Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

ce bi vsi apriliasi delal tak, bi bil moj naslednji motor yamaha - ker so deli v Krskem 100% dobavljivi. <_< hvala bogu, da imamo Avto triglav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, moraš vedet, da te kot mulca z oldtajmersko 125-ko že po defaultu postran gledajo, še posebej pa če serviserju nekaj dopoveduješ in kupuješ kakšne malenkosti. BTDT

Drugače pa za kakšne rezervne dele če se le da kupujem od d.o.o. firm, ki se za razliko od s.p. znajo vsaj obnašat.

Rad bi pa še pohvalil Eliso, ker sem po dolgem času spet pridobil nekaj zaupanja v serviserje in ker so se lepo pomatral za en težko dobavljiv del.

Pa še pohvala Šternu, za korekten odnos, kjer se držijo besede in povejo kar te pač zanima.

po eni strani se ti splača yamaho ali pa kawasakija kupit samo zato, da ga lahk v Eliso voziš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene je Elisa zakon :yea2: Že kar nekaj let vseskozi brez problema :D

LP - M

Bom moral počasi peljat motor na popravilo, zamenjava določenih delov zaradi nesreče, pa me zanima kje je ta Elisa, kajti naš lokalni yamahin servis je totalno v k....

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., pa me zanima kje je ta Elisa, kajti naš lokalni yamahin servis je totalno v k....

Ce se peljes iz ljubljane skozi trzin v domzale, se drzis glavne ceste. Na zacetku domzal stoji na desni petrolova bencinska crpalka. Od crpalke se peljes se kakih 300 m naprej in na desni ob gl. cesti zagledas za zivo mejo stavbo, ki ima na fasadi narisane motorje in kjer plapolajo dunlopove zastave. No, to je to :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, moraš vedet, da te kot mulca z oldtajmersko 125-ko že po defaultu postran gledajo, še posebej pa če serviserju nekaj dopoveduješ in kupuješ kakšne malenkosti. BTDT

em, ce mam dnar v zepu za prodajalca ne smem bit mulc (pa tud zgledam vse prej k mulc), glede motorja sm mu povedu d se zdej vgrajujejo take zobnike, del za 21 jurjev pa tud ni malenkost, ker njemu prnese vsaj 3 jurje za en klic, prevzem posiljke, postnino 500 tolarjev in tiskanje racuna, pa se veckrat bi kasnej prsu, ha?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, ce mam dnar v zepu za prodajalca ne smem bit mulc (.....

You wish. :lol1:

Verjemi mi na besedo, da sem jaz pri 29 za kake prodajalce še zmeraj mulc, pa čeprav pol zlat eurocard ven potegnem. :BUA: Še posebej kje na obali al pa kaki hudi lokalni carji (edini uvozniki itd...) znajo bit pri tem hudo brihtni. Obrajtajo samo "kolege" ostali so jim pa samo v napoto, pa če kaj kupijo al ne.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se peljes iz ljubljane skozi trzin v domzale, se drzis glavne ceste. Na zacetku domzal stoji na desni petrolova bencinska crpalka. Od crpalke se peljes se kakih 300 m naprej in na desni ob gl. cesti zagledas za zivo mejo stavbo, ki ima na fasadi narisane motorje in kjer plapolajo dunlopove zastave. No, to je to :)

lp

Hvala! B)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem primeru me pac ne bo vec vidu v vlogi stranke. :)

Ali misliš, da bo spljoh opazil to

svojo neverjetno nesrečo?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni glavno da jo bom jaz. .) in ker vem da je vec meni podobnih, jo po vsej verjetnosti bo (tip ni ravno na dobrem glasu). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! B)

Pozdrav od Roberta

pa ene visoke smreke ali jelke a eni iglavci tam stojijo, se hitro mem peleš, brez da bi opazu, ker je dokaj zaraščeno vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudeži se dogajajo. Pohvaliti moram Suzuki Odar Celje. Več kot 2 meseca se je prijatelj trudil in mi iskal kapo za svečko v Avstriji za Suzuki SV. Poslali so mu dvakrat, vendar napačno :angry: !

