Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

danes klical na ZM ("direkt"), kod člani kluba se mi prizna 50% popust in še 30%POPUST in ne 30% bonus. Če bi imel pri njih zavarovan avto, takrat pa bi lahko preneso bonus oz če mam na vatu manj od trideset procentov bonusa mi oni priznajo 30% (ampak nažalost nimam avta).

Komu naj verjamem????? :?

Lp, Gregor

Kaj pa če bi si še avto kupil? :kva2: :kva2: Te bi pa vse štimalo !! :yea1:

Ker za 30% popust od 600 EUR to je 180 Eur Bi ga že dobo !

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.zav-mb.si/Zavarovanje_motorjev.3106.0.html

iz te tabele razberem da da če sem član kluba dobim 30% bonus in 50% popust, ne najdem pa variante popust - popust. Če si ne razlagam pravilno te tabele me prosim popravite.

Temo berem redno in sem prebral cse možne variante :grim

In nisi videl v tabeli "bonus na avtu" ?

Ja, če nimaš avta, pač tudi bonusa na avtu nimaš, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi si še avto kupil? :kva2: :kva2: Te bi pa vse štimalo !! :yea1:

Ker za 30% popust od 600 EUR to je 180 Eur Bi ga že dobo !

V to se glih nebom spuščal :grrr :devil:

Če mi vpremeru da nimam avta res ne pripada bonus, obstaja kakšna možnost da ga prenesem od družinskih članov (foter ma zavarovan avto pri ZM in 50% bonusa). Nekdo par strani nazaj je pisal da je preneso ženin bonus na svoj motor, samo mislim da ni bilo pri ZM.

Lp, Gregor

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je lepo, neresnost in nefleksibilnost Triglava pa presega vse meje zdravega okusa. Odločil sem se, da vsa zavarovanja poberem in prenesem drugam. (pika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nisi videl v tabeli "bonus na avtu" ?

Ja, če nimaš avta, pač tudi bonusa na avtu nimaš, ne?

In kaj je tu v nasprotju s tem, kar smo napisali na prejšnjih straneh?

Če imaš avto zavarovan pri njih in na njem 0 - 30% bonusa, ti priznajo na motor 30% bonusa. (če imaš na avtu bonusa več, dobiš enak bonus na motor)

Če imaš avto na drugi zavarovalnici, ti ne glede na višino bonusa na avtu, priznajo 30% bonus na motor.

v tabeli piše tudi član kluba in ni član kluba. od kje potem 30%?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to se glih nebom spuščal :grrr :devil:

Če mi vpremeru da nimam avta res ne pripada bonus, obstaja kakšna možnost da ga prenesem od družinskih članov (foter ma zavarovan avto pri ZM in 50% bonusa). Nekdo par strani nazaj je pisal da je preneso ženin bonus na svoj motor, samo mislim da ni bilo pri ZM.

Lp, Gregor

PRENESLI V ZT OD ŽENE BONUS V ČETRTEK PREJŠNJI TEDEN.

LP BENKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tabeli piše tudi član kluba in ni član kluba. od kje potem 30%?

Ja, naredila sem ti le kratek povzetek, ker smo tole res že velikokrat predebatirali. Kaj res ne znate brati tabele?

Ponavljam; Če imate avto zavarovan na drugi zavarovalnici, dobite kot član kluba 30% bonus, ne glede na višino bonusa na avtu in 50% popust. Če niste člani kluba pa le 40% popust.

Če imate avto na ZM, dobite pa v vsakem primeru na motor bonus (0 - 30% na avtu = 30% na motor, 35 - 50% pa v enakem odstotku na motor) in dodatno popust(člani 50%, nečlani 40%)

Kaj tu ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvenstveno pišem......spoštovanim herojem z zavarovalnice Triglav, ki prebirajo tole temo.

Upam......spoštovani.....napihnjeni gospodje......da se zavedate.....koliko zavarovanj ste izgubili v letošnjem letu.

