Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Pozabu sem napisat, pa sem si iz jeze prisegel da bom... moto mirči v konjicah, človeka nočem več videt kaj šele da bi še kdaj motor pelau k njemu..

naročilo in vse papirje da je lahko dele naročiu sem mu poslal 21 januarja. rekel je da dobi robo v 1 tednu maksimalno 10 dneh... Dobil je 24 februarja, če pa nebi gnjavil 3x na teden in spraševal kdaj bo najbrž še danes nebi bilo... Njegovi odgovori so bli nesramni, predrzni, napadal me je kaj gnjavim, da itak še ni sezona (to ni njegova stvar??) ko je dobil, sem pripeljal motor obljubil je da bo v 3 dneh konec... zaključil je v 10 dneh (klical pa sem ga vsak dan če je že?!!)...

Za konec je blo veliko kregarije, glede plačila... obračun je bil točno 3x večji kot predračun... sem plačal, kaj pa naj...

Da najdem kakšno dobro stvar, ajde če zamižim to da ni zamenjal pozicijske luči, kot sem mu naročil in da je bil motor umazan od masti in olja je bilo ostalo narejeno ok... :BUA: :BUA: :BUA:

Če imate malo radi svoj motor, ga mirčiju nebote pelali... jaz imam svojega tolko, da se bom še skoz konjice z težkim srcem pelau... nebi mu dal niti koleščkov na rolarjih zamenjat...

Malo je iz jeze napisano, ko se spomnem... je pa dobronamerno...lp :closedeyes:

To še lahko jaz potrdim, da lepega odnosa do strank ravno nima, pa tudi cene gum ima tako navite, da ne vem, če še kje lahko v SLO dobiš dražjo gumo.

Sem pa že slišal veliko pohval za Yogi moto center.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od serviserja, ki servisira fotru sem prišo kao po vezah tja... da bo cenej in hitrej... ni blo nič od tega, tk da bol slabe veze so se izkazale...

za yogi sem slišo zaenkrat sam pohvale, sam nevem če bo kdaj tja pelav...nebo potrebe, upam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest že 3 leta vozm h Primcu in sem vsako leto zadovoljen s servisom in računom. Mogoče traja kkšn dan da poservisira ampak glede na to da ma skoz pouhno garažo motorjev je to k za pričakovat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zakaj se s Koroške sploh vozite v Konjice al pa kej podobnega, če mate pa v Velenju super servis MOTO MARIO?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterju je znal zamenjat olje....kaj večjega itak ni bilo za šraufat:) A to misliš kupit kako "podrtijo"? :P

Če se bom odloču za nakup Shiverce, bo to sigurno dobro ohranjena, mogoče celo nova. Zanima me, ker je pač možakar najbližji, ter ali je vreden zaupanja ob morebitnih težavah. Da zadevo odpravi hitro in kvalitetno, ne pa da me pol sezone hebe, nato pa še ne zrihta kakor se gre. Po možnosti pa še mastno zaračuna. Po vaših postih kle gor vidim da je v SLO kr neki takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zakaj se s Koroške sploh vozite v Konjice al pa kej podobnega, če mate pa v Velenju super servis MOTO MARIO?!

Potreboval sem pooblaščenega serviserja za kawasaki... kar pa moto mario ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabše nebi moglo bit... verjamem da bi biu zadovoln, ampak je kar je... na napakah se učimo :BUA:

Zato sem pa napisal tu, da se mogoče kdo nebo rabo učit na taki napaki...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabše nebi moglo bit... verjamem da bi biu zadovoln, ampak je kar je... na napakah se učimo :BUA:

Zato sem pa napisal tu, da se mogoče kdo nebo rabo učit na taki napaki...

bi pa nas korošce baro kam vozimo in kaj in kje se obnese pa se tud tebe nebi bvo treba učit na napakah, pa še kak liter bi pršparo pa dal nam mačkom za pir :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pa nas korošce baro kam vozimo in kaj in kje se obnese pa se tud tebe nebi bvo treba učit na napakah, pa še kak liter bi pršparo pa dal nam mačkom za pir :alko:

ka bi mi maček predlago :) da vidim če je vredno piva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka bi mi maček predlago :) da vidim če je vredno piva

vsaka dobronamerna gesta je itak vredna pira, drugač bi ti pa predlago prej, da ga k temu lop...ne voziš in, da jih je malo morje, ki šraufajo, no ja saj nisi mogel vedeti, pa za drugič ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ze 4 leta vozim k Yogiju zadovoljen iz leta v leto bol,tako da ga lahko pohvalim in vam povem da je predracun in koncna cena ista.

