Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Prav nič pošteno ni, da v Kranju lahko, na dolenjskem pa ne moremo, ker pač vodje enot nimajo ja?c in ne dajo konkurenčne ponudbe. :BUA:

Kar naj čakajo, pa bojo dočakal k...c :nono: , tačas pa zavarovanci migrirajo drugam... :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred eno uro zavaroval motor na ZT, prenesli so mi očetov bonus od avta 50% in 50% komercalni popust, vse skupaj 152€, za razred nad 72kW! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te prav razumem, so ti z očetove police prenesli nate njegov premijski razred :?

Ne prenesli, ampak kopirali, ker če bi prenesli, pol bi oče padu z avtom v PR14, tko bo pa še naprej ostal pri PR4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti zagotovim, da piše - imam pred sabo kar nekaj takih polic.

Pri meni ne piše..

Pri meni piše v dveh alinejcah

50% popust na neodjavljanje

30% moto klub bonus pr8 ni nikjer omenjen.. A grem nazaj, da mi popravijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm: če ti ne bojo popravli, si bil nategn...en, Če ni PR08, ti drugo leto ali pa, ko boš pač prenašal na drugo zav., ne bodo mogli upoštevat PR, ker ga uradno ne boš imel.

PRxx mora pisat na polici, pazljivo! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem takem člani amzs spadajo pod temi pogoji. 30 %, 50 % neodjavljanje.

Če je to res, kaj še čakam.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred eno uro zavaroval motor na ZT, prenesli so mi očetov bonus od avta 50% in 50% komercalni popust, vse skupaj 152€, za razred nad 72kW! :OK:

a mi lahko kdo pove kaj rabim sabo, da tako registriram, torej, ali rabim od fotra polico, ali lahko oni to pogledajo v svoje računalnike (poleg tega ima fotr pri dolenjski poslovalnici urejeno zavarovanje in ne v Kranju).

Torej kaj rabim sabo, da ta copy/paste bonus uredijo?

tnx in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAk kaj so nam nardile zavarovalnice, včeri klical na ZM, ZT, Tilia, Adriatic, in so razlagali vsak po svoje, danes sem zanalašč še enkrat klical na omenjene zavarovalnice in so mi razložili še drugače kot včeraj, kakšna zmešnjava. Kako pa dokazujete članstvo v klubih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa dokazujete članstvo v klubih?

Članska izkaznica ali pa potrdilo o članstvu, s podpisom in žigom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove kaj rabim sabo, da tako registriram, torej, ali rabim od fotra polico, ali lahko oni to pogledajo v svoje računalnike (poleg tega ima fotr pri dolenjski poslovalnici urejeno zavarovanje in ne v Kranju).

Torej kaj rabim sabo, da ta copy/paste bonus uredijo?

tnx in lp

Da ti kopirajo bonus od družinskega člana, rabiš samo njegovo original polico, ki ti jo oni skopirajo in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz pred pol urce zavaroval pri ZT v enoti Kranj, ful so prjazni in vse se da zment. Dobil sm PR4 (kopirano od očetovega avta, njemu bonus ostane) in 50% komercialni popust (ker ne bom dobil denarja nazaj če bom prej odjavil). Sem v skupini 72kw+ tko da me je vse skupaj prišlo 152,06€.

Je pa res, da sem se zanimal pri drugih poslovalnicah triglava, in so rekl da se to ne da, v KR so pa rekl da se da.

Poslovalnica Kranj je zakon :OK: :yea1:

vem...v kranju sm tud jst bil :P

Prav nič pošteno ni, da v Kranju lahko, na dolenjskem pa ne moremo, ker pač vodje enot nimajo ja?c in ne dajo konkurenčne ponudbe. :BUA:

Kar naj čakajo, pa bojo dočakal k...c :nono: , tačas pa zavarovanci migrirajo drugam... :lol1::lol1::lol1:

pejd v kranj..tud men ni najbližji pa sm mogu it kje(sem iz lj) :OK:

potrebujete pa samo kopijo police od fotra(če je to fotr oseba ki ima 50%) pa denar :D

aja pa davčno(jst sm mu jo pol poslou :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEumna pripomba, ampak,

Ali kdo ve, do kdaj delajo? Uradne ure danes?

Do jutri si pač ne upam čakati, kaj pa veš, si lahka zmislijo kako bedarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEumna pripomba, ampak,

Ali kdo ve, do kdaj delajo? Uradne ure danes?

Do jutri si pač ne upam čakati, kaj pa veš, si lahka zmislijo kako bedarijo.

Mislm da do 18h, če sm prov prebral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,..jaz sem se po telih postih nekak tkole odloču,.. ker mam za registrirat in avto in motor, bom vse skupi naredu na ZM. bonusa na avtu bom mel letos 35%, tako da prenesem boniteto na motor + dodatnih 40% na neodjavo. bom pa še prej kazga agenta poklicu da mi pove "svojo zgodbo"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa na avtu in na motorju že 50% bonus. :naughty:

In že do zdaj sem vsako leto dobil še dodatni 40% popust! :D

Zato se mi po novem zavarovanje ne bo nič pocenilo, :(

čeprav ima tudi mama 50% bonusa in bi ga lahko prenesel? :hmm:

Mislim, da je to krivično in da bi morala država to uredit! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

issi bi vprašal, če že ni zgubila živce... :lol:

Lani sem odjavil reg. pri Triglavu z dne 17.10. in me zanima, če dobim 5% :kva2: prijavljen je bil 6 mesecev in deset dni. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni ne piše..

