Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

m ;) a kdo ze kaksne izkusnje z Honda servisom v Trzinu ;)

Osebno bi lahko rekel da je Honda servis v Trzinu eden boljših.

So hitri, te poslušajo ++++++++ delo ti računajo v urah/seveda količinsko

Seveda subjektivno mnenje :grim :grim :grim .

Ta ta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: in kaj naj si sedaj razlagam o Hondi v Trzinu,.. ? Da je OK, da ni OK ? Subjektivno, objektivno,.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: in kaj naj si sedaj razlagam o Hondi v Trzinu,.. ? Da je OK, da ni OK ? Subjektivno, objektivno,.. ?

Ker vidim da sem napisal prezapleteno; D O B E R.

Dovolj enostavno.

Mnenje posameznika, ki ni izučen za ocenjevanje določenih stvari je skoraj vedno subjektivno

Batman :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni to letelo nate,.. ampak na globino naslednjega posta :D in ni Batman ampak bateman... kot priimek... ne kot supejunak batman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove št. od tipa iz Žužemberka , Barborič menda?

Za Suzukija. Sem iz KR. A je kje bližje kakšen boljši, pa da ni Panigaz :unsure: :blink: :wacko:

Noker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi rad pohvalu servis GD motors (Gorian David) iz Bertokov pri Kopru. Čeprav mi on ni še nikoli nič delaw, sem pa biw že večkrat pri njemu in ker sem tudi sam mehanik in poznam kakšne so te situacije s servisi lahko povem le to da delo res opravlja profesionalno. Ima pa pooblaščen servis za Hondo in Kawasaki.

Mene osebno me je prepričal tako da če bom kdaj kupu nov motor ga bom sigurno pripeljaw k njemu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala ! Sem se že zmenil za servis za drug teden, če bo lepo vreme. Verjemem, da je v redu, sem že večkrat slišal, da stvari obvlada. Pa še, če bo tudi v nadaljevanju tako prijazen, kot je bil po telefonu, potem zagotavljam, da ima 1 stranko več ! :OK: Eni pač znajo ...

LP, Noker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala ! Sem se že zmenil za servis za drug teden, če bo lepo vreme. Verjemem, da je v redu, sem že večkrat slišal, da stvari obvlada. Pa še, če bo tudi v nadaljevanju tako prijazen, kot je bil po telefonu, potem zagotavljam, da ima 1 stranko več ! :OK: Eni pač znajo ...

LP, Noker

Ne se bat, Barborič je za mene št. 1 med serviserji. Lahko svetiš zraven in gledaš kaj počne s tvojo mofo, pa tud natančen je in ne bo ti dal iz rok motorja kjer bi nekaj na pol delalo. Ko sem vozil suzukija k njemu je pregledal vse od zavor do luči predno ti ga je dal nazaj v roke. Našponal verigo, ti jo namazal če je bilo treba...........tud KLE-ja sedaj vozim le k njemu.

Po moje nima zmeraj zastonj polne delavnice

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom tud drug tede svojo suziko njemu pelal. Priporočal mi ga je stric,ki k njemu vozi na servis, pa ga je izredno pohvalu. Ful je prjazn pa tudi svoj salon ima kar dobr založen. Dečko na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam vozim svojega B 12 v Žužemberk, do sedaj (4 leta) brez pripomb, samo pohvale :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole: včeraj opravil servis, BP. Tip se res spozna, in vse kar je napisano o njem, je res. Če bom še imel Suzukija, se vrnem k njemu, definitivno.

Samo nekaj me je motilo: vsako minuto je imel kak telefon, ljudje ga izgleda veliko sprašujejo, jaz ga pa zaradi tega nisem mogel ... :cry:

Noker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ah ta Delta tim je tud poglavje zase-sm pr njih pred 3 leti kupu R6, pa še neki opreme,čelado...Pol sm pa 6-ko prodal, pa sm se ful zanimal za R1 in sm jih ful prosil za testno R1, pa so se vedno zgovarjal, d motorja še ni-ker je baje iz dneva v dan bil pr novinarjih (mislim ej fantje-kolk moto novinarjev pa je v SLO, d morjo celo sezono met motor v rokah in pod ritjo?!). Baje so me dali tud na seznam za vrstni red tistih, ki čakajo na testno vožnjo, pa vsakič ko sm pršu k njim osebno sm jim vedno znova in znova mogu dat mobi cifro, k ''se je vedno izgubila''- ja itak, se kdaj se pa ne... :angry:

No toliko od testne vožnje s strani delta tima.

