Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vem. 

Nismo vsi enaki. Eni visoki, drugi nizki, tretji debeli, ... Glede zakona je pa tako, da je samo eden. 

.

... pa tud ne za vse enak ... :eek:

 

 

ps.

... vprašanje kolk si lep ... :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Vem. 

Nismo vsi enaki. Eni visoki, drugi nizki, tretji debeli, ... Glede zakona je pa tako, da je samo eden. 

Mene so kot otroka učili,da smo pred zakonom vsi enaki ne glede na izgled...so me učili prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, sesir pravi:

Mene so kot otroka učili,da smo pred zakonom vsi enaki ne glede na izgled...so me učili prav?

Ne vem. Nisem bil poleg. 

Zakon je eden. Če te to zanima. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Veš ali domnevaš? 

Takšne stvari najbolj poznajo tisti, ki teh stvari niso niti od daleč videli. 

Če bi vedel, kaj te zanima. 

Glavno, da ti zagovarjas vaso elito in imas nas za budale.

Ne znas po pravici reci "to pa res ni po pravilo" slab zgled! In pol te naj imam za postenega policista!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Zakon je eden. Če te to zanima. 

se strinjam in vsi bi morali po tem ravnati, kar se verjetno strinjaš. Če zajebe DARS in odgovorni ljudje, majo da odgovarjajo, prav tako policaj, župan, politik, obćan ect ect..

edina izjema bi bila lahko, motorist ... za to se pa zavzemam .. in mi date prau, kajne :huh:

Popravljeno . Popravil maus
  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

se strinjam in vsi bi morali po tem ravnati, kar se verjetno strinjaš. Če zajebe DARS in odgovorni ljudje, majo da odgovarjajo, prav tako policaj, župan, politik, obćan ect ect..

edina izjema bi bila lahko motorist ... za to se pa zavzemam .. in mi date prau, kajne :huh:

Mausa za precednika. Sploh moto program je odličen!!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Mausa za precednika. Sploh moto program je odličen!!

ma lej .. ko mene kje jebejo vedno rečem ... "zakaj glih mene gospot.... lejte une kakšni so .. une je treba kaznovat" ...

vam povem, da ne pomaga :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, solorider pravi:

Glavno, da ti zagovarjas vaso elito in imas nas za budale.

Ne znas po pravici reci "to pa res ni po pravilo" slab zgled! In pol te naj imam za postenega policista!

Spet pišeš neumnosti. Si že našel, kje zagovarjam neko našo elito? Najdi in pokaži. 

Jaz povem vse in to pod svojim imenom. Sploh me pa ne zanima, za kaj me imaš ti, ker me prijatelji poznajo in vedo, kakšen sem. 

pred 43 minutami, maus pravi:

se strinjam in vsi bi morali po tem ravnati, kar se verjetno strinjaš. Če zajebe DARS in odgovorni ljudje, majo da odgovarjajo, prav tako policaj, župan, politik, obćan ect ect..

edina izjema bi bila lahko, motorist ... za to se pa zavzemam .. in mi date prau, kajne :huh:

Saj se verjetno še spomniš mojih zapisov, kjer pravim, da, če bi vsi vozili po predpisih, se ne bi dogajale neumnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Saj se verjetno še spomniš mojih zapisov, kjer pravim, da, če bi vsi vozili po predpisih, se ne bi dogajale neumnosti. 

sj je vse lepo in prav ... ampak ... zakaj glih mene :P ... vse al pa nubenga, da bomo vsi enaki pred zakonom

p.s.

da bi pa vsi vozili po predpisih, je pa zame kot realista, čist utopično ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“voznik ni prilagodil vožnje razmeram na cesti„

Daj mi povej kakšen predpis je to, tak k ga noben ni sposobn odpeljat, če je led, lukna, srna, al pa kakšna druga neprilika na cesti, ker ga lahko tolmačte kokr vam paše. 

Če bi vedno vozu po predpisih, bi bil že mrtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

“voznik ni prilagodil vožnje razmeram na cesti„

Daj mi povej kakšen predpis je to, tak k ga noben ni sposobn odpeljat, če je led, lukna, srna, al pa kakšna druga neprilika na cesti, ker ga lahko tolmačte kokr vam paše. 

