Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Ej, a mi lahko prosim gdo pove, kje se dobi material za izdelavo recimo viper look črt, številk, logotov ki jih pol nalimate na skuterje??? Ful bi rad zdj med počitncam se s tem igrov :D ... HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a mi lahko prosim gdo pove, kje se dobi material za izdelavo recimo viper look črt, številk, logotov ki jih pol nalimate na skuterje??? Ful bi rad zdj med počitncam se s tem igrov :D ... HVALA

Jst se bom verjetn tut mal špilu s tem. Mi je en avto v 2F2F dal idejo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mate preveč cajta si kupte smolepilno folijo za zvezke uvijat pa en sprej. pa zrežeš model is folije nalimaš na skuter presprejaš pa sam še dol folijo odlimaš pa maš.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a mi lahko prosim gdo pove, kje se dobi material za izdelavo recimo viper look črt, številk, logotov ki jih pol nalimate na skuterje??? Ful bi rad zdj med počitncam se s tem igrov  ... HVALA

viper look črte lahk enostavno nardiš tako da kupš samolepilni trak željene barve in jih nalimaš. Sam izolirni trak ni glih tanajbolši kr je preveč gumijast, jerst mam bele čte iz traka za hokejske palce limat :D ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam ena slikca mojga skuterja!! :OK: ;)

p.s. se opravičujem za slabo kvaliteto slike (nimamo vsi dnarja za tapravga digitalca :P :P )

post-18-1067359061.jpg

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko nocno sem se zmigal pa dal slike od mojega picikla na net :P :) Edino novih 88 stevilk se ni gor ker se jih nisem mel casa gor naret :)

norm_s2400002.jpg

norm_s2400004.jpg

norm_s2400006.jpg

norm_s2400007.jpg

norm_s2400009.jpg

norm_s2400011.jpg

norm_s2400015.jpg

norm_s2400018.jpg

In se za konec

norm_s2400023.jpg

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba, hud motorcek ja, dobr si ga usmekov :>

evo pogi, zj vids kwa mors spremenit na tvoji gileri, da bomo se "kašarji" mel eno tako kukr jo majo u MB :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudooooo :devil:

In do kolk obratov po števcu pride ta tvoja gilera? :notworthy:

Nekoc do 11 :) Potem pa je cip en crkno pa je tema :angry: :angry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti roba, kako pa se tale technigas (al kako se napiše) obnese glede na ZX-a??? Je občutna razlika??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo :OK:

A ti tm k maš lukne v deklcu nč ne zamaka? k sm že ful skuterjev vidu k majo lukne not al pa kr cel konc odrezan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti tm k maš lukne v deklcu nč ne zamaka? k sm že ful skuterjev vidu k majo lukne not al pa kr cel konc odrezan :hmm:

Ma ves kak je niti z zlauhom ga nena umivam vec samo z mokro cotico pa niti po dezu se ne vozim oz. se ze prej nisem zaradi filtra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to tut mene zanima. Sam se mi zdi da je to bl zarad izgleda... Pa če ti kej notr pride a lahko kej škoduje? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko nocno sem se zmigal pa dal slike od mojega picikla na net :P :) Edino novih 88 stevilk se ni gor ker se jih nisem mel casa gor naret :)

a>

%7Boption%7D

_Roba_: hud motorčk!!! :) res hud :)

Ja pa daj povej malo razlike med ZXom tecnigasm RS70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa daj povej malo razlike med ZXom tecnigasm RS70

mene tut zanima

razlika je pomoje predvsem ta da je RS 70 za večje obrate......... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!