Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

škoda k bodo policaji štrajkali zdj, ko nismo na motorjih ... predlagam jim, da prestavijo na spomlad :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, sesir pravi:

Gleda na njegove sanje v drugi temi,ki jih kljub temu,da ima na razpolago vse slike nesreč v Sloveniji in googlove slike a svojih in izvedencevih blodenj ne more opravičiti niti z ene sliko...trdi pa da drugi nabijamo mu tudi,če bi si lahko privoščil ni pomoči

o tistem v drugi temi imam jaz par svojih pomislekov in svojo laično razlaganje.. 

v določenih - sicer redkih - stvareh se z Botutt-om strinjam.. a to so take stvari , ki so čisto logične vsakemu - pa če si jih prizna ali pa ne ..

sodelovanje na forumu kot privat oseba in kot uradna oseba pa ne paše pod isti nick.. ne ve se komu citiraš - privat članu ali uradni osebi? kdo ti odgovarja iz tega nick- a  - privat udeleženec ali uradna oseba ?

sam priznava , da njegova privatna gledišča niso  v vseh primerih ista kot službena / policijska / zakonodajalska/političarska pojmovanja .. 

ta nick ima dvojno osebnost ..jekill in hide .. kot da bi predsednik greenpeace-a imel privat firmo , ki bi prodajala  kitove ocvirke..

pred 4 minutami, maus pravi:

škoda k bodo policaji štrajkali zdj, ko nismo na motorjih ... predlagam jim, da prestavijo na spomlad :P

od petka do nedelje nisem videl nobenega letečmana ..zgleda , da so že začeli s štrajkom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

od petka do nedelje nisem videl nobenega letečmana ..zgleda , da so že začeli s štrajkom..

za une, ki so se po takem sranju vozil, je pomojem laičnem mnenju, bolj potreben psihiater, kot policaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

za une, ki so se po takem sranju vozil, je pomojem laičnem mnenju, bolj potreben psihiater, kot policaj :P

 

policaj pravi , da se da vse le če prilagodiš hitrost .. torej se da ..in ti se motiš.. :010

(seo majmun na trulu dinju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

nisi uganu :P 

to je blo bolj mišljeno za mamutovce, ker jih niso u petek policaji nč merl :P 

pa tut provide se niso za njimi preganjali ... če so jih pa opazili, so pa psihiatre poklical, ampak, jih ni nuben ujeu k so diujaki diujakasti :P

 

poštarski tomos je bil spredaj.. kvečjemu kakšno oviranje prometa bi lahko fasali.. ker pa so bile vozne razmere zimske smo pač hitrost vožnje zmanjšali na primerno ... :fyou:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje. Cesta iz Levca proti Celju. Tabla Celje (50)..nato križišče...nato pa obvoznica kjer je znak 70...pripeljal sem 89 kjer je omejitev 70....kakšna bi morala biti kazen po vaši logiki? Mlada policista sta po zakoniku brskala vsaj 10 min in se odločila za 3 pike in 300€...Tega je že skoraj leto in pol jutri imam pa na sodišču ker sem se pritožil...da bi moral dobiti 80€...

Tale del zakona govori meni v prid, saj do naslednjega križišča vsaj 1.5km ni na desni strani nobenega dovoza in stavb saj je železnica in ograjeno...(torej v smeri moje vožnje)...proti Levcu (torej nasproti kjer sem se peljal) pa en izvoz za bencinsko in en dovoz za Hofer...plus en mrtvi odcep kjer so stali hrabri možje..

(Uradni list RS, št. 109/1048/1236/14 – odl. US in 46/15), ki v členu 2., prvi odstavek določa:

-          »34.  naselje je pozidano območje ob cesti, ki ga sestavlja vsaj deset stanovanjskih stavb, ki tvorijo prostorsko celoto, v kateri se pešci in vozila lahko vključujejo v promet na tej cesti preko dovoznih poti, ulic, trgov, parkov ali drugih javnih površin, meje naselja pa so označene s predpisano prometno signalizacijo; v naselje so vključeni tudi deli cest znotraj pozidanega območja, ob katerih ni stanovanjskih stavb;

-          47.  obvozna cesta ali obvoznica je cesta, s katero se nadomesti del javne ceste, ki poteka skozi naselje«.

 

Te člen, pa ne opisuje ravno obvoznice...

