Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

9 minutes ago, gusar said:

Jaz bi vsakemu,ki kritizira zimsko službo dal kamion z plugom pa,da vidimo kako bi bile spucane ceste.

Seveda. Nekaj je kritika nekaj pa pripomba. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preletel vprasanja in sem bolj kot ne razocaran. Nima smisla odgovarjat na ta vprasanja ker nekdo bolj kot ne isce statisticne razloge za potrditev teorije, da smo sami krivu za stanje kot je. Ko bodo postavili prava voprasanja pa z veseljem...

Popravljeno . Popravil IZTOK
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 3. 2018 ob 16:57, sesir pravi:

No pa so koncno dobili Taserje :D

Drugace pa pohvalno. Lahko pa bi se kaj organiziralo na drzavni ravni, ne pa da bo od obcine do obcine odvisno ...

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, IZTOK pravi:

Sem preletel vprasanja in sem bolj kot ne razocaran. Nima smisla odgovarjat na ta vprasanja ker nekdo bolj kot ne isce statisticne razloge za potrditev teorije, da smo sami krivu za stanje kot je. Ko bodo postavili prava voprasanja pa z veseljem...

točno tako, samo izgovor za kasiranje, na preventivi pa se ne bo spremenilo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, gusar pravi:

kJE LAHKO VIDIMO REZULTATE ANKETE?

ne vem ... samo link sem prilepu... vpraši jih na info :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti,ki je sestavljal vprašanja in odgovore je bebec.. 

"Katero vozniško dovoljenje za motorno kolo imate (za kategorije A1, A2 ali A):

-Voznik začetnik
-Vozniško dovoljenje, pridobljeno v Sloveniji
-Vozniško dovoljenje, pridobljeno izven Slovenije  """"
prvič - vsak , ki ima izpit za avto ni voznik začetnik.. je pa začetnik na motorju..
drugič - pravilna odgovor sta samo 2 - papirnati , plastični..
Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper ko sem videl to vprašanje sem prenehal....pač filing,da se norca delajo iz tistega,ki odgovarja!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem jo odklikal.... preden sem vedel , da je policijska.. odgovoril pošteno kot je ...

če jih bo izpolnilo veliko se jim bodo dosedanja statistična dognanja čisto podrla.. ob zaključku ankete bi se lahko PKP vprašala, če ni to primer za njih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje ki zmaga:

*ali se počutite ogoroženi na motociklu?

Pa valda mona, lej kaj folk počne po cesti.

Izvleček ankete pa bo: motoristi ogrožajo, dejmo še mal akcij in meritev :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naši občini se borimo zato, da bi policisti večkrat obiskali kritične odseke, prehode za pešce, kaznovali tiste brez luči, brez privezanih pasov, bolj otrok, da o prehitrih sploh ne govorim, pa vseh nereg.mopedov, brez čelad itd. Texas. Čez rdečo ne gre nobedn, ker nimamo teh oslarij.

Taki smo ja, kot večina jih tud mi sami vabimo, da zajebejo kršitelje. Red mora bit !!!!!

7.05 pošljemo mail  na PP, s prošnjo, da pridejo kontrolirat označen prehod za pešce, ker otrokom, ki ga na poti v šolo prečkajo, vozniki ne dajejo prednost !

Spijem kavo, v avto, en krog po selu in ob 8.15 me ustavita, 100m od mesta, ki smo ga prosli nadzirat. Mater, toti pa so hitri je bla prva misel, čudno, ker so tud v javni upravi zaposleni . Ni kaj, kapo dol.

Sledi postopek, uradno, ker se s policajem ne poznama ( na sestanke itd hodi drug ) oddam dokumente in mu razlagam, da sem zaposlen " tam " , da tu stojita, ker smo mi tak zaprosli itd.

Vmes se mimo pelje vsem dobro znan bogat diler, ki z blendanjem pozdravi policaja, on mu vrne pozdrav s kimanjem. Seveda tud ni privezan.

Vrne mi dokumente, po parih stavkih se poslovim, z opozorilom za pas in luči. Vse ok, zdaj pa lahk opravljata svoje delo, ne ?!

Sm šel še na en kafe, pa študiral, kak je res vse u k. Dva, sma šla skozi brez kazni. Zakaj ? Tak radi povdarjajo, da zakoni veljajo za vse enako. No saj vsi že dolgo vemo, da temu ni blo nikol tako, pa nikol ne bo. Je že kak policaj spisal kakemu policaju kazne ? Borut ? Ni ne, pa tud ne bo.

Men se je zdelo seveda fajn, 120€ bi me lahk drapnu kamot. Pa me ni, pa onga kolega tud ne, pa boh ve kirga še ne in kerga ja. Če nimaš vez, če se te ne bojijo, če se ne poznata, al pa če nimaš dober dekolte, pač najebeš.Bod vsaj vplivn na pravem področju, pa lahk odrežeš pas.

Zdaj smo namontirali še merilnike hitrosti, da jim lahk pošlemo podatke o kršitvah, pa na cp, da bodo kaj drugače označli.

Men je tak vseeno, za nas ne velja, ker delamo tam.

Ja, sm študiral če bi napisal to, pa sem se odločil, ker se imajo vsi štrajkajoči za oh in sploh poštene, marljive in vestne.

G. Policisti, včasih ste bili spoštovanja vredni, ker vas sistem ni silil v to kar vas danes. Štrajkat bi morali proti sistemu - vrhu.

