Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

kero dramo ste nardili z 10cm snega :P

Vsak (vključno s ta plavimi) ki se je in so se v petek prejšnji teden s tem snegom obremenjevali je smešno. to je rezultat 30minut sneženja. Na cesti je bilo veliko več problemov kot tale snegec na avtu.

 

ampak .. saj veš, da je treba jebat ... in policijo in DARS :P

avtomobili vse boljši .. pogoni 16x48 al kok, pa reklame, kje vse grejo ti super X variante, ne morejo pa spelat u mali klanćek, kjer sem jaz s fićkom ali golf II dizel splezal z lahkoto ... 

ravno tako je s kamioni .... notr majo vesoljsko ladjo, ne more pa spelat po 10 cm snegu ... js sm pred 20 leti s TAM 190 z lahkoto prišel iz LJ do Postojne po zasneženi cesti

rat vas mam .. vsaj nekatere :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Komaj čakam, da bomo morali imeti razlog za ustavitev nekoga. Ker te kontrole za brezveze so neumnost in enake kljuvanju slepe kure. 

Se celo strinjam...včasih me zelo motilo "brezvezno" ustavljanje...

Zdaj pa moram reči,da mi celo všeč...vsaj vem,da neki delajo...plus v zadnjih časih za vsako naletel na kulturne policiste....

Lepa beseda lepo mesto najde...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

kero dramo ste nardili z 10cm snega :P

Vsak (vključno s ta plavimi) ki se je in so se v petek prejšnji teden s tem snegom obremenjevali je smešno. to je rezultat 30minut sneženja. Na cesti je bilo veliko več problemov kot tale snegec na avtu.

 

Ne bo držalo. Ker v vozilu sta z razlogom dva. Torej eden vozi in drugi čisti avto. Med vožnjo, seveda. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Ne bo držalo. Ker v vozilu sta z razlogom dva. Torej eden vozi in drugi čisti avto. Med vožnjo, seveda. 

a ni en za vozit, drugi pa za menjavat brzine? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Borutt said:

Komaj čakam, da bomo morali imeti razlog za ustavitev nekoga. Ker te kontrole za brezveze so neumnost in enake kljuvanju slepe kure. 

Nisem ljudomrznež. Imam rad ljudi, najraje tiste ženskega spola ;)
Ne prenesem pa bedakov in tepcev. Kreteni, ki mi stopijo na žulj, si to zapomnijo za vekomaj.
In ko me miličnik sprašuje za prvo pomoč, ki je obvezna (in jo torej imam) samo zato, da mu mine čas, paše v to slednjo kategorijo. Takrat mi pade mrak na oči ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

a ni en za vozit, drugi pa za menjavat brzine? :P

 

Ne dva policaja sta vedno skup, ker en zna brat, drugi pa pisat. :P 

 

Matr smo žleht... ampak sej si zaslužijo. Lahko bi bli peki pa bi meli mir. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, GO_Tomi pravi:


In ko me miličnik sprašuje za prvo pomoč, ki je obvezna (in jo torej imam) samo zato, da mu mine čas, paše v to slednjo kategorijo. Takrat mi pade mrak na oči ...

So spet spremenili?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .. v znanje in ravnanje :P

Od petka zgodaj zjutraj do sobote je napovedano močnejše sneženje, zato priporočamo, da se v tem času ne odpravljate na pot, če to ni res nujno potrebno. Ob sneženju se bodo vozne razmere hitro poslabšale. Promet bo potekal zelo počasi. Predvsem med petkovo jutranjo in popoldansko prometno konico pričakujemo težave na cestah po vsej Sloveniji. Tudi zato, ker vozniki nismo več navajeni na take vozne razmere. Ne pozabite na lopato, orodje za čiščenje snega in veliko strpnosti. V avtu imejte dovolj goriva, na pot pa se ne odpravite brez zimske opreme!
Vozniki tovornih vozil lahko po vsej Sloveniji v času sneženja pričakujejo prepovedi vožnje.

Zaradi praznika v četrtek, 8. februarja, dan prej pričakujemo močnejše prometne konice. Že sedaj opozarjamo na ovire in zapore cest zaradi pustnih prireditev prihodnji konec tedna.