člena 46., odstavek 6., točka 1., ki določa:

»Voznik, ki prekorači s prometnim pravilom ali prometnim znakom omejeno hitrost na cesti zunaj naselja, razen na avtocesti ali hitri cesti, ki ima fizično ločeni smerni vozišči z najmanj po dvema prometnima pasovoma in odstavnim pasom ali odstavnimi nišami, se kaznuje z globo 80 eurov , če prekorači hitrost nad 10 do vključno 20 km/h.

Hvala Lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, duce750 pravi:

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje. Cesta iz Levca proti Celju. Tabla Celje (50)..nato križišče...nato pa obvoznica kjer je znak 70...pripeljal sem 89 kjer je omejitev 70....kakšna bi morala biti kazen po vaši logiki? Mlada policista sta po zakoniku brskala vsaj 10 min in se odločila za 3 pike in 300€...Tega je že skoraj leto in pol jutri imam pa na sodišču ker sem se pritožil...da bi moral dobiti 80€...

Tale del zakona govori meni v prid, saj do naslednjega križišča vsaj 1.5km ni na desni strani nobenega dovoza in stavb saj je železnica in ograjeno...(torej v smeri moje vožnje)...proti Levcu (torej nasproti kjer sem se peljal) pa en izvoz za bencinsko in en dovoz za Hofer...plus en mrtvi odcep kjer so stali hrabri možje..

(Uradni list RS, št. 109/1048/1236/14 – odl. US in 46/15), ki v členu 2., prvi odstavek določa:

-          »34.  naselje je pozidano območje ob cesti, ki ga sestavlja vsaj deset stanovanjskih stavb, ki tvorijo prostorsko celoto, v kateri se pešci in vozila lahko vključujejo v promet na tej cesti preko dovoznih poti, ulic, trgov, parkov ali drugih javnih površin, meje naselja pa so označene s predpisano prometno signalizacijo; v naselje so vključeni tudi deli cest znotraj pozidanega območja, ob katerih ni stanovanjskih stavb;

-          47.  obvozna cesta ali obvoznica je cesta, s katero se nadomesti del javne ceste, ki poteka skozi naselje«.

 

Te člen, pa ne opisuje ravno obvoznice...

člena 46., odstavek 6., točka 1., ki določa:

»Voznik, ki prekorači s prometnim pravilom ali prometnim znakom omejeno hitrost na cesti zunaj naselja, razen na avtocesti ali hitri cesti, ki ima fizično ločeni smerni vozišči z najmanj po dvema prometnima pasovoma in odstavnim pasom ali odstavnimi nišami, se kaznuje z globo 80 eurov , če prekorači hitrost nad 10 do vključno 20 km/h.

Hvala Lp Matej

Moment. 

Ta čas pa lahko napišeš, kaj sta ti očitala, s čim si bil izmerjen in, kaj sta napisala v plačilni nalog. Če imaš plačilni nalog, ga slikaj in prilepi. Osebne podatke lahko zakriješ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, duce750 pravi:

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje. Cesta iz Levca proti Celju. Tabla Celje (50)..nato križišče...nato pa obvoznica kjer je znak 70...pripeljal sem 89 kjer je omejitev 70....kakšna bi morala biti kazen po vaši logiki? Mlada policista sta po zakoniku brskala vsaj 10 min in se odločila za 3 pike in 300€...Tega je že skoraj leto in pol jutri imam pa na sodišču ker sem se pritožil...da bi moral dobiti 80€...

Tale del zakona govori meni v prid, saj do naslednjega križišča vsaj 1.5km ni na desni strani nobenega dovoza in stavb saj je železnica in ograjeno...(torej v smeri moje vožnje)...proti Levcu (torej nasproti kjer sem se peljal) pa en izvoz za bencinsko in en dovoz za Hofer...plus en mrtvi odcep kjer so stali hrabri možje..

(Uradni list RS, št. 109/1048/1236/14 – odl. US in 46/15), ki v členu 2., prvi odstavek določa:

-          »34.  naselje je pozidano območje ob cesti, ki ga sestavlja vsaj deset stanovanjskih stavb, ki tvorijo prostorsko celoto, v kateri se pešci in vozila lahko vključujejo v promet na tej cesti preko dovoznih poti, ulic, trgov, parkov ali drugih javnih površin, meje naselja pa so označene s predpisano prometno signalizacijo; v naselje so vključeni tudi deli cest znotraj pozidanega območja, ob katerih ni stanovanjskih stavb;

-          47.  obvozna cesta ali obvoznica je cesta, s katero se nadomesti del javne ceste, ki poteka skozi naselje«.

