Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Ravno prišel iz ZT glede prenosa bonusa nočejo niti slišati, edino možnost je, da se dobi popust pri motorju v višini bonusa pri avtomobilu in nič drugega. Jutri grem zavarovat na ZM.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enake informacije izpred parih minut, ne da se prenest bonusa. Samo popust dajo. Adijo Triglav.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enake informacije izpred parih minut, ne da se prenest bonusa. Samo popust dajo. Adijo Triglav.

LP, Robert

..heh,.. Adriatic ma pa neke ugodnosti samo do 72KW,.. tak da so "odpadli"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prišel iz ZT glede prenosa bonusa nočejo niti slišati, edino možnost je, da se dobi popust pri motorju v višini bonusa pri avtomobilu in nič drugega. Jutri grem zavarovat na ZM.

Lp

Meni se je danes zjutraj zgodilo isto. Pokličem agenta na ZT in ta mi pravi da mi da PR04 (50% bonus) na motor in še 50% komercialnega popusta. Ko sem čez pol ure prišel do njega, pa je rekel, da je pred par min. klical na centralo in da lahko da samo en razred več (iz 11 na 10) in 50% komercialnega popsta, da bo pa kao od četrtka vse drugače. :OK: :? :kva2:

Pobral sem vse skupaj in šel na Adriatic, tam je najprej agentka poklicala na centralo in vse preverila 2x, da se da naredit, nato mi je na motor dala 50% bonusa (na polici napisano PR04), 50% popusta na neodjavo, pa še 50% popust na asistenco in nezgodno zavarovanje pa še na vse 5% gotovinskega popusta. Ker imam avto zavarovan do konca leta, mi ni bilo treba odjavljat in ponovno zavarovat avtomobila, sem pa podpisal izjavo, da bom ob ponovnem zavarovanju avto (samo obvezno zavarovanje AO) zavaroval pri njih. :OK:

Za 72kW motor me je skupaj z zeleno karto, nezgodnim zavarovanjem, asistenco na cesti in pravno asistenco (se splača pravna asistenca, verjemte, za tistih 6 EUR al kolk je je to skoraj najbolje vložen denar na svetu) naračunala 132,22 EUR od tega 99,72 EUR samo obvezno zavarovanje AO.

Torej:

- mi ni bilo treba odjavljat in ponovno zavarovat avta :OK: ,

- da se narediti tudi če trenutno nisi njihov zavarovanec (kar so mi na drugem Adriaticu trdili, da kao ni mogoče :angry: ),

- ni ti treba bit v klubu,

- pa ni ti treba ničesar drugega zavarovat pri njih, samo izjavo podpišeš.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar prišel iz ZT kjer so me odslovili . češ pridi naslednji teden .

odšel na ZM kjer so mi naredili izračun za 72 kw polna premija je 420 eur če nisi član MK JE 250 EUR

ZA ČLANE MK pa je 150 eur :OK:

to je zav brez da preneseš bonus z avtomobila

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz tut na ZM,.. ta teden avto, pol pa še motor, čeprav bo kolega jezen, ampak jebi ga...

Moja soseda bo tut jezna itak ve, da mi more dat konkurenčbno ponudbo če hoče, da pri njej zavarujem :grim grem tut na ZM :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm na ZM zavaroval motor,72kW, 154€, član MK se pravi-30%-50%, sam je rekla gospodična, da bom imel drugo leto samo 5%bonusa, zej pa ne vem zakaj a ni blo rečeno, da če si član MK dobiš 30% Bonusa, se pravi bonusa ne popusta, ki ti velja tudi drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm na ZM zavaroval motor,72kW, 154€, član MK se pravi-30%-50%, sam je rekla gospodična, da bom imel drugo leto samo 5%bonusa, zej pa ne vem zakaj a ni blo rečeno, da če si član MK dobiš 30% Bonusa, se pravi bonusa ne popusta, ki ti velja tudi drugo leto.

Po moje je mislila, da bo drugo leto namesto 30% 35% bonusa.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar govoril z agentom iz ZT, novi pogoji sele 8.3., do taktat pa delajo po tabelah ZM.

Meni je obljubil 50% (ga itak ze mam) -50% (kom. popust) -10% (stalnost, gotovina, zivljensko itd.. .)

Meni se zdi OK.

Za 62Kw placam 115 € za osnovno in nazgodno zavarovanje za voznika in sopotnika.

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kej Tilia pravi? a kdo ve, majo že izdelano ponudbo, ki bo konkurenčna?? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb.... zmedo. Danes zvečer sem zmenjen z agentom Triglava. Po telefonu mi je 2x zagotovil, da bom dobil na motorju enak bonus kot na avtu, poleg tega pa še komercialni popust. Če bo tako, bom prilimal polico sem gor, da boste vidl. Če ne bo tako, gredo vsa moja zavarovanja drugam.

