Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Ja, to tut mene zanima. Sam se mi zdi da je to bl zarad izgleda... Pa če ti kej notr pride a lahko kej škoduje? :?

Kaki izgled vi ste tudi izgled ja.....Likne so zato ker mi je jermen not 1x zazgalo od vrocine in sem mel po variatoru gor gumo zazgano....in sem likne navrtal da se hladi....ker drugace je to vse skupaj...adijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa med zx pa next 50, tota dva sta za 50cc :naughty: :naughty: :naughty:

Next ma vecje obrate pa to...je bol za brege pa vozno v dva primeren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki izgled vi ste tudi izgled ja.....Likne so zato ker mi je jermen not 1x zazgalo od vrocine in sem mel po variatoru gor gumo zazgano....in sem likne navrtal da se hladi....ker drugace je to vse skupaj...adijo...

Če pa tole ni zarad izgleda pa tut ne vem :P

post-18-1067469786.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa tole ni zarad izgleda pa tut ne vem :P

Ja to je ne ....samo ce tak gledas pa te lukne tolko pripomorejo da adijo...meni se ful pozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je ne ....samo ce tak gledas pa te lukne tolko pripomorejo da adijo...meni se ful pozna...

Ja samo da se ti pozna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimas na dna tko narjen kokr ma runner k ma na levi strani (mal za voznikovo nogo) tak "zracnik" ki zajema zrak in gre skoz variomat pa do konca sklopke, nakonc mas pa na deklcu taku "reze" da gre zrak vun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul :D

btw: kupi ker športni filter takiga ko ga psyho san da nima not polini vgravirano na strani

cena po dog.. 041 502 752

Popravljeno . Popravil nagajiček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimas na dna tko narjen kokr ma runner k ma na levi strani (mal za voznikovo nogo) tak "zracnik" ki zajema zrak in gre skoz variomat pa do konca sklopke, nakonc mas pa na deklcu taku "reze" da gre zrak vun.

Ne ker to je DNA ono pa je Runner :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka zgleda torej skuterska balanca brez plastike :hmm: ;)

ne ne ... ta je posebej narjena ... cez to belanco plastika sploh ne pride (sej tut paše ne)

je pa neki podobnga drgac ja :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol...huda belanca, na skutrju more pa sploh hudo zgledat :>

Upam da bo cimprej namontirana ... ceprov pomoje da ne se tko hmal k za zimo pa tele dezevne dni ni glih najbl primerna :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!