 

Te člen, pa ne opisuje ravno obvoznice...

člena 46., odstavek 6., točka 1., ki določa:

»Voznik, ki prekorači s prometnim pravilom ali prometnim znakom omejeno hitrost na cesti zunaj naselja, razen na avtocesti ali hitri cesti, ki ima fizično ločeni smerni vozišči z najmanj po dvema prometnima pasovoma in odstavnim pasom ali odstavnimi nišami, se kaznuje z globo 80 eurov , če prekorači hitrost nad 10 do vključno 20 km/h.

Hvala Lp Matej

 

pred 2 urami, duce750 pravi:

Tole je moja pritožba

POLICIJSKA POSTAJA CELJE mm.docx

grem še poiskati plačilni nalog...zmerjen sem bil z radarjem ročnim...očitala prekoraćeno hitrost

Evo se plačilni nalog

Untitled.png

Če te jaz prav razumem, želiš povedati, da si bil izmerjen izven naselja. Čeprav si sam prilepil pomen izraza naselje, kjer je črno na belem napisano, kaj je naselje in, kaj je obvozna cesta ali obvoznica. 

V tem tvojem pisanju je kar nekaj napak. Si jih naredil nezavestno ali so namerno narejene?

Bom šel nekako po vrsti. Prvo tvoj zapis na MS.

Priznavaš, da si vozil skozi naselje Celje, katero je označeno z ustrezno prometno signalizacijo (omejitev 50 si tudi sam napisal). Nato stoji znak 70 in seveda to pomeni omejitev hitrosti. Tudi tega ne zanikaš. 

Omenjaš dva mlada policista, katera sta 10 minut iskala pravilni člen, odstavek in še kaj. Napeljuješ, da sta neizkušena, brez prakse in, da sta se zaradi tega napačno odločila. Tvoja pravica in stvar, kaj in, kako boš sebe vlekel iz zagate. Zato me pa na tem mestu zanima, zakaj si napisal, da sta se dva mlada, neizkušena in brez prakse uniformirana organa odločila za 3 pike in 300€. Ker lahko vsi vidimo, da sta se odločila za 250€ in 3 pike. Nas mogoče nateguješ? Ali je to samo tvoja nezavestna in iz malomarnosti narejena napaka? Je pa napaka. In to ne policistova, kot želiš prikazati. 

Sedaj pa v naselje. Sam si prilepil dva pomena izraza in sicer naselje in obvozna cesta ali obvoznica. Pa si ju poglejmo. Ker bi menda rad povedal, da si bil izven naselja, čeprav nisi nikjer omenil prometni znak konec naselja. 

34.  naselje je pozidano območje ob cesti, ki ga sestavlja vsaj deset stanovanjskih stavb, ki tvorijo prostorsko celoto, v kateri se pešci in vozila lahko vključujejo v promet na tej cesti preko dovoznih poti, ulic, trgov, parkov ali drugih javnih površin, meje naselja pa so označene s predpisano prometno signalizacijo; v naselje so vključeni tudi deli cest znotraj pozidanega območja, ob katerih ni stanovanjskih stavb;

47.  obvozna cesta ali obvoznica je cesta, s katero se nadomesti del javne ceste, ki poteka skozi naselje;

Priznavaš, da si se z vozilom nahajal v naselju, katero je označeno s prometnim znakom naselje. Zavedaš se, da je omejitev v naselju 50 km/h (sam si napisal). Prav tako priznavaš, da je ob cesti postavljen prometni znak 70, kar pomeni omejitev 70 km/h in ne več 50 km/h.

Kar tebe moti, je definicija naselja in s tem povezana višina kazni. In vendar si sam prilepil dva pomena izraza in sicer za naselje in za obvozno cesto ali obvoznico. Naselje je pozidano območje, ..., katerega meje so označene s predpisano prometno signalizacijo (si napisal, da je ob cesti prometni znak naselje?).  V naselje so vključeni tudi deli cest znotraj pozidanega območja, ob katerih ni stanovanjskih stavb (gugl meps pokaže sliko kraja, kjer je videti tudi stanovanjske hiše in izvoz iz trgovine). Nadalje omenjaš obvozno cesto ali obvoznico. Pomen izraza pravi, da je to cesta, ki nadomesti del javne ceste, ki poteka skozi naselje (sam si napisal, da si videl znak za naselje, nisi pa videl znak konec naselja). 