Če bi vedno vozu po predpisih, bi bil že mrtu.

Sploh kdaj prebereš za seboj? Če bi, ne bi pritisnil Objavi odgovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Sploh kdaj prebereš za seboj? Če bi, ne bi pritisnil Objavi odgovor. 

Itak da ne, pol pomen, da bi mogu tud tvoje zapise 2x brat, to bi blo pa že mal tu mač. Če ga sam enkrat preberem, še mal mislem, da se hecaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Se vidva mogoče poznata? Enaki simptomi pa to. 

brata dvojčka..od dveh poštarjev ..tolk si pametn pa nč ne veš..

pred eno uro, maus pravi:

edina izjema bi bila lahko, motorist ... za to se pa zavzemam .. in mi date prau, kajne :huh:

ne.. če je za vse enako naj bo za vse enako.. 

dokler pa obstajajo izjeme , ki za svoje prekrške ne odgovarjajo pa bi morale biti izjeme za vse ..

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Spet pišeš neumnosti. Si že našel, kje zagovarjam neko našo elito? Najdi in pokaži. 

Jaz povem vse in to pod svojim imenom. Sploh me pa ne zanima, za kaj me imaš ti, ker me prijatelji poznajo in vedo, kakšen sem. 

Saj se verjetno še spomniš mojih zapisov, kjer pravim, da, če bi vsi vozili po predpisih, se ne bi dogajale neumnosti. 

si pa napisal , da si krepko prehitro peljal iz službe proti dom.. glede na to , da si si to lahko privoščil brez kazni , ki bi si jo moral napisati kolikor se imaš za poštenega -  si elita..in ker si napisal "jaz to lahko" je to zagovarjanje elite.. 

ubogi tvoji prjatli... no ja ..vsaj sovražnika ne rabjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

ne.. če je za vse enako naj bo za vse enako.. 

dokler pa obstajajo izjeme , ki za svoje prekrške ne odgovarjajo pa bi morale biti izjeme za vse ..

sj sm mislu, za vse motoriste enako :P ... ostali naj ga najebejo, ker si zihr zaslužjo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a velja če imaš na motorju prvo pomoč za avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

a velja če imaš na motorju prvo pomoč za avto?

pomoje da ja :huh:

ampak bi dubu za pihat in test na vsebnost kakšnih nedovoljenih substanc :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

brata dvojčka..od dveh poštarjev ..tolk si pametn pa nč ne veš..

ne.. če je za vse enako naj bo za vse enako.. 

dokler pa obstajajo izjeme , ki za svoje prekrške ne odgovarjajo pa bi morale biti izjeme za vse ..

si pa napisal , da si krepko prehitro peljal iz službe proti dom.. glede na to , da si si to lahko privoščil brez kazni , ki bi si jo moral napisati kolikor se imaš za poštenega -  si elita..in ker si napisal "jaz to lahko" je to zagovarjanje elite.. 

ubogi tvoji prjatli... no ja ..vsaj sovražnika ne rabjo..

Je spet doza popustila? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Ne vem. Nisem bil poleg. 

Zakon je eden. Če te to zanima. 

 

pred 9 urami, Borutt pravi:

Spet pišeš neumnosti. Si že našel, kje zagovarjam neko našo elito? Najdi in pokaži. 

Jaz povem vse in to pod svojim imenom. Sploh me pa ne zanima, za kaj me imaš ti, ker me prijatelji poznajo in vedo, kakšen sem. 

Saj se verjetno še spomniš mojih zapisov, kjer pravim, da, če bi vsi vozili po predpisih, se ne bi dogajale neumnosti. 

pa dobr pokasiraš za prevoz na delo iz avstrije...

pred 9 urami, Borutt pravi:

Sploh kdaj prebereš za seboj? Če bi, ne bi pritisnil Objavi odgovor. 

 

pred 6 urami, Borutt pravi:

Je spet doza popustila? 

če tebe ne bi bilo na forumu sploh nihče ne bi videl kako zgleda policijska konstruktivnost in uspešnost.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎4‎.‎2‎.‎2018 ob 15:31, Borutt pravi:

Imej jajca in obvesti nadrejene. Ali je lažje srati po forumu pod okriljem anonimnosti? 