Pa včasih policaj ni bil mestni kauboj s pištolo itd, ampak na prvem mestu človek, ki pomaga ljudem, skoraj kot gasilec. Celo veliko civilnih prijateljev so imeli. 

No, folk v glavnem pazite na omejitve, pase, luči, ker za ene še vedno veljajo zakoni. Tam kjer so table za merjenje, bodo kmalu nadzirali. Saj veste, zarad sebe, ne njh. Če ne bote privezani in pokne, bodo posledice hude, ker pa se hude čutijo tud potem v strošek države, se morate prvezat pod muz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je zdela super anketa. V kakšen namen gredo odgovori ni lih relevantno, ker konc koncev le odraža realno stanje motoristov na sploh, ne samo tistih ki so ponavadi glasni. Sodeč po vprašanjih se zdi kot da nimajo občutka kakšno je trenutno stanje med moto populacijo, in v katero smer naj se usmerijo. Nekaj pač morajo počet za večjo varnost, pa naj bo to več prisotnosti policije al pa "izgradnja dirkališča" :D, je pa tut "drugo" opcija in lahko sami kaj pametnega predlagate..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/12/2018 at 10:25 PM, gretzky said:

 

 

a-borut.jpg

Kaj lahko Angležem pomagajo Ducatiji, če ne morejo poloviti skuterjev..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

statistika ja.. 

Med najpogostejšimi vzroki prometnih nesreč, ki jih povzročil voznik enoslednega motornega vozila v zadnjem petletnem obdobju je neprilagojena hitrost in to v kar 44 odstotkih, sledi mu nepravilna stran oziroma smer vožnje z 21 odstotki. Težavo predstavlja tudi alkohol, saj so vozniki enoslednih motornih vozil lani pod vplivom alkohola povzročili kar 95 prometnih nesreč, od tega je bilo kar pet smrtnih žrtev.

Več na: https://www.zurnal24.si/avto/motor-motoristi-preventivna-akcija-avp-307242 - www.zurnal24.si

kako primerno je jemati najprej petletno obdobje , potem pa enoletno.. 

nikjer pa ne zasledim podatka , koliko voznikov vseh vozil je povzročilo prometno nesrečo zaradi uporabe telefona,šminke , tipkanja po navigaciji.....

niti povezave teh dejavnikov pri nesrečah , v katere so bili vpleteni vozniki "enoslednih motornih vozil"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44% :fyou: naj še napišejo , koliko takih zaključkov so dali  policisti , ker lahko , ne ker je res !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, thumper said:

statistika ja.. 

Med najpogostejšimi vzroki prometnih nesreč, ki jih povzročil voznik enoslednega motornega vozila v zadnjem petletnem obdobju je neprilagojena hitrost in to v kar 44 odstotkih, sledi mu nepravilna stran oziroma smer vožnje z 21 odstotki. Težavo predstavlja tudi alkohol, saj so vozniki enoslednih motornih vozil lani pod vplivom alkohola povzročili kar 95 prometnih nesreč, od tega je bilo kar pet smrtnih žrtev.

Več na: https://www.zurnal24.si/avto/motor-motoristi-preventivna-akcija-avp-307242 - www.zurnal24.si

kako primerno je jemati najprej petletno obdobje , potem pa enoletno.. 

nikjer pa ne zasledim podatka , koliko voznikov vseh vozil je povzročilo prometno nesrečo zaradi uporabe telefona,šminke , tipkanja po navigaciji.....

niti povezave teh dejavnikov pri nesrečah , v katere so bili vpleteni vozniki "enoslednih motornih vozil"...

Govora je o povzročiteljih prometnih nesreč, torej ni pomembno, kaj je delal voznik avtomobila. Sicer je pa statistika točna, vprašanje je samo, kako se jo interpretira. Pet jabolk je pet jabolk, zdaj pa: za nekoga je to lahko zelo veliko, za nekoga drugega pa nič. 

Dejstvo je, da se motoristi vozijo prehitro, tukaj si moramo biti enotni in pošteni: skoraj nihče ne vozi po omejitvah ali blizu le-teh, razen morda v naseljih, pač pa KREPKO čez omejitev, pa ne po avtocesti, ampak po navadnih cestah. Po omejitvah vozijo samo na odsekih, kjer je večja verjetnost radarskih kontrol, recimo iz Lj proti Vrhniki, potem pa naprej proti Logatcu in čez Ride po gasu na polno. 

Tudi alkohol na mopedu nima kaj iskati. Še več: ker je vožnja z motorjem tako zahtevna in zahteva celega človeka, bi osebno predlagal odvzem izpita na mestu vsakemu, ki ga dobijo nalitega na mopedu, ali pa vsaj, da si sam plača zdravljenje in vse ostale stroške, ki jih je povzročil, če je prišlo do nesreče zaradi alkohola. Lahko izbira: eno ali drugo. Pri tem seveda nisem noben angel, ker sem bil večkrat okajen ZA VOLANOM, NIKOLI, ampak RES NIKOLI pa na mopedu. Tam je zame 0,00 že od prvič, ko sem sedel na mopedu. Rad spijem pir, ampak, ko sem na mopedu, bom raje pil vodo, če nič drugega, k sreči pa obstaja tudi brezalkoholno pivo, tako, da ni pene. :panic: Ja, res je, da je tudi tam zanemarljiva MALENKOST alkohola, ampak toliko, kot ga je tam, ga je tudi v zrelih hruškah ali jabolkih. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!