Zanimiva obramba, glede na to, da sam priznavaš, da si v naselju (peljal si mimo znaka naselje) in, da si sam prilepil dva pomena izraza, katera govorita, da so ceste brez stanovanjskih stavb vključene v naselje oziroma potekajo skozi naselje. In zakon celo dovoljuje višjo hitrost v naselju od splošno določene za naselje. Sta se dva mlada in neizkušena policista zmotila in bi ti mogla napisati kazen za prekoračitev hitrosti izven naselja? Naj še kdo drugi odgovori na to vprašanje. Spodaj je pa še nekaj iz zakona. 

(2) Na posameznih cestah v naselju ali njihovih delih je največja dovoljena hitrost za vozila lahko največ 70 km/h, če varnost prometa in predpisani prometnotehnični elementi to omogočajo in je to določeno s predpisanim prometnim znakom.

Na koncu pa še pišeš o prekoračitvi hitrosti zunaj naselja. Nisem nikjer zasledil, da si peljal mimo znaka konec naselja. Sem mogoče kaj spregledal? 

 

Pa še zahteva za sodno varstvo. 

Pišeš o magistralni cesti. Tega ni več. Tam je glavna cesta. Tudi piše na plačilnem nalogu. Omenjaš, da si peljal po obvozni cesti ali obvoznici. Odloči se ali si vozil po obvoznici ali nisi. Ker v zapisu pišeš, da neki člen ne opisuje obvoznico. Boš že razložil, kje si bil. 

Vozil si tretji v koloni. Zelo čudno, da so ravno tebe določili za kršitelja predpisov. Mogoče pa nisi vozil v koloni, ampak si dohiteval dve vozili. Tega tukaj ne bomo ugotovili. Bosta že mlada in neizkušena policista povedala, če si vozil v koloni. Ker v primeru vožnje v koloni, bi vsi trije imeli skoraj enako hitrost vožnje. Ampak, ti že veš, kako je bilo. Mi tega tukaj ne moremo vedeti. 

Nadalje pišeš, da te je policist izločil iz strnjene kolone. Kako mu je uspelo izmeriti hitrost nekoga, ki vozi v strnjeni koloni? Ker meritev naj bi bila narejena z ročnim radarjem. Torej meritev v nasprotno smer vožnje in sicer v vozilo v strnjeni koloni (tvoje besede). Dobro te je nanišanil. 

Seveda te moti meritev iz roke. Mlad in neizkušen policist je verjetno pod adrenalinom in v stresu. Kako naj sploh izmeri hitrost vožnje nekomu, če pa se mu tresejo roke. Ne more, ker merilnik ne bo izmeril hitrost. Simpl. 

 

4. Zakaj je sploh dovoljeno (tudi s predlogom novega pravilnika) merjenje z ročnimi merilniki* "iz roke" oziroma z naslonom na rame, čeprav taka metoda lahko povzroči zaradi nehotnih tresljajev dodatne pogreške oziroma poveča negotovost meritve?

Bistvena stvar za razumevanje meritev pri "laserskih" merilnikih je, da se ne izvede samo ena meritev, izvede se celoten niz meritev v zelo kratkem času na podlagi katere se izračuna hitrost vozila.

"Laserski" merilniki hitrosti so merilniki, ki delujejo po principu LIDAR [LIght Detecion And Ranging] - detektiranje odboja in izračun razdalje na podlagi časa odboja. Osnova za meritev hitrosti je merjenje razdalje med merilnikom in objektom - vozilom, ki se približuje ali oddaljuje od merilnika. Razdalja se izračuna na podlagi časa, ki ga je svetlobni žarek potreboval, da je prepotoval od vira do objekta in nazaj do sprejemnika. V določenem kratkem časovnem obdobju [ranga nekaj ms] se izvede nekaj deset meritev [npr. 80 meritev pri modelu TraffiPatrol XR]. Hitrost vozila se oceni na podlagi razlike med razdaljami objekta pri posamezni meritvi. Celoten niz meritev se nato obdela - izračuna se povprečna hitrost in ugotovi se raztros celotnega niza meritev. V primeru, če na primer od pričakovanega rezultata odstopa več kot 10% meritev iz niza, potem se takšen rezultat zavrne in merilo javi napako.

Večji niz meritev in obdelava rezultatov omogoča, da se preprečijo možnosti vpliva tresljajev in motenj na poti svetlobnega žarka.