Prihodnji teden bo na promet od Avstrije proti Hrvaški vplival tudi začetek počitnic v nekaterih delih Avstrije in Nemčije. 

vir: https://www.promet.si/portal/sl/prometna-napoved-do-9-februarja-2018.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

evo .. v znanje in ravnanje :P

Od petka zgodaj zjutraj do sobote je napovedano močnejše sneženje, zato priporočamo, da se v tem času ne odpravljate na pot, če to ni res nujno potrebno. Ob sneženju se bodo vozne razmere hitro poslabšale. Promet bo potekal zelo počasi. Predvsem med petkovo jutranjo in popoldansko prometno konico pričakujemo težave na cestah po vsej Sloveniji. Tudi zato, ker vozniki nismo več navajeni na take vozne razmere. Ne pozabite na lopato, orodje za čiščenje snega in veliko strpnosti. V avtu imejte dovolj goriva, na pot pa se ne odpravite brez zimske opreme!
Vozniki tovornih vozil lahko po vsej Sloveniji v času sneženja pričakujejo prepovedi vožnje.

Zaradi praznika v četrtek, 8. februarja, dan prej pričakujemo močnejše prometne konice. Že sedaj opozarjamo na ovire in zapore cest zaradi pustnih prireditev prihodnji konec tedna.

Prihodnji teden bo na promet od Avstrije proti Hrvaški vplival tudi začetek počitnic v nekaterih delih Avstrije in Nemčije. 

vir: https://www.promet.si/portal/sl/prometna-napoved-do-9-februarja-2018.aspx

jaz ne vem, kje so dobili močnejše sneženje v petek :P očitno meteo zamuja, razen če je mišljeno za prejšnji teden.

https://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Postojna

https://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Lubiana

 

OBETI

V četrtek bo večinoma oblačno, predvsem na jugu in vzhodu bo dopoldne občasno še rahlo snežilo, popoldne se bodo ponekod oblaki prehodno trgali. V petek bo pretežno oblačno in večinoma suho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, GO_Tomi pravi:

Nisem ljudomrznež. Imam rad ljudi, najraje tiste ženskega spola ;)
Ne prenesem pa bedakov in tepcev. Kreteni, ki mi stopijo na žulj, si to zapomnijo za vekomaj.
In ko me miličnik sprašuje za prvo pomoč, ki je obvezna (in jo torej imam) samo zato, da mu mine čas, paše v to slednjo kategorijo. Takrat mi pade mrak na oči ...

Kreteni, ki najbolj poznajo delo drugega, so tudi v neki kategoriji z bedaki in tepci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Borutt said:

Kreteni, ki najbolj poznajo delo drugega, so tudi v neki kategoriji z bedaki in tepci. 

Kaj ti da vedet, da ne poznam dela modrih bolje od le-teh? Kako veš, da nisem tudi sam uniformirano teslo? Ali da ne pišem zakonov?

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, GO_Tomi pravi:

Kaj ti da vedet, da ne poznam dela modrih bolje od le-teh? Kako veš, da nisem tudi sam uniformirano teslo? Ali da ne pišem zakonov?

Iz tvojih zapisov jasno izhaja, da se samo vtikaš v delo drugih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, GO_Tomi pravi:

Nisem ljudomrznež. Imam rad ljudi, najraje tiste ženskega spola ;)
Ne prenesem pa bedakov in tepcev. Kreteni, ki mi stopijo na žulj, si to zapomnijo za vekomaj.
In ko me miličnik sprašuje za prvo pomoč, ki je obvezna (in jo torej imam) samo zato, da mu mine čas, paše v to slednjo kategorijo. Takrat mi pade mrak na oči ...

Iz tega tvojga zapisa se vidi ,da si močno neprilagojen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, gusar pravi:

Iz tega tvojga zapisa se vidi ,da si močno neprilagojen.

Ti je odgovoril v zapisu nad tvojim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Kreteni, ki najbolj poznajo delo drugega, so tudi v neki kategoriji z bedaki in tepci. 

Ni potrebe, da se tule uporabljajo taki izrazi. Tole je podkategorija Motociklizem / Splošno.

Lahko pa predlagaš, da se ta tema premakne v kakšno bolj ustrezno okolje... Kot verjetno veš, se v  najbolj frekventni kategoriji Kr'neki tolerira več ludizma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Kaj ti da vedet, da ne poznam dela modrih bolje od le-teh? Kako veš, da nisem tudi sam uniformirano teslo? Ali da ne pišem zakonov?

A ne veš ? On ve vse  , za vsak primer , ki se zgodi v Sloveniji in ko  policija ni ravnala v skladu z zakonom   (seveda so primer izpostavili mediji) on ve vse  in poleg zapiše še žaljivke in podcenjevalne poste  . 