Tole je že po vseh socialnih omrežjih, tako da dvomim, da je slikal on. In kako ga naj prijavi? Da je na neznanem kraju ob neznanem času to vozilo bilo v prekršku? Če bi bila volja, bi že ukrepali, ker ne verjamem, da noben iz PU ni videl tega. Ampak se je lažje narediti nevednega, ko to nekomu ustreza. Kako že gre, vrana vrani... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4. 2. 2018 at 5:33 PM, IZTOK said:

ker pametnejši odneha

Jaz tovarišem miličnikom propisno jebem mater vsakič, ko jajcajo brez veze in potrebe. Boli me za €, zadoščenje poslat u tri pizde milipismene je več vredno kukr masterkard.
Morm pa rečt, da prou dostikrat se to ni zgodilo, k sm vzoren voznik in nimajo potrebe me ustavljat.

Ne pozabim, ku mi je enkrat eden jajcal za prvo pomoč ... sm mu povedal, da sm mu jst kupu uniformo in šapko, in to precej glasno. Me je žena vlekla za rokav, da mi je strgala gumb. Pol sm še njo osmodil. Miličniček se je pa usral, k je pred njim lajala takšna masa kukr sm, k on je mel malo več kukr meter. Je samo zamahnu z roko, mi ni blo treba kazat prve pomoči.

In še dodatek k navedenemu quote: če pametnejši odneha, svetu vladajo norci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, GO_Tomi pravi:

 

In še dodatek k navedenemu quote: če pametnejši odneha, svetu vladajo norci.

Iz tvojega pisanja razberem,da je bil policaj pametnejši in je odnehal.Ti pa si izpadu kot norc.Samokritika je lepa  lastnost tudi za norce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, gusar said:

Iz tvojega pisanja razberem

Nedvomno je možno, da si razbral tako kot si. Nedvomno je možna tudi kakšna drugačna interpretacija.
Kar sem napisal, je le del vsega. Če bi napisal vse, ne bi razbral tako kot si. Verjemi. Ne moreš sodit po fragmentih. Temu se reče 'brez konteksta', da boš vedel.
Da me pa označiš za norca, je pa skoraj preveč. Ne samo, da ne veš celotne zgodbe, tudi žaljiv zaključek si potegnil na plano. A si SDS? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Tole je že po vseh socialnih omrežjih, tako da dvomim, da je slikal on. In kako ga naj prijavi? Da je na neznanem kraju ob neznanem času to vozilo bilo v prekršku? Če bi bila volja, bi že ukrepali, ker ne verjamem, da noben iz PU ni videl tega. Ampak se je lažje narediti nevednega, ko to nekomu ustreza. Kako že gre, vrana vrani... 

Če nisi razumel; lažje je srati po vseh socialnih omrežjih zagrnjen v plašč anonimnosti, kot nekaj narediti. In ta narediti je poklicati in obvestiti. Ampak ni jajc. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Jaz tovarišem miličnikom propisno jebem mater vsakič, ko jajcajo brez veze in potrebe. Boli me za €, zadoščenje poslat u tri pizde milipismene je več vredno kukr masterkard.
Morm pa rečt, da prou dostikrat se to ni zgodilo, k sm vzoren voznik in nimajo potrebe me ustavljat.

Ne pozabim, ku mi je enkrat eden jajcal za prvo pomoč ... sm mu povedal, da sm mu jst kupu uniformo in šapko, in to precej glasno. Me je žena vlekla za rokav, da mi je strgala gumb. Pol sm še njo osmodil. Miličniček se je pa usral, k je pred njim lajala takšna masa kukr sm, k on je mel malo več kukr meter. Je samo zamahnu z roko, mi ni blo treba kazat prve pomoči.

In še dodatek k navedenemu quote: če pametnejši odneha, svetu vladajo norci.

Komaj čakam, da bomo morali imeti razlog za ustavitev nekoga. Ker te kontrole za brezveze so neumnost in enake kljuvanju slepe kure. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero dramo ste nardili z 10cm snega :P

Vsak (vključno s ta plavimi) ki se je in so se v petek prejšnji teden s tem snegom obremenjevali je smešno. to je rezultat 30minut sneženja. Na cesti je bilo veliko več problemov kot tale snegec na avtu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!