In spet pišeš o naselju, katero ni naselje. Odloči se ali si peljal skozi naselje, katero je označeno z znakom naselje ali nisi. Si peljal mimo znaka konec naselja? Iz tvojega pisanja je razvidno, da si peljal mimo znaka naselje in nato mimo znaka 70. Nikjer pa nisi napisal, da si peljal mimo znaka konec naselja. In tudi tvoja prilepljena pomena izraza pravita o nekih cestah v naselju, kjer ni stanovanjskih stavb (pomen izraza je višje). 

Seveda si spet poudaril kavbojsko streljanje z merilnikom hitrosti. Ta merilnik ne zabeleži hitrost vožnje pri takšni izvedbi meritve. Je pač preveč natančen in potrebuje mirno roko. V primeru tresoče roke ni plačilnih nalogov, ker ni izmerjene hitrosti. Simpl. 

Pravzaprav se pa kar čudim plavim snajperistom, da sta te lahko izmerila v strnjeni koloni. Ker ves čas ponavljaš, da si vozil v strnjeni koloni. Vse je mogoče. Predvsem to, da od treh prehitrih eden plača. Pač tako pišem, ker se mi zdi ta tvoja strnjena kolona totalni larifari. 

Pa ne pozabi napisati, kaj je odločilo sodišče. Najboljše bo, če prilepiš njihovo odločitev. Mislim, da nas je kar veliko firbcev tukaj. 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ves čas sem bil v naselju in ne tam ni stavb..razen za visoko žičnato ograjo in železnico...pritožba ni sicer moje delo...mene zanima samo...in to ne vidim nikjer napisano...oz da tako rečem me je zmotilo to da lahko pri 50kmh in prekoračitev 19kmh in 70kmh in prekoračitev 19kmh enaka kazen...vem da je vse ostalo larifari...pritožil sem se samo zato ker mi je takrat manjkalo se nekaj dni do konec pogojne...da sem stvar malo zavlekel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral pritožbe, iz zgoraj napisanega sklepam, da se pritožuješ na pravilnost meritve (obrazložitev imaš zgoraj) , če se že pritožuješ, da si vozil v koloni, zahtevaj, da dokažejo, da so (iz)merili tebe, pa me res zanima kako lahko to dokažejo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, duce750 pravi:

Ne ves čas sem bil v naselju in ne tam ni stavb..razen za visoko žičnato ograjo in železnico...pritožba ni sicer moje delo...mene zanima samo...in to ne vidim nikjer napisano...oz da tako rečem me je zmotilo to da lahko pri 50kmh in prekoračitev 19kmh in 70kmh in prekoračitev 19kmh enaka kazen...vem da je vse ostalo larifari...pritožil sem se samo zato ker mi je takrat manjkalo se nekaj dni do konec pogojne...da sem stvar malo zavlekel..

Bo sedaj bolj razumljivo? 

(5) Voznik, ki prekorači s prometnim pravilom ali prometnim znakom omejeno hitrost na cesti v naselju, se kaznuje:

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, franc pravi:

Nisem bral pritožbe, iz zgoraj napisanega sklepam, da se pritožuješ na pravilnost meritve (obrazložitev imaš zgoraj) , če se že pritožuješ, da si vozil v koloni, zahtevaj, da dokažejo, da so (iz)merili tebe, pa me res zanima kako lahko to dokažejo.

lp

Beseda policista je dovolj . V mojem primeru je sodišče  odločilo ,da mojih prič na rabijo poslušat , ker da so policistove dovolj za obtožbo in tako je bilo . 

Vse lahko počnejo , kar se jim zljubi in pod pretvezo raznih zakonov , ki jih še sami ne razumejo ....

Drugače je bil policist ,večkrat disciplinsko kaznovan in na koncu je letel iz službe zaradi alkoholizma  in temu izmečku so vrjeli , zdej pa bodi normalen v tem bananastanu .

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, duce750 pravi:

Ne ves čas sem bil v naselju in ne tam ni stavb..razen za visoko žičnato ograjo in železnico...pritožba ni sicer moje delo...mene zanima samo...in to ne vidim nikjer napisano...oz da tako rečem me je zmotilo to da lahko pri 50kmh in prekoračitev 19kmh in 70kmh in prekoračitev 19kmh enaka kazen...vem da je vse ostalo larifari...pritožil sem se samo zato ker mi je takrat manjkalo se nekaj dni do konec pogojne...da sem stvar malo zavlekel..

g.bigmac matej.. če se voziš med tablo naselje in tablo konec istega naselja je omejitev določena ..če so te izmerili 3m preden se je začela povišana omejitev 70 si prekoračil hitrost še na 50 ..kajti 70 velja šele od znaka naprej..

p.s.-bigmac je hudomušno ker se vidi razen emšo vse..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, duce750 pravi:

Ja hvala...

