Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Vidite je rešljivo pred vsakim dovozom ali odcepom postavit ležeči in varnost je zagotovljena.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maiden pravi:

v smeri prot vrhniki po klančku navzdol

o tem sem že pisal in me nisi brau :mad:

mau tut resne teme preber in moje modrikasto modre nasvete preber :twak: 

tm so že lan po celi ravnini naredl dvojno črto ...prej je blo po tej ravnini 50 pa so zvišal na 60

sem napisal, da bi se 1 km kolona ceu dan vozila gor pa dol, pa da vidim, kako se bodo iz stranskih cest  vklopili :huh: 

pred 2 minutami, exclan pravi:

Vidite je rešljivo pred vsakim dovozom ali odcepom postavit ležeči in varnost je zagotovljena.

 

 

z bliskavim bliskavicam ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi se vklopili čisto po slovensko izsiljevanje,pizdenje in kup zvite pločevine in za okras par ikeban z motoristi tako bi to izgledalo.

Ja res še bliskavice ,da ga neprilagojen vidi :)

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, maus pravi:

sem napisal, da bi se 1 km kolona ceu dan vozila gor pa dol, pa da vidim, kako se bodo iz stranskih cest  vklopili :huh: 

Če si kolko tolko fer voznik v takem primeru odstopiš prednost onemu, ki se vključuje. Ni lih neke drame... v kolikor so za volanom/krmilom vsaj za silo normalni ljudje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, jskrablin pravi:

Če si kolko tolko fer voznik v takem primeru odstopiš prednost onemu, ki se vključuje. Ni lih neke drame... v kolikor so za volanom/krmilom vsaj za silo normalni ljudje.

seveda sem fer .. v ponedeljek parkrat na polno bremzal, da sem spustil slepce iz stranskih cest :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jskrablin pravi:

Če si kolko tolko fer voznik v takem primeru odstopiš prednost onemu, ki se vključuje. Ni lih neke drame... v kolikor so za volanom/krmilom vsaj za silo normalni ljudje.

Če bi bilo tako kot miška pravi bi si tudi naši projektanti cest kao domislili kar Avstrijci projektirajo že vsaj 30 let...In sicer iz večih hiš en skupni dovoz na glavno cesto,ne pa kod do zdaj pri nas iz vsake bajte direkt na cesto!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, exclan pravi:

Vidite je rešljivo pred vsakim dovozom ali odcepom postavit ležeči in varnost je zagotovljena.

 

 

Ja,samo potem nič v državno malho ne pade. 

Zato je ukrep nepotreben . 

Bodo rajši eno stacionarno radarsko kamero tam naštimal, za varnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Saj ni nihče pričakoval, da boš karkoli pametnega napisal. Kot vedno. 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/vozil-brez-vozniskega-povzrocil-prometno-nesreco-napihal.html

Na še kao uradno verzijo . 

Po cesti so pa tako delal ,da sreča da ni še kdo žrtev iz policijske objestnosti . 

To kar so včeraj počeli po cesti je skrajno nevarno po urbani gosto naseljeni ulici so ga žgali ,da ni mogoče nikakor ustavit v primeru nenadnega skoka psa ,otroka itd 

Od Ruskega carja proti Črnučam pa policijski cady po moji strani . Nimam posnetka niti slike in pametni plavi je že povedal ,da nič ne velja , velja samo provida in njihovi ukrepi , ki jih za njih same ni , kljub ogrožanju ljudi ob njihovih šerifovskih akcijah . 

Da ne bo pomote , obsojam dejanje tepca za volanom , ki je ogrožal pijan   itd . samo ni treba zaradi tega takšno početi po cesti , vrjetno imajo še kakšne ukrepe , kot pa policijske racije , kot v ameriških filmih .

 

Zato za vsa pametovanja tukaj prisotnih modrih .........počistite prvo svoj prag , potem pa nabijat , zavajat , manipulirat in lagat ......

Lahko pa dežurni prilima zakon oz. pravilnik o policijskem lovljenju  kaj lahko in kaj ne in na kakšen način , ker takega norenja po ulicah sigurno ne odobrava noben zakon , mogoče se motim ,saj si napišelo v parlamentu , pač kar jim v danem trenutku paše na kožo . 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/vozil-brez-vozniskega-povzrocil-prometno-nesreco-napihal.html

Na še kao uradno verzijo . 

Po cesti so pa tako delal ,da sreča da ni še kdo žrtev iz policijske objestnosti . 

To kar so včeraj počeli po cesti je skrajno nevarno po urbani gosto naseljeni ulici so ga žgali ,