Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

hehehe, jah, če si daš nekaj pomenskega potem je fino, da ni z neta, ampak vprašaš strokovnjaka.. nikol pa nisem razumela, zakaj kitajske črke, če jih folk sploh ne pozna (nosilec tatooja), je pa res, vsak po svoje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, jah, če si daš nekaj pomenskega potem je fino, da ni z neta, ampak vprašaš strokovnjaka.. nikol pa nisem razumela, zakaj kitajske črke, če jih folk sploh ne pozna (nosilec tatooja), je pa res, vsak po svoje....

Tisti ki vejo zakaj si jih dajo delat je ponavad zato, ker je kitajska v smislu menihov in ostalih stvari bolj spiritualno razvita itd...(feng šui scena) :D Nekaterim pa sam lepš zgleda. So se tud že dogajala stvari da je folku pisal "PEPSI" po telesih v azijskih črkah itd...

Moj je na lopatici z vojaškim motivom, za št. 2 bo pa najvrjetneje tiger ki se lovi z zmajem pa ornamenti v ozadju oz. kako barvito ozadje(ying yang). Mi pa tud ne sedejo teli tribal tattooji ker so bl kot ne za polepšavo ali neki takega, tattoo vndarle more imet nek smisu saj ponavad v zgodovini si je folk to delu z namenom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, gp, lepo si opisal svoj bodoči tatoo, me prov zanima, kakšen bo :D

je pa tako, da so razni tigri in zmaji tudi zelo pop scena.. jaz osebno menim, da če veš, zakaj imaš, potem to ni pomembno ;)

kakšen pa je ta vojaški motiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tatoo je čisto osebna stvar, lahko je tribal "dekoracija" ali cele svete knjige z vsem globokim pomenom prepisane v nerazumljivem klinopisu ker deluje bolj globoko in spiritualno. lahko je tudi pepsi napis :)

enemu JNA in datum pomeni več kot drugemu zmaji, kače in jing-jang. vse je OK dokler nekdo par ure ne teži o globokih pomenih svojih tatujev in kako je z njimi duševno zrasel ali premagal težko obdobje.

če si dam čez cel hrbet tetovirat križ tudi še ne bom naenkrat postal globok kristjan.

aja in tatoo si želim že vsaj 20 let pa še nimam nobenega ker vedno ko je denar na kupu se potem odločim da ga zagonim za kak drug užitek ki ni viden na telesu ampak ostane v spominu. bom pa enkrat jih imel ful dosti takih z globokim pomenom, edino ne v kitajskih pismenkah da se ne bom nelagodno počutil v kitajski restavraciji ker ne bom točno vedel kaj mi je mojster napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je tudi pepsi napis :)

Ja sam ena stvar je da si ti ta napis v kitajskih črkah želiš, drugo pa če je mojster tolk ne sposobn, da ti to napiše(pepsi), ker se je moj post navezvou na Robertovega :D

Je pa stvar čist posameznika kaj hoče met na telesu, lahka tud kup gnoja, če mu to kaj pomeni al pa sam za olepšavo. Je pa več ljudi, ki si dajo pomenski tattoo, kakor pa "dekoracijski". Do zdej še vsakogar k sm sreču si kitajskih črk ni dau iz dekorativnga namena... :P Nism pa hotu povedat da vsak tattoo MORA pomenit spiritualno stvar ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je tudi pepsi napis :)

jst sm vidu tipa, ki je meu tetoviran adidas+adidasov logo zgori :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki vejo zakaj si jih dajo delat je ponavad zato, ker je kitajska v smislu menihov in ostalih stvari bolj spiritualno razvita itd...(feng šui scena) :D Nekaterim pa sam lepš zgleda. So se tud že dogajala stvari da je folku pisal "PEPSI" po telesih v azijskih črkah itd...

Moj je na lopatici z vojaškim motivom, za št. 2 bo pa najvrjetneje tiger ki se lovi z zmajem pa ornamenti v ozadju oz. kako barvito ozadje(ying yang). Mi pa tud ne sedejo teli tribal tattooji ker so bl kot ne za polepšavo ali neki takega, tattoo vndarle more imet nek smisu saj ponavad v zgodovini si je folk to delu z namenom :D

nebi ti dal tukaj prav... newem kak pomen več ima tiger in kača ali zmaj ali... proti tribalu..