Ce bi placal takoj bi dal 125€ zdaj jih bos dal 250€ in se sodne stroske....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kole:

Malce sem presortiral in spucal.

Dejmo se držat teme: STOP POLICIJA

konkretni problemi, konkretne kazni, konkretne situacije v zvezi z motorizmom, pa nič drugega.

Hvala

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2/13/2018 ob 10:57, duce750 pravi:

....  Mlada policista sta po zakoniku brskala vsaj 10 min in se odločila za 3 pike in 300€...Tega je že skoraj leto in pol jutri imam pa na sodišču ker sem se pritožil...da bi moral dobiti 80€...

 

 

pred 22 urami, Borutt pravi:

 

Omenjaš dva mlada policista, katera sta 10 minut iskala pravilni člen, odstavek in še kaj. Napeljuješ, da sta neizkušena, brez prakse in, da sta se zaradi tega napačno odločila. Tvoja pravica in stvar, kaj in, kako boš sebe vlekel iz zagate. Zato me pa na tem mestu zanima, zakaj si napisal, da sta se dva mlada, neizkušena in brez prakse uniformirana organa odločila za 3 pike in 300€

 

On ni tega napisal kar trdiš ti. Ljudem polagaš "v usta" kar tebi paše.  

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, skalar36 pravi:

 

On ni tega napisal kar trdiš ti. Ljudem polagaš "v usta" kar tebi paše.  

No saj počasi bo vsem potegnilo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, skalar36 pravi:

 

On ni tega napisal kar trdiš ti. Ljudem polagaš "v usta" kar tebi paše.  

Če bi ti znal brati, bi bil svet veliko lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

No saj počasi bo vsem potegnilo......

Men je že dolgo nazaj potegnilo. Pa ne sam men. Nekateim pa nikoli ni in jim ne bo. Zato pa svet ne bo nikoli lepši, zaradi ljudi, ki mislijo da samo oni vse vedo. Daš jim pa še kapo in pendrek pa smo v ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

Men je že dolgo nazaj potegnilo. Pa ne sam men. Nekateim pa nikoli ni in jim ne bo. Zato pa svet ne bo nikoli lepši, zaradi ljudi, ki mislijo da samo oni vse vedo. Daš jim pa še kapo in pendrek pa smo v ....

 

pred 3 urami, skalar36 pravi:

 

On ni tega napisal kar trdiš ti. Ljudem polagaš "v usta" kar tebi paše.  

Kje jaz karkoli trdim? Sem ti že napisal, da ne znaš brati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt pitanje:

minilo je dosti let od tega tako da je sam firbec:

vožnja v grupi od treh vozil italajan z avtodomom jaz za njim cca 50-100m in še eden domačin za mano cca 100m

mimo Markovščine ovinek pred je v celoti 90km konec ovinka naselje torej 50km radar v cadiju na desni obrnjen v moji smeri vožnje torej me je meril v rito in na razdalji cca 1km  me ustavi patrulja in mi povejo, da sem vozil hitro v naselju in sicer 61km.

vprašal sem policista, če se ni zmotil ker pred mano je bil avto dom v beli barvi in moje vozilo kombi je bil isto  v beli ,da me ni slučajo zamešal z prvim, ker sem bil vmes med vozili javil mu  beli kombi  dvakrat, kar sem tudi jaz slišal ok ampak še vedno mi ni jasno kako, da sem samo jaz prekoračil hitrost in pred mano ni in tudi za mano ni  čeprav je bila razdalja med mano in prvim več ali manj ista za zadnjega ne vem, če je bila ista ker nisem toliko gledal v ogledala

Ko te slika radar ne dobiš tudi slike ali to velja ko je radar brez patrulje, ki ustavlja maol naprej?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Men je že dolgo nazaj potegnilo. Pa ne sam men. Nekateim pa nikoli ni in jim ne bo. Zato pa svet ne bo nikoli lepši, zaradi ljudi, ki mislijo da samo oni vse vedo. Daš jim pa še kapo in pendrek pa smo v ....

dejmo o konkretnih primerih, sem lepo napisal. Drugače so ostale teme dovolj obširne za gnev in vsesplošno kritiziranje policije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!