Vem tudi, da se vam sladko jebe.......še posebej, če napišem besede vaše delavke iz poslovalnice Celovška 140..........ko sem ji omenil, da zaradi vaše nefleksibilnosti in trmarjenja.......izgubljate stranke..........ki je dejala......."hvala bogu, le kdo pa vas potrebuje, mi imamo že tako vsega preveč" :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: in naj se vam jebe še v bodoče......če nekaj tisoč avtomobilskih.....motorističnih in skuterskih zavarovanj za vas pomeni pljunek v morje.........potem......sedaj bom pa jaz rekel HVALA BOGU.......naj vas pokoplje država s svojimi zahtevami in svojimi zakoni......drugega kot na nesreči drugega.....in pa z nerazumljivimi zahtevami.....večnim cincanjem in sprenevedanjem........predvsem pa z nekorektnim.....na trenutke vehementnim in ignorantskim odnosom do strank.....itaQ niste znali poslovati.

Torej.........ZM.........pridem!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Zavarovalnica Triglav pa......kljub 25 letni zvestobi.......vam lahko rečem samo eno...........KURC VAS GLEDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to se glih nebom spuščal :grrr :devil:

Če mi vpremeru da nimam avta res ne pripada bonus, obstaja kakšna možnost da ga prenesem od družinskih članov (foter ma zavarovan avto pri ZM in 50% bonusa). Nekdo par strani nazaj je pisal da je preneso ženin bonus na svoj motor, samo mislim da ni bilo pri ZM.

Lp, Gregor

Tudi o prenosu bonusa med družinskimi člani smo že pisali; po splošnih pogojih gre prenos le med zakonskima ali izvenzakonskima partnerjema.

Relacija starši - otroci le izredno, po posebni odobritvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate avto na ZM, dobite pa v vsakem primeru na motor bonus (0 - 30% na avtu = 30% na motor, 35 - 50% pa v enakem odstotku na motor) in dodatno popust(člani 50%, nečlani 40%)

Kaj tu ni jasno?

ni jasno, ker v tabeli piše 30% samo, če si član kluba, ne glede kje je registriran avto... Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem tistim ki cincate kje zavarovat motor :headbang:

bencin servise in gume bodo ubožčkom babice plačevale :hmm: :devil:

za zavarovat nimate niti dobrih 100 ojrov vozili pa bi se :zzz: najraje bi imeli vse zastonj pa bi še jokcali :topic:

ZM naj hitro ukine tako ugodno ponudbo :grim

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eMBe.....in kje si ti registriral.....pod kakšnimi pogoji.... :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Verjemi......mam zadost za registracijo tut po starem.......pa za pivo tut!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi o prenosu bonusa med družinskimi člani smo že pisali; po splošnih pogojih gre prenos le med zakonskima ali izvenzakonskima partnerjema.

Relacija starši - otroci le izredno, po posebni odobritvi.

Zdaj pa mislim da razumem. :D

Na vsak način bi rad prišo do bonusa, pa morda zato nisem hotel skapirat :slap:

Hvala za izčrpno razlago :worship:

Lp, Gregor

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eMBe.....in kje si ti registriral.....pod kakšnimi pogoji.... :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Verjemi......mam zadost za registracijo tut po starem.......pa za pivo tut!!!!!

tud jaz imam za pivo Te častim :grim

nimaš kaj razmišljat pred 3 tedni na ZM :P

verjemi da ceneje ne bo nikjer :grrr

če pa bo ....častimmmmmmmmmmm :beer2:

in to na ridah 5 gajb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni jasno, ker v tabeli piše 30% samo, če si član kluba, ne glede kje je registriran avto...

Točno, ne glede na to, kje je zavarovan avto. Če pa avta sploh ni.....(pa ni od kje prenašati bonusa, ne?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ PA ČE PODPIŠEM, DA NE BOM PREKINIL ZAVAROVANJA, PA ČEZ 2 MESCA PRODAM MOPED?????

