Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Ne, ne piše. Se pa spomnim da mi je včasih pisalo, ampak zdej tega ni več. Zato sprašujem.

Pokliči na eno od upravnih enot. Tam vse vejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo šel kdaj izven Slovenije s tistim kartončkom, ki ti ga izdajo, ko daš delat izpit? 

Sem imel namen it jutri na jadranko, pa so me ti faloti na upravni enoti malo zaj..- in še nisem uspel prit do kartice.

 

Zato pa nikoli ne daj stare vozniške noter v uničenje, dokler ne dobiš nove ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAO nesmeš. Odloči se pa sam :D

Po domače, lahko, če te ne dobijo. Drugače KAO plačaš kazen zaradi vožnje brez vozniške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAO :D Je že mimo, sem šel na slovensko obalo pa potem čez kras - vseeno poezija, četudi ne jadranka ;)

Edino pametno. Jadranka te bo že počakala. Svojih motoristov nikoli ne vara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že v temi o Jadranki lepo povedal ... pa bom tu še enkrat: Njeno ime je Jadranka, ne Radodajka!  :kva1:

Glede na to, da se vsi guzijo po njej, bi ji bolj odgovarjalo ta drugo ime.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta najbolj prepotentne vrže iz sedla..

Baje da prepotentne iz sedla meče že Velebit.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje....  od redarstva sm dobil pozdrave  in položnico zraven pa 2 sliki motorja in tablice kjer sem bil slikan 1 mesec nazai....kazen je 250€ oz polovica 125€ in 3 kazenske tocke fizično me niso ustavli...a je ksna varjanta da bi kakrkol se kj prtozo al bol da ne pametnjačim in plačam tisto polovicko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje....  od redarstva sm dobil pozdrave  in položnico zraven pa 2 sliki motorja in tablice kjer sem bil slikan 1 mesec nazai....kazen je 250€ oz polovica 125€ in 3 kazenske tocke fizično me niso ustavli...a je ksna varjanta da bi kakrkol se kj prtozo al bol da ne pametnjačim in plačam tisto polovicko??

jest zmer rečem, kar si skuham, to še požrem, sploh, če sm kriv ko "črnc" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si na sliki lahko edino zaprosiš za sodno varstvo (pošlješ dopis) in izpodbijaš trditev (predvidevanje), da si bil voznik ti - lastnik vozila. Ne rabiš pa se izreči kdo je vozil, če gre za bližnjega. 

Dokler lahko neizpodbitno dokažeš, da nisi vozil se pritoži, sicer pa raje izkoristi polovičko, drugače lahko računaš na okoli 400€ ... Pike pa ti ostanejo 2 leti, če boš priden ne bo panike. :) Kot dokaz naj bi se štel npr. dvig gotovine na bankomatu, štempljanje na delovnem mestu in podobno. 

 

Torej glede na to, da sprašuješ "kar malo tako" ti priporočam, da plačaš polovičko v osmih dneh.  :sleep2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne misli, da se vsi ukvarjamo s tabo.

https://www.youtube.com/watch?v=mQZmCJUSC6g

Ne vem sicer kje si se oziroma si me najdu,tako da jz sm kar zadovoljen ,da se čim manj ukvarjajo z mano,tako ti kot vsi drugi! Pa lep dan:-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje....  od redarstva sm dobil pozdrave  in položnico zraven pa 2 sliki motorja in tablice kjer sem bil slikan 1 mesec nazai....kazen je 250€ oz polovica 125€ in 3 kazenske tocke fizično me niso ustavli...a je ksna varjanta da bi kakrkol se kj prtozo al bol da ne pametnjačim in plačam tisto polovicko??

Prej boš plačal, prej boš pozabil na dnar!  Nisi prvi in ne zadnji.  :grim Morda zmanjšat za kakšen % tudi obrat desnega zapestja, kjer je pač potrebno. Kje pa so te nagnili s tema dvema fotkama? Ne piši pritožbe, če nimaš tehtnega dokaza, ker boš popušil duplo kazen.  :eek:  :yes:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam more še kdo v familiji met A kategorijo.. pr nas ma še sam en, tk da dvomim da to kaj pomaga. Al lahko rečeš da nekdo iz familije ful rad vozi, čeprov nima izpita :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer kje si se oziroma si me najdu,tako da jz sm kar zadovoljen ,da se čim manj ukvarjajo z mano,tako ti kot vsi drugi! Pa lep dan:-D

Našel si se sam s svojim odgovorom. Lep večer tudi tebi  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj verjetno je že na kakšni strani objavljeno ampak kljub vsemu če ne drugega malo za osvežitev:

 

GOLF 2.0. TDI, KARAVAN:

 

ČRN: LJ-877-UU

 

SIV: LJ-787-CL

 

Policisti so v civilu, niso v uniformah..

 

Danes videna skupaj na parkingu, zato sem zapisal :). Tako ali tako pa velja naslednje: mreža ki ločuje prtljažni prostor, antena, hladilnik spredaj, itd. :)

Vsekakor pa po pameti kjerkoli že smo oz. ste ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej naju je ujel dež, potem pa še roka pravice :(

 

BxFAxDY.jpg

 

Potem pa spet dež.

 

Zasluženo, fer, korektno.

 

No, razen dežja, ta ni bil preveč fer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje....  od redarstva sm dobil pozdrave  in položnico zraven pa 2 sliki motorja in tablice kjer sem bil slikan 1 mesec nazai....kazen je 250€ oz polovica 125€ in 3 kazenske tocke fizično me niso ustavli...a je ksna varjanta da bi kakrkol se kj prtozo al bol da ne pametnjačim in plačam tisto polovicko??

 

8. člen

(odgovornost lastnika vozila)

(1) Če je prekršek zoper varnost cestnega prometa storjen z vozilom, pa ni mogoče ugotoviti, kdo je storilec, se kaznuje za prekršek lastnik ali imetnik pravice uporabe vozila, razen če dokaže, da tega prekrška ni storil.

(2) Če je lastnik ali imetnik pravice uporabe vozila, s katerim je storjen prekršek iz prejšnjega odstavka, pravna oseba, državni organ ali samoupravna lokalna skupnost, se kaznuje za prekršek njihova odgovorna oseba.

(3) Lastnik, imetnik pravice uporabe vozila oziroma voznik, kateremu je bilo tako vozilo zaupano za vožnjo, ne sme omogočiti, dopustiti ali dovoliti vožnjo vozila osebi, ki kaže znake nezanesljivega ravnanja ali osebi, ki ne sme voziti tega vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj verjetno je že na kakšni strani objavljeno ampak kljub vsemu če ne drugega malo za osvežitev:

 

GOLF 2.0. TDI, KARAVAN:

 

ČRN: LJ-877-UU

 

SIV: LJ-787-CL

 

Policisti so v civilu, niso v uniformah..

 

Danes videna skupaj na parkingu, zato sem zapisal :). Tako ali tako pa velja naslednje: mreža ki ločuje prtljažni prostor, antena, hladilnik spredaj, itd. :)

Vsekakor pa po pameti kjerkoli že smo oz. ste ;)

 

Si mogoče ugotovil, kaj počnejo oziroma, kaj je njihovo delo ? Ko boš pridobil še ta podatek, pa nas informiraj. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej naju je ujel dež, potem pa še roka pravice :(

 

BxFAxDY.jpg

 

Potem pa spet dež.

 

Zasluženo, fer, korektno.

 

No, razen dežja, ta ni bil preveč fer :P

 

Bi te prosil za pojasnitev prekrška (prehitevanje) in kje se je to zgodilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!