno!

Tako razlago, kot sem napisala, sem dobila danes zjutraj in tarifacije avtomobilskih zavarovanj v Mariboru.

Še en popravek;

Tilia d.d. je svojo ponudbo danes tekom dopoldneva spremenila: popolnoma identična je ponudbi ZM d.d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sedajle svojemu kolegu skopiral polico, da gre k svojemu agentu in zahteva enake pogoje. Tud ostali naredte tako...

Sam še kopijo police bi rabli .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz pred pol urce zavaroval pri ZT v enoti Kranj, ful so prjazni in vse se da zment. Dobil sm PR4 (kopirano od očetovega avta, njemu bonus ostane) in 50% komercialni popust (ker ne bom dobil denarja nazaj če bom prej odjavil). Sem v skupini 72kw+ tko da me je vse skupaj prišlo 152,06€.

Je pa res, da sem se zanimal pri drugih poslovalnicah triglava, in so rekl da se to ne da, v KR so pa rekl da se da.

Poslovalnica Kranj je zakon :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!