Drugače pa, ker sem nedojemljiv, koliko bom plačal za moj moped (z AOP+) ?

Hvala za izračun :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ PA ČE PODPIŠEM, DA NE BOM PREKINIL ZAVAROVANJA, PA ČEZ 2 MESCA PRODAM MOPED?????

Brihta, preberi nekaj strani nazaj.

Drugače pa, ker sem nedojemljiv, koliko bom plačal za moj moped (z AOP+) ?

Vprašaj svojega agenta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, naredila sem ti le kratek povzetek, ker smo tole res že velikokrat predebatirali. Kaj res ne znate brati tabele?

Ponavljam; Če imate avto zavarovan na drugi zavarovalnici, dobite kot član kluba 30% bonus, ne glede na višino bonusa na avtu in 50% popust. Če niste člani kluba pa le 40% popust.

Kaj tu ni jasno?

A zgornje velja tudi, če mi je avtomobilsko zavarovanje preteklo pred nekaj meseci? :blush:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak vihar v kozarcu vode je bil na forumu pred leti, ko smo se šli vozniških dovoljenj za kategorijo A. Ko je odpadla začetniška kategorija A350 in je država nespretno uvajala nove kategorije A do 125 in A do 25 in A neomejeno. Na koncu smo vsi nekako prišli do ustreznih izpitov, nekateri že pri 18 letih do A neomejenega.

Kljub temu še danes najdeš koga, ki omenja A350.

Tudi po novem se bomo počasi zavarovali vsi.

Velja, da je bilo prav vse že zapisano in na prav vse odgovorjeno,

Zato, potrpljenje v roke in berite. Kot je nekdo zapisal, za vaš denar gre.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta, preberi nekaj strani nazaj.

Bi bilo lažje če bi mi povedal ti :blush:

Nekaj strani nazaj. Koliko je to 1, 10, 100...

Večina jih kar nekaj piše. Verjetno popolnoma nepreverjene informacije. Še dobro, da ste nakako povzeli vse skupaj na uvodni motosvet strani. Samo za Triglav se pa še vedno ne ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons plaču 30€ za zavarovanje

solidno? SEVEDA :devil:

50% bonusa od sedaj naprej :OK:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo lažje če bi mi povedal ti :blush:

Nekaj strani nazaj. Koliko je to 1, 10, 100...

Večina jih kar nekaj piše. Verjetno popolnoma nepreverjene informacije. Še dobro, da ste nakako povzeli vse skupaj na uvodni motosvet strani. Samo za Triglav se pa še vedno ne ve.

Začeli smo nekje pri 105 :hmm: , največ povedanega pa je bilo po 130. strani, pa prijetno branje. Taresni smo ga dali "čez"... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina jih kar nekaj piše. Verjetno popolnoma nepreverjene informacije. Še dobro, da ste nakako povzeli vse skupaj na uvodni motosvet strani. Samo za Triglav se pa še vedno ne ve.

Seveda se ve... Da se nič ne ve oz. da se bo "vedelo" 8.3. ... http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3151

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAVAROVALNICA TRIGLAV je zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakon :kva2: :worship: Zavaroval motor... (25kW), dobil: 50% BONUSA od mtkinga avta (njej ostal bonus na avtu!!!), 50% KOMERCIALNEGA POPUSTA, 7% popusta na takojšne plačilo, 2% popusta ker je biu prej motor tudi zavarovan pri Triglavu, pa se mi zdi še 1% popusta na plačilo z gotovino :worship: :worship: :worship:

Zavaroval sem tudi AO+, ter dodatno zavarovanje za potnike in še v primeru trajne invalidnosti ali smrti, še dodatno. :OK:

Plačal: 143,38€ :worship:

Blo je pa to pred 3mi urami :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha grčar nism vedu da sva dopbila še dodatne popuste :P

TRIGLAV JE ZAKON

mal provokacije more bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!