Kar se pa tice MOTO MIRC iz Konjic je pa groza,ko mi je menjaval prednjo gumo na motorju,sem iz dvorisca gledal v delavnico,kaj cara z mojim motorjem,pa mi je tipson dejal da naj doplacam 10 EUR pa bom lahko gledal kako mojster to dela :kva1: :kva1: :kva1: mater takrat mi je pa dim ruknal cez

usesa :BUA: :BUA: njemu se gume ne grem vec napumpat. Tako da naredite obvoz. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka dobronamerna gesta je itak vredna pira, drugač bi ti pa predlago prej, da ga k temu lop...ne voziš in, da jih je malo morje, ki šraufajo, no ja saj nisi mogel vedeti, pa za drugič ...

najbrž si spregledav da sem rabo pooblaščenega serviserja za kawasaki...drugač mam svojega mojstra na koroškem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ze 4 leta vozim k Yogiju zadovoljen iz leta v leto bol,tako da ga lahko pohvalim in vam povem da je predracun in koncna cena ista.

Kar se pa tice MOTO MIRC iz Konjic je pa groza,ko mi je menjaval prednjo gumo na motorju,sem iz dvorisca gledal v delavnico,kaj cara z mojim motorjem,pa mi je tipson dejal da naj doplacam 10 EUR pa bom lahko gledal kako mojster to dela :kva1: :kva1: :kva1: mater takrat mi je pa dim ruknal cez

usesa :BUA: :BUA: njemu se gume ne grem vec napumpat. Tako da naredite obvoz. Lp

jaz bi zanalašč rekel da ni problema, samo naj to postavko posebej navede na računu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisna dejavnost v Ameriki:

15 $ = mehan'karska ura

25 $, če gledaš, in

50 $ če pomagaš...... :hmm::?:O

...in 80 $ ce si delas sam, brez mojstra? :O
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APRILIA, Caponord, Futura, RSV,..

MOTORJET

Pokličeš Mateja (gl. serviser) 031/507-308

V nulo pozna in odpravi vse sitnosti, Brown connector, Regler, Regulator, Dovod goriva, Ležaji,...

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah, kar se tiče Aprilie, je Mario še vedno zakon. Pa še uradni je, tko da če gre kaj slučajno narobe... je vse dokumentirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je "uraden" pomeni samo, da ima papir in dostop do delov po ekskluzivi ...

To pomeni, da ga v osnovi podpira matična tovarna in da ima potrebne kvalifikacije, da je sploh lahko zaprosil za uradnega serviserja. V osnovi pa to res ne pomeni ničesar. Je pa res, da me je Mario edini klical okrog 11h zvečer, če mu lahko pridem pokazat mojo Futuro, ker ga je na eni drugi jebala armaturka in je hotel videt, če ba jebe armaturka al je pa kak drug problem. Ko sem mu seveda naredil to uslugo, me je prosil, če mu lahko pustim svojo Futuro za čez noč in mi posodil svoj avto, da sem lahko prišel domov. Ob 4h ponoči mi je poslal sms, da je delo na uni končal in da se mi zahvaljuje za pomoč. Lej, takemu serviserju, za katerega vem, da mu kaka napaka ne da spat in da si RES vzame čas in zadevo temeljito sproba in popravi, ... alla mu vera pa kapo dol pa vse to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tako z vsakim delal, bi najbrž težko preživel a ne.

Kolikor vem, on vedno dela na ta način. Sej 90% je delo itak standardno: menjava olja, filtrov, verige, štelanje ventilov, menjavanje zavornih tekočin, podmazovanje, ležaji itd.... tu ni treba, da kogarkoli kliče sredi noči. Je pa res super občutek peljat motor k nekomu, ki se bo potrudil tudi za preostalih 10%.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Yogi-ju so kar solidni, glede na lastne izkušnje. Sem pa bil pozitivno presenečen tud pred kratkim na Hondi Čepin pred Vojnikom. Očitno so zaposlili dobrega mehanika, ki stvari obvlada. Prej ni bilo "zdravo" moped tja peljat! Važno, da so se stvari sedaj uredile! :OK:

Popravljeno . Popravil honda61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, on vedno dela na ta način. Sej 90% je delo itak standardno: menjava olja, filtrov, verige, štelanje ventilov, menjavanje zavornih tekočin, podmazovanje, ležaji itd.... tu ni treba, da kogarkoli kliče sredi noči. Je pa res super občutek peljat motor k nekomu, ki se bo potrudil tudi za preostalih 10%.

Meni na MotorJetu (Matej) vse v nulo zrihta, tako da sem vec kot zadovoljen :) Do sededa samo nasmesek ;) sicer pa vsak svojega hvali he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!