Pri meni piše v dveh alinejcah

50% popust na neodjavljanje

30% moto klub bonus pr8 ni nikjer omenjen.. A grem nazaj, da mi popravijo?

Ena ne tako vzpodbudna informacija, ne vem pa koliko drži, glede na to, da si vsak po svoje razlaga ta zavarovalniška pravila...

Takoj po tem, ko sem spisal zgornjo objavo, sem poslal mail na Ljubljansko poslovalnico ZM in povprašal kako je s tem. Zakaj imam navedeno samo v alinejci motoklub bonus 30% in ne pr8, medtem ko imajo drugi zavedeno spremembo premijskega razreda.

Kot kaže je bil moj mail hitro posredovan naprej, saj sem ravnokar prejel klic iz naše poslovalnice ZM, z obrazložitvijo, da je moja polica pravilna, ker je v interesu ZM, da njihovi zavarovanci pridejo k njim tudi naslednje leto in da bodo šele naslednje leto v polico navedli PR7.. Omenjeno je bilo tudi to, da so vsi tisti agenti, ki so navedli zavarovancem v polico že letos drugačen PR naredili napako in da bodo napake odpravljene.. V to sicer dvomim..

Kakšen komentar, imamo kakšnega agenta ZM tu gor?

Drugače je meni osebno čisto vseeno kako piše, dokler mi bo bonus priznan in se bo večal.. Itak sem že prej bil zavarovanec ZM in nameravam to tudi ostat.. Ampak se mi vseeno ne zdi fer, da se tala bonus, če to ni to. Ker konec koncev lahko čez xx let se odločim zamenjat zavarovalnico iz kakršnega koli razloga in če ne bo naveden PR ne bo nič z boniteto .) Če pa bo res tako kot je rečeno, da bo naseldnjič tudi sprememba PR pa ni problema, hec je samo v tem, da kdo ve kaj bo naslednje leto na tem področju..

LP, DeX

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

issi bi vprašal, če že ni zgubila živce... :lol:

Lani sem odjavil reg. pri Triglavu z dne 17.10. in me zanima, če dobim 5% :kva2: prijavljen je bil 6 mesecev in deset dni. Lp

Če zavaruješ po starem sistemu (torej brez teh letošnjih ugodnosti), si upravičen do napredovanja za en PR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zavaruješ po starem sistemu (torej brez teh letošnjih ugodnosti), si upravičen do napredovanja za en PR.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena ne tako vzpodbudna informacija, ne vem pa koliko drži, glede na to, da si vsak po svoje razlaga ta zavarovalniška pravila...

Takoj po tem, ko sem spisal zgornjo objavo, sem poslal mail na Ljubljansko poslovalnico ZM in povprašal kako je s tem. Zakaj imam navedeno samo v alinejci motoklub bonus 30% in ne pr8, medtem ko imajo drugi zavedeno spremembo premijskega razreda.

Kot kaže je bil moj mail hitro posredovan naprej, saj sem ravnokar prejel klic iz naše poslovalnice ZM, z obrazložitvijo, da je moja polica pravilna, ker je v interesu ZM, da njihovi zavarovanci pridejo k njim tudi naslednje leto in da bodo šele naslednje leto v polico navedli PR7.. Omenjeno je bilo tudi to, da so vsi tisti agenti, ki so navedli zavarovancem v polico že letos drugačen PR naredili napako in da bodo napake odpravljene.. V to sicer dvomim..

Kakšen komentar, imamo kakšnega agenta ZM tu gor?

Drugače je meni osebno čisto vseeno kako piše, dokler mi bo bonus priznan in se bo večal.. Itak sem že prej bil zavarovanec ZM in nameravam to tudi ostat.. Ampak se mi vseeno ne zdi fer, da se tala bonus, če to ni to. Ker konec koncev lahko čez xx let se odločim zamenjat zavarovalnico iz kakršnega koli razloga in če ne bo naveden PR ne bo nič z boniteto .) Če pa bo res tako kot je rečeno, da bo naseldnjič tudi sprememba PR pa ni problema, hec je samo v tem, da kdo ve kaj bo naslednje leto na tem področju..

LP, DeX

Škoda, ker nimam skenerja, da bi ti prilepila uradna okrožnico Zavarovalnice Maribor d.d. TPZ-309-2007.

No, ti pa citiram:

1.1 ...zavarovanci, ki imajo svoja vozila zavarovana na drugih zavarovalnicah pa lahko v tem primeru uveljavljajo največ 30% bonusa. pogoj za tako priznan bonus je sklenitev letne police za motorno kolo in v nobenem primeru se ne moreopraviti vračila premije, tudi če se motorno kolo med letom proda ali odjavi iz prometa. Zaradi nevračila premije se na celo polico AO prizna 50% popust za člane motorističnih klubov. Ugodnost velja za stare in nove člane motorističnih klubov. Ob obnovi zavarovanja v naslednjem letu se pridobljeni bonus normalno znižuje oz. povišuje glede na škodno dogajanje. zastopnik preveri člansko izkaznico in plačilo članarine. Dokazil ni potrebno pošiljati skupaj s polico, ker bomo članstvo preverjali sami. ...

1.3 ... za vse motoriste se odobri povišanje bonusa, če je zavarovanje trajalo vsaj 6 mesecev in 1 dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te prav razumem, so ti z očetove police prenesli nate njegov premijski razred :?

100% drži v ZT se to da in se dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!