Glede tiste možnosti za naknadno spremembo polic je pa tako, da ne morejo tega naredit za vsako napako agenta. Če je napaka taka, da stranka zaradi nje sicer ne bi sklenila zavarovanja (torej bistveno višja cena ali druge ugodnosti) potem mora stranka imeti možnost odstopa od zavarovalne pogodbe. Takšna možnost poprave torej lahko velja le za očitne pisne in računske napake. Moram priznat, da nimam splošnih pogojev, v katerih bi bilo napisano kaj takega, pa četudi je, je takšno določilo nično v skladu s 121.členom Obligacijskega zakonika.

Če bo kdo imel s tem težave, naj se obrne na našo odvetniško pisarno. Več o tem pa na PM (da ne bo jeze med moderatorji :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tudi jaz sem sedja govoril z gaentom ZT. imam avto 25% popusta motor 35% in izgleda takole ker sam nima 50% nna avtu to naj nebi slo ampak ce ima kdo v druzina 50% na avtu lahko preneses na svoj motor. Se pravi v mojem primeru ima oce 50% na avtu prenesem na svoj motor se pravi 50% in se na to 50 % komercialnega popusta...kat za mojo ninjo 72 kw + pomeni cca 146k /2 = 73k /2 = 36k....oz cca 152 eur. za celo leto... je pa rekel da je treba bojda pohitet ker neve kako dolho bo to trajalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kej Tilia pravi? a kdo ve, majo že izdelano ponudbo, ki bo konkurenčna?? :doze:

Tudi to sem že povedala :whistle:

Nimajo še ponudbe, obljubljajo, da jo bodo predstavili v naslednjih 14 dnevih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav bo najpozneje drugi teden predstavil punudbo, ki bo konkurenčna ZM. trenutno še urejajo programsko opremo in še ne morejo naredit točne kalkulacije. splačala se bo predvsem tistim ki niso v klubu.

evo iz prve roke, verjetno pa marsikateri agent na terenu še tega ne ve :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav bo najpozneje drugi teden ...

Dobro... malo še počakam... prav dolgo pa ne bom več.... Še dobro, da je čez teden smotano vreme napovedano, drugače bi že skliznil drugam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro... malo še počakam... prav dolgo pa ne bom več.... Še dobro, da je čez teden smotano vreme napovedano, drugače bi že skliznil drugam :rolleyes:

Danes je dan za furo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je dan za furo !!!

:hmm: :hmm: :hmm:

A sm mogoče kje omenil, da se ne bom šel pelat :hmm:

:grrr :grrr :grrr Ni ovir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes klical na ZM ("direkt"), kod člani kluba se mi prizna 50% popust in še 30%POPUST in ne 30% bonus. Če bi imel pri njih zavarovan avto, takrat pa bi lahko preneso bonus oz če mam na vatu manj od trideset procentov bonusa mi oni priznajo 30% (ampak nažalost nimam avta).

Komu naj verjamem????? :?

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu naj verjamem????? :?

Lp, Gregor

Kako to misliš... komu :hmm: Sej je vse lepo povedano na prejšnjih straneh.... si boš pa že 1 urco časa vzel, pa prelistal zadnjih cca 35-40 strani. Saj gre v končni fazi za tvoj denar. Je pa vse res, kot so ti rekli na ZM. Ne moreš kar dobit bonusa na "lijepe oći" :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes klical na ZM ("direkt"), kod člani kluba se mi prizna 50% popust in še 30%POPUST in ne 30% bonus. Če bi imel pri njih zavarovan avto, takrat pa bi lahko preneso bonus oz če mam na vatu manj od trideset procentov bonusa mi oni priznajo 30% (ampak nažalost nimam avta).

Komu naj verjamem????? :?

Lp, Gregor

In kaj je tu v nasprotju s tem, kar smo napisali na prejšnjih straneh?

Če imaš avto zavarovan pri njih in na njem 0 - 30% bonusa, ti priznajo na motor 30% bonusa. (če imaš na avtu bonusa več, dobiš enak bonus na motor)

Če imaš avto na drugi zavarovalnici, ti ne glede na višino bonusa na avtu, priznajo 30% bonus na motor.

V vseh variantah pa še dodatno 40% popusta na nevračilo (za člane klubov 50%).

Če pa nimaš avta, pa res ne moreš pričakovati bonusa - le popust.

Popravljeno . Popravil Issi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes klical na ZM ("direkt"), kod člani kluba se mi prizna 50% popust in še 30%POPUST in ne 30% bonus. Če bi imel pri njih zavarovan avto, takrat pa bi lahko preneso bonus oz če mam na vatu manj od trideset procentov bonusa mi oni priznajo 30% (ampak nažalost nimam avta).

Komu naj verjamem????? :?

In iz česa ti naj prenesejo BONUS... ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!