Tudi enkrat pa ni dokazal oz. argumentiral kaj so narobe navedli . Piše samo v smislu ,da nimamo pojma,da ne poznamo njegovega in policijskega dela (on pozna vsa dela ,da se razumemo) in vse primere po celi sloveniji . 

Ja res imamo enega policijskega Chucka Norrisa ........čudm se ,da je tako sposoben človek še vedno v patruliji ......

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, izibajker pravi:

Ni potrebe, da se tule uporabljajo taki izrazi. Tole je podkategorija Motociklizem / Splošno.

Lahko pa predlagaš, da se ta tema premakne v kakšno bolj ustrezno okolje... Kot verjetno veš, se v  najbolj frekventni kategoriji Kr'neki tolerira več ludizma...

Očitno bereš zelo selektivno. Te odebeljene besede, katere te motijo, sem prepisal iz enega drugega zapisa. 

Sedaj pa bodi moški in počisti vse in ne samo določene. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Očitno bereš zelo selektivno. Te odebeljene besede, katere te motijo, sem prepisal iz enega drugega zapisa. 

Sedaj pa bodi moški in počisti vse in ne samo določene. 

odebeljeno velja za vse nas, al pa za tiste, ki razumejo...če se da seveda in če zmorejo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

A ne veš ? On ve vse  , za vsak primer , ki se zgodi v Sloveniji in ko  policija ni ravnala v skladu z zakonom   (seveda so primer izpostavili mediji) on ve vse  in poleg zapiše še žaljivke in podcenjevalne poste  . 

Tudi enkrat pa ni dokazal oz. argumentiral kaj so narobe navedli . Piše samo v smislu ,da nimamo pojma,da ne poznamo njegovega in policijskega dela (on pozna vsa dela ,da se razumemo) in vse primere po celi sloveniji . 

Ja res imamo enega policijskega Chucka Norrisa ........čudm se ,da je tako sposoben človek še vedno v patruliji ......

Spet pametuješ? Ne bo šlo. Ker za to je treba imeti pamet. 

Do sedaj si samo nabijal, zavajal in pljuval, nikoli pa ničesar dokazal ali obrazložil. In sedaj bo meni nekdo takšen razlagal moje delo. Od nekoga, ki je, poleg vsega prej navedenega, celo lagal, ni pričakovati ničesar pametnega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Spet pametuješ? Ne bo šlo. Ker za to je treba imeti pamet. 

Do sedaj si samo nabijal, zavajal in pljuval, nikoli pa ničesar dokazal ali obrazložil. In sedaj bo meni nekdo takšen razlagal moje delo. Od nekoga, ki je, poleg vsega prej navedenega, celo lagal, ni pričakovati ničesar pametnega. 

Chuck ne razburjaj se  ,da ti še pes ne uide .........

Da si detektiv (not) si že večkrat dokazal , z lažmi,zavajanji in manipulacijami tudi .

Zresni se ,zdaj se ti smejijo že pokovci na MS in širše .........

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Chuck ne razburjaj se  ,da ti še pes ne uide .........

Moje osebne stvari zelo slabo poznaš. Pravzaprav jih sploh ne. 

Je pa res, da nimam ključa, da bi se šel prešuštvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Moje osebne stvari zelo slabo poznaš. Pravzaprav jih sploh ne. 

Je pa res, da nimam ključa, da bi se šel prešuštvo. 

Kaj bi se ti šel me nič ne briga ! 

Tvoje osebne stvari me tudi čisto nič ne zanimajo  , da se ne razburjaj sem omenil , ker ti bo pes pobegnil  in potem nimaš s kom razmišljat .......štekaš ----.......po moje ne .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

jaz ne vem, kje so dobili močnejše sneženje v petek :P očitno meteo zamuja, razen če je mišljeno za prejšnji teden.

https://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Postojna

https://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Lubiana

 

OBETI

V četrtek bo večinoma oblačno, predvsem na jugu in vzhodu bo dopoldne občasno še rahlo snežilo, popoldne se bodo ponekod oblaki prehodno trgali. V petek bo pretežno oblačno in večinoma suho.

ja ne vem ... verjetno ARSO ... praujo, da bo sneh .. in to je to .. ceste bodo nesplužene, ploćniki neoćiščeni, policaji pod kupi snega zakamuflirani .. in to je to .. več js vem ne :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!