Sj če bolj podrobno prečekiramo to stvar o testnih motorjih, je mal riziko dat motor vreden nekaj miljonov vsakem v roke-jst osebno takega motorja nikol ampak res nikol neb kupu, tud d je cena pol manjša od novga.

Pravjo d je motor kot ženska...a si predstavljaš d bi dubu žensko, ki jo je vsak mel pod sabo,a si predstavljaš motor ki ga je vsak mel pod sabo... :o :( :unsure: :blink: :xx:

Sori če sm mal fejst :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz okolice Mb pa bi vprašal ali sploh obstaja tu okoli kak serviser(dober) za suzuki(razen Šiler,Krajnc)

lp Marjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz okolice Mb pa bi vprašal ali sploh obstaja tu okoli kak serviser(dober) za suzuki(razen Šiler,Krajnc)

lp Marjan

Brez skrbi ... Šiler je dober servis, h Krajncu ga pa nebi peljal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje izkušnje s serviserji.

Do zdaj sem vozila svojega Hyosunga k BARBORIČU v Žužemberk, ki je svoje delo vedno opravil hitro, kvalitetno in tudi dokaj poceni. :OK:

Zdaj je že skoraj dva tedna na dopustu, zato sem, glede na to da smo sredi sezone hotela peljati motor, ki je v garanciji na kak drug pooblaščen servis. V Ljubljani je to servis DONACCO d.n.o. , kjer so mi, ko sem jih po nekaj neuspelih poskusih vendarle doklicala povedali, da je serviser (očitno eden in edini?) na dopustu. :hmm:

Rahlo nejevoljna sem iskala naprej po seznamu pooblaščenih servisov in našla servis VOMBERGAR BRANKO s.p. Sprva motorja ni želel sprejeti v smislu peljite ga raje k Barboriču, ki ga je servisiral do sedaj. Na moje vztrajanje, da je Barborič na dopustu in da kot pooblaščeni servis s seznama motor MORA vzeti v popravilo je na to vendarle pristal. Motor sem mu pripeljala v torek zjutraj, vzel je telefonsko številko, ki jo je napisal na majhen listek iztrgan iz blokca (zapisal je samo številko, nobenih drugih podatkov) in listek odvrgel na zelo neurejeno delovno mizo, kjer je bilo še veliko podobnih listkov. Zatrdil je, da bo ON poklical, ko bo motor gotov. Ker mi je bilo malo sumljivo, če bo sploh še našel ta listek in ga znal povezati s pravim motorjem, sem ga danes (v petek) okrog 10h poklicala, da bi povedal kako gredo dela in kdaj bo motor gotov. Z veliko nejevoljo mi je dal vedeti, da se motorja še niti ni lotil in da ne bo šel na poskusno vožnjo, ker da je zadnja guma zanič in da on ne bo tvegal. Na moje vprašanje, če bo vzel motor v delo vsaj v ponedeljek, če mu prinesem novo zadnjo gumo, je odgovoril, da zagotovo še ne. Ko sem ga vprašala kako si vse skupaj predstavlja, mi je odgovoril, da lahko peljem motor tudi v Avstrijo ali na Madžarsko.

Ne vem, kako si VOMBERGAR lahko privošči tak odnos do strank, vsekakor grem v ponedeljek po svoj motor in on me zagotovo ne bo več videl. :fight1:

Vsem močno odsvetujem servis VOMBERGAR BRANKO s.p. :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa vaše izkušnje z servisom Top moto v Celju?

K njim sem peljal sojega FZ6-S za enkrat samo na pri servis.

Osebno sem se šel dogovorit za servis, pa je trajal en tedn pa še mal, da sem sploh prišel na vrsto. :fight2:

Kr tiste skuterje popravlja, za motor pa nima cajta....

Ne vem, kaj nej rečem.....

mogoče več po drugem servisu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!