nenazadnje si tribalov niso izmislili da bi se polepšali ampak če se ne motim so tribali kot začetna oblika tetovaže bili namenjeni borcem, vojakom in lovcem ki so si jih morali zaslužiti in dokazati da so jih vredni.. kot en prestop od fanta do moškega.. meni samemu mi simbolizira bojevit karakter in vztrajnost..

sicer pa je pervy lepo napisal.. vsakemu svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, to je isto kot da bi se zdej pogovarjal zakaj ima kdo kakšno frizuro ali pa zakaj nosi nekdo takšen, drug pa drugačen nakit. Sej tut jst se včasih čudim kaj si folk vse nariše, ampak who am I to judge? Je pa nekaj, katero stvar si kupiš za 400eur in jo imaš za vedno, takšno kot je od prvega dne? Po moje jih je zelo malo. Glih zadnjič sem se hecal, če bi padu z mopedom in mi odseka ograja nogo, bi jo želel imeti doma na polici v kozarcu, ko je tolk lepša zdej :D . Dejmo rajš kakšne slikice prilimat, da ne bodo samo popisane strani .) .

post-20162-0-35941400-1318598132_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi ti dal tukaj prav... newem kak pomen več ima tiger in kača ali zmaj ali... proti tribalu..

nenazadnje si tribalov niso izmislili da bi se polepšali ampak če se ne motim so tribali kot začetna oblika tetovaže bili namenjeni borcem, vojakom in lovcem ki so si jih morali zaslužiti in dokazati da so jih vredni.. kot en prestop od fanta do moškega.. meni samemu mi simbolizira bojevit karakter in vztrajnost..

sicer pa je pervy lepo napisal.. vsakemu svoje

Ok vredu...a morm res še 3-tjič pojasnevat al brt ne znaš?

Zmaj in tiger je zgolj moj oz. motiv ki ga JAZ želim imet, ker pač simbolizira stvar, ki je MENi ušeč. Meni pač tribal tattooji niso všeč, tud če si pogledu tribal slike nimajo kr nekih črt ampak so ponavad mel nek rankig sistem ki je zimboliziru določeno veščino posameznika, karikiram: panter, tiger, zmaj, ptica itd...Kokr si napisu vsakemu svoje tist kar komu paše naj si da na svoje telo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo s5 po daljši odsotnosti par slikc... k pravte slikce.. :) (moji izdelki)

tole je blo narejeno na nizozemskm napis cist tko iz glave

post-13279-0-98876800-1319887957_thumb.jpg

pajek in mreza

post-13279-0-62366600-1319887996_thumb.jpg

itq rad lobanje rišem :)

post-13279-0-48659500-1319888010_thumb.jpg

...le del tattooja... poleg druge glave, ki je ze narejena pride ozadje (strele temni oblaki itd) - zrisano iz nule

post-13279-0-89513100-1319888025_thumb.jpg

prav tako iz nule zrisano

post-13279-0-03607300-1319888052_thumb.jpg

se ena unikat

post-13279-0-45965000-1319888072_thumb.jpg

predhodne tattooje je delal Srečo -Lucky art, razpoke ter rokice na rami so pa moje delo

post-13279-0-54995500-1319888100_thumb.jpg

post-13279-0-04053800-1319888065_thumb.jpg

no tole je pa last enega motosvetovca če se ne motim :)

post-13279-0-19257600-1319888038_thumb.jpg

Dean Bodyart

post-13279-0-98876800-1319887957_thumb.jpg

post-13279-0-62366600-1319887996_thumb.jpg

post-13279-0-48659500-1319888010_thumb.jpg

post-13279-0-89513100-1319888025_thumb.jpg

post-13279-0-19257600-1319888038_thumb.jpg

post-13279-0-03607300-1319888052_thumb.jpg

post-13279-0-04053800-1319888065_thumb.jpg

post-13279-0-45965000-1319888072_thumb.jpg

post-13279-0-54995500-1319888100_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blizu...: :D

Da pa ne bom cisto OT, izbiram med dvema katerima bi zaupala polepsat delcek moje koze...oba top, oba z vec nagradami...od obeh videla izdelke v zivo...kako se odlocit h katermu it?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa ne bom cisto OT, izbiram med dvema katerima bi zaupala polepsat delcek moje koze...oba top, oba z vec nagradami...od obeh videla izdelke v zivo...kako se odlocit h katermu it?

Katera dva pa sta to, če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med dejanom pa samotam se odlocam, poznas?

jah sej mas od obeh slike gor.... pa se odločiš od koga e ti bolj dopadejo...

(btw: jz se bom tud pr dejanu piku enkrat)

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!