Potem sem se pa jaz v začetku prejšnjega tedna slučajno ustavil pri Odar-ju v Celju in ga vprašal, če se da dobiti dotična kapa za svečko. V SLO je seveda ni bilo na zalogi. Za naročilo so aahevali je št. šasije in aro. Nejevoljen sem mu dal jurja in si mislil, da te kape ne bom nikoli videl... No včeraj me je skor kap, ko so me poklicali iz Odarja in sporočili, da je kapa za svečko prispela :kva2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Bravo Suzuki Odar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojo kawo peljal na servis(24000 km) Panigaz-u zamenjal svečke,spihal zračni filter,olje motul,oljni filter in ostalo kar spada rednemu servisu na omenjene km poleg tega še kontrola celega motorja(vijakov,hladilne tekočine,tlak v pnevmatikah,zavorna tekočina spredaj zadaj,tekočina-sklopko,itd).S storitvijo sem bil zelo zadovoljen še bolj pa s ceno cca 25000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Okej, pa da še jaz pristavim svoj lonček.

Zanima me, ali ima kdo izkušnje s Claasom – LJ in z njegovim šraufanjem očitno najbolj kontroverznih (hvaljenih in hkrati kritiziranih) motorjev na motosvetu – Ducatijev.

Torej, če je kdo že pelal predvsem Ducatija (al pa kaj drugega) k Claasu, naj navrže par podatkov.

Evo izhodiščne točke:

1. So se Ducatije že naučli šraufat?

2. odnos do strank

3.Kateri (če sploh) so še drugi pooblaščeni servisi za Duceje v SLO (lahko tudi AUT ali CRO)?

(baje da jih tudi pri avto triglav–Mb šraufajo???)

Piss!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. So se Ducatije že naučli šraufat?

2. odnos do strank

3.Kateri (če sploh) so še drugi pooblaščeni servisi za Duceje v SLO (lahko tudi AUT ali CRO)?

(baje da jih tudi pri avto triglav–Mb šraufajo???)

Piss!

1. nism zihr ... z osnovnimi stvarmi verjentno ni problema, ventili so pa že druga pesem ;)

2. ok

3. pooblaščen (z avstrijskim žigom, če te ne moti), izkušen in predvsem zelo usposobljen je še Dacar Simon ... šraufa jih še marsikdo drug, ampak vprašanje kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. pooblaščen (z avstrijskim žigom, če te ne moti), izkušen in predvsem zelo usposobljen je še Dacar Simon ... šraufa jih še marsikdo drug, ampak vprašanje kako.

10x, Hotschko! :OK:

Zdaj mi prijazno samo še povej, kje se Simon Dacar nahaja, pa ti ob priložnosti plačam pir. :beer2:

Lahko pa mi na PM pošlješ cifro ali kaj podobnega.

Meni je sicer mojega prejšnjega šraufal Pogačar iz MB, pa kar vredu.

Samo tip tak govori pa zgleda, da mu še picikla od stare mame nebi tja pelal. :D

Piss!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom pa plunu čez Panigaza iz Kranja, ki je imeu na začetku sezone(lih nabavu sm ga) moj motor 3 tedne! Pol mi je pa še tak račun napisou, d me je skor na rit vrgl!!!

Nikol več!! jst bom ole pa filtre zdej sam menjou, kar se pa agregata tiče mam pa enga kolega za to!

Tele pooblaščeni serviserji so bl tko-tko. Med počitncam jim tam šraufajo fantje, s kterimi čez leto skup v šolo hodim... (KHM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom pa plunu čez Panigaza iz Kranja...

ne boš prvi .)

Jaz vem,da mojga motorja noben serviser v kranju tud pošlatal ne bo, kaj šele da bi mi servis delal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz hodim k Panigazu že šest let pa nimam pripomb :)

Se da vse zment z njim .)

Pa tudi drag ni preveč in ko nekaj obljubi se tega tudi drži :OK:

Vsaj kar imam jaz izkušenj z njim. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej to je čist različno-jst sm se z vombergerjam čist dobr zastopu (dokler sm mel aprilio seveda :D ), tukej je bla pa cela štala okrog njegovga servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A je kdo,ki je že kar nekaj časa nazaj naročil kak del pri mikmekaniku? :?

No do sedaj sem vse dobil v roku 14 dni,ampak trenutno pa čakam na en del že 3 mesece! :blink:

A je zato kriva zima( ni motoristične sezone)? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tato, a njih si že vprašal, zakaj je tako? Daj, če ti bodo povedali - tudi na zanima, napiši sem! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!