Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

privat diskusijo je začel... preberi si!!! slike najdeš pa tudi na netu

Kar je na forumu je javno in ne privat!

Zmente se na PM

over&out

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gre barva s tattooja s slino dol :? ... :P ... res lepe slike krava... sam da dražiš, kajne :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gre barva s tattooja s slino dol :? ... :P ... res lepe slike krava... sam da dražiš, kajne :naughty:

hehehe..... mogoce pa... mors si eno tako najdt pa vsaj probat.. sporoci rezultate... :P hehehehhe

se par mojih priljubljenih od strica googla (pa ceprov so fake, razn prvega) :) ....

sexy-tattoo-models-20.jpg

sexy-tattoo-models-05.jpg

sexy-tattoo.jpg

Tattoo_by_Stawberry_corpse.jpg

46e3b00270644d7c2b72aa8c10ac665c.jpg

ps.:

vsem se opravicujem za off topic... eni ne delamo tega zgolj zarad dnarja, to je pac stil zivljenja... mi pa veliko pomeni ce si lahko stroske/najemnino za salon pokrijem itd....

se enkrat se vsem iskreno opravicujem za off topic.... ne bom vec.. majkemi :P:D

Popravljeno . Popravil rintintin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje, zgolj info, vi ki se malo bolj spoznate na tetoverje, ma kdo kaj izkušenj z Mtattoo mezga iz varaždina morda??

mi je rekla kolegica da menda tipo dobro dela....

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje, zgolj info, vi ki se malo bolj spoznate na tetoverje, ma kdo kaj izkušenj z Mtattoo mezga iz varaždina morda??

mi je rekla kolegica da menda tipo dobro dela....

tnx

bil pri njemu. ima par kolegov njegove tatuje..

moje mnenje za to ceno solidna izdelava....

pac vsi gledajo ceno ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal mi je da se spuščaš na tak nizek nivo, čeprav ne poznaš ozadja prvega pajka na sliki, ki je namreč prekrivanje JNA znaka iz jugo scene. Se sprašujem, če bi s tvojim , sicer odličnim motivom pajka prekriu že obstoječi znak JNA.

Lp in prihrani svojo negativno energijo za kakšno drugo slabše leto!!!

Vse lepo in čim več lepih tattoojev v prihodnjih letih ti želi Tatooatorka SUZY

Glej to ni spuscanje na nizki nivo..

Ne vem kako se spuscas v prekrivanje, ce imas tezave z osnovnimi linijami.....

za prekrivanje je potrebno marsikaj vec....

Ne vem kaj si pricakovala ko si ti ali tvoj moz objavil link od tvojim mojstrovin.

Lob v nebo?

z taksnim delom definitivno ne!

Ja in da ti odgovorim, da bi z mojim odlicnim pajkom prekril JNA zadevo....

le da bi se je lotil moj mojster malce drugace kakor si se tega ti.....

jaz pravim vsak ne more bit frizer ce ne zna skarij uporabljat in tudi za tatuje je potrebno ...... malce umetniske prirojenosti

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sem se spomnu, sem pa že v drugih temah spraševal... ali je mogoče, barva za tattooje, dobra tudi za barvanje usnja ... moja preprosta logika je, da če prime na človeško usnje, potem bi po vsej verjetnosti prijela tudi na svinjsko, goveje ali pa, v mojem primeru, na kengorojčka :?

ne provociram, resno sprašujem

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je ta tema spomnila na mojo svakinjo. Si je dala zadaj nad ritjo tattoo -tisti moderni tribal. Niti senca od kakšne simetričnosti, barva obup... Seveda, pri ''multipraktiku'' si je dala delat. Sem rekel ''wauu'', kaj pa naj. Ji naj pokvarim razpoloženje, če direkt rečem, da je zmazek. Aja, za 20 evrov.

Saj ne, da tudi amaterji ne bi dobro delali. Ampak, začetki, taprvi njihovi tattooji so bolj taki, no.. Mislim pa, da bo čez leto-dve šla na prekrivanje zmazka. Če ji bo kdo odkrito povedal :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej to ni spuscanje na nizki nivo..

Ne vem kako se spuscas v prekrivanje, ce imas tezave z osnovnimi linijami.....

za prekrivanje je potrebno marsikaj vec....

Ne vem kaj si pricakovala ko si ti ali tvoj moz objavil link od tvojim mojstrovin.

Lob v nebo?

z taksnim delom definitivno ne!

Ja in da ti odgovorim, da bi z mojim odlicnim pajkom prekril JNA zadevo....

le da bi se je lotil moj mojster malce drugace kakor si se tega ti.....

jaz pravim vsak ne more bit frizer ce ne zna skarij uporabljat in tudi za tatuje je potrebno ...... malce umetniske prirojenosti

Pričakoval sem kakšen dober nasvet ali pohvalo ali pa grajo!!Ne pa pluvanja oziroma pametovanja!!Če si kakšen mojster bi lahko svetoval!Samo očitno POJMA NIMAŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mož od Suzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot mnogi kulturni artefakti so tudi tattoji na prehodu v postmoderno potrošniško z telesom in posameznikom obremenjeno družbo spremenili pomen.

Spričo konflikta med pogosto superiorno podobo o samem sebi ter strahom pred neuspehom, neodobravanjem, ki producira nenehno težnjo po samoizboljševanju (na zahtevo okrutnega nadjaza), je smisel tattoojev iz umetniških form, ko odražajo posameznika postal reduciran zgolj na dodatek, narcisističi poskus izboljšanja samega sebe v želji po potrditvi.

Poskus psihoanalitske razage :) - ki sem ga po svoji stari navadi spe tčist preveč zakompliciral hehe

Skratka-Tattoji so prešli iz domene umetnosti v domeno kozmetike. V skladu z potrošno naravo naše postmoderne družbe so postali tržno blago, ki se ga da točno izmeriti v denarju, kupiti, prodati. Je namenjen (skupaj z plastičnimi operacijami, make-upom itd.) razrševanju negotovosti...

Da dela kozmetičarka totooje in jih oglašuje na svoji strani skupaj z umetnimi nohti ni torej nič presenetljivega.

Da zaključim z besedami Collina Campbella: Na vprašanje ali je ta pojav dober ali slab ne bom odgovarjal. Takim odgovorom so namenjene cerkva in sinagoge. trance_41_w00t2.gif

Evo spet ena kratka, mal zblojena pa upam da za koga tud zanimiva anlizica :)

P.S.-enkrat mi je v roke prišla super knjiga o družbenih pomenih tetoviranja, sam se trenutno ne spomnim naslova

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakoval sem kakšen dober nasvet ali pohvalo ali pa grajo!!Ne pa pluvanja oziroma pametovanja!!Če si kakšen mojster bi lahko svetoval!Samo očitno POJMA NIMAŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mož od Suzy

Saj pa je dobla vse kaj si naštel

nasvet... naj se bavi z tistim kar zna z oblikovanjem nohtov in ...

graja... da je panter podoben kuščarju... kar je res... al ti mogoče drugače vidiš... pa ne rečt da je to mojstrovina

Slika$20001.jpg?cc=1282370759000

pohvalo... za kaj pa... za oblikovanje nohtov je napačna tema... pri tattoojih pa ni kaj za pohvalit

pa da ne boš narobe razumel nisem poznavalec tattoojev tudi nobenega nimam, mam pa vsaj mislim povprečen okus kaj je lepo in kaj je zmazek... iz istega razloga se ne bavim z petjem ker nimam posluha v družbi pa kako zapojem sam zarad tega še ne bom muzikant.

Upam da razumeš poanto mojega pisanja... če ne idi še enkrat pogledat vajino galerijo in primerjaj z tukaj objavljenimi in če ne vidiš razlike potem bog pomagaj.

Pa brez zamere sam nisem se moral zadržat glede na vse vajine odgovore in žalitve... sem prepričan da bi tud ti za drugega napisal podobno oz. če že ne bi napisal bi si vsaj mislil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakoval sem kakšen dober nasvet ali pohvalo ali pa grajo!!Ne pa pluvanja oziroma pametovanja!!Če si kakšen mojster bi lahko svetoval!Samo očitno POJMA NIMAŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mož od Suzy

Mož od suzy....

fascinira me kje najde vse te zrtve ki se odpravijo k tvoji zeni na tattoo..

no da ne bom pametoval...

tudi sam sem si dal naredit 1 tattoo pri takem modelu ki ni bil nadarjen....

zakaj...

ker sem bil pac nepripravljen cakat mojstra 3 mesece.....

no zdel se mi je ok.. dokler nisem videl od hariha tetovaže........

vsaka sola nekaj stane...

jebat ga....

no pol pa prekrivanje sledilo.... prilepim slike befor after.... ko jih najdem....

no drugace pa tribal tattoo pero iz mb ma tudi studio odprt.... ze par let.. pa ko njegove izdelke pogledam... se zamislim.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mož od suzy....

fascinira me kje najde vse te zrtve ki se odpravijo k tvoji zeni na tattoo..

no da ne bom pametoval...

tudi sam sem si dal naredit 1 tattoo pri takem modelu ki ni bil nadarjen....

zakaj...

ker sem bil pac nepripravljen cakat mojstra 3 mesece.....

no zdel se mi je ok.. dokler nisem videl od hariha tetovaže........

vsaka sola nekaj stane...

jebat ga....

no pol pa prekrivanje sledilo.... prilepim slike befor after.... ko jih najdem....

no drugace pa tribal tattoo pero iz mb ma tudi studio odprt.... ze par let.. pa ko njegove izdelke pogledam... se zamislim.....

lp

HVALA ZA TVOJE IZČRPNO POROČILOOO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot mnogi kulturni artefakti so tudi tattoji na prehodu v postmoderno potrošniško z telesom in posameznikom obremenjeno družbo spremenili pomen.

Spričo konflikta med pogosto superiorno podobo o samem sebi ter strahom pred neuspehom, neodobravanjem, ki producira nenehno težnjo po samoizboljševanju (na zahtevo okrutnega nadjaza), je smisel tattoojev iz umetniških form, ko odražajo posameznika postal reduciran zgolj na dodatek, narcisističi poskus izboljšanja samega sebe v želji po potrditvi.

Poskus psihoanalitske razage :) - ki sem ga po svoji stari navadi spe tčist preveč zakompliciral hehe

Skratka-Tattoji so prešli iz domene umetnosti v domeno kozmetike. V skladu z potrošno naravo naše postmoderne družbe so postali tržno blago, ki se ga da točno izmeriti v denarju, kupiti, prodati. Je namenjen (skupaj z plastičnimi operacijami, make-upom itd.) razrševanju negotovosti...

Da dela kozmetičarka totooje in jih oglašuje na svoji strani skupaj z umetnimi nohti ni torej nič presenetljivega.

Da zaključim z besedami Collina Campbella: Na vprašanje ali je ta pojav dober ali slab ne bom odgovarjal. Takim odgovorom so namenjene cerkva in sinagoge. trance_41_w00t2.gif

Evo spet ena kratka, mal zblojena pa upam da za koga tud zanimiva anlizica :)

P.S.-enkrat mi je v roke prišla super knjiga o družbenih pomenih tetoviranja, sam se trenutno ne spomnim naslova

tudi tebi se zahvaljujem za tvoje strokovno izčrpno poročilo

pa tolk za info: KOZMETIČARKA NISEM, BILA IN NIKOLI NE BOM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tebi se zahvaljujem za tvoje strokovno izčrpno poročilo

pa tolk za info: KOZMETIČARKA NISEM, BILA IN NIKOLI NE BOM!!!

Prvič-nisem rekel da si kozmetičarka, drugič-tole ni poročilo temveč zgolj misel in je napisano povsem poljudno, tretjič-se bom vzdražal trance_09_box.gif

Pa ne bit tok defenzivna, moj namen ni bil v kakeršne koli napadanju ne tebe ne kogarkoli drugega, izrazu sem čist objektivno misel...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič-nisem rekel da si kozmetičarka, drugič-tole ni poročilo temveč zgolj misel in je napisano povsem poljudno, tretjič-se bom vzdražal trance_09_box.gif

Pa ne bit tok defenzivna, moj namen ni bil v kakeršne koli napadanju ne tebe ne kogarkoli drugega, izrazu sem čist objektivno misel...

Da dela kozmetičarka totooje in jih oglašuje na svoji strani skupaj z umetnimi nohti ni torej nič presenetljivega

To je tvoja izjava.

Zaključimo z temi grajami,vsak je zase dober!!Meni je važno da so stranke z menoj zadovoljne!

Vesele praznike!!!!!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dela kozmetičarka totooje in jih oglašuje na svoji strani skupaj z umetnimi nohti ni torej nič presenetljivega

To je tvoja izjava.

Zaključimo z temi grajami,vsak je zase dober!!Meni je važno da so stranke z menoj zadovoljne!

Vesele praznike!!!!!!! :)

Hmmm verjetno mi je to ostalo v glavi, ko sem pisal zadeve, pa sem uporabu ta primer-ni bilo mišljeno osebno (če se ti zdi ta izraz žaljiv).

Se ti opravičujem če sem te kakorkoli užalil. To nikakor ni bil moj namen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm verjetno mi je to ostalo v glavi, ko sem pisal zadeve, pa sem uporabu ta primer-ni bilo mišljeno osebno (če se ti zdi ta izraz žaljiv).

Se ti opravičujem če sem te kakorkoli užalil. To nikakor ni bil moj namen.

nikakršen problem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tebi se zahvaljujem za tvoje strokovno izčrpno poročilo

pa tolk za info: KOZMETIČARKA NISEM, BILA IN NIKOLI NE BOM!!!

hja tudi kozmetičar mora v šolo tako da...... :closedeyes: pa to 3 leta ce se ne motim......

upam da dojameš da pač tatuji niso zate.....

lepse ti ne morem napisat da nimas pojma :surrender:

pa zanimivo da nisem dam edinega mnenja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no delo mojega mojstra

Tvojemu mojstru kapo dol!Zato se mu pa reče mojster!!!!Tudi tebi vse najboljše veliko sreče!!!!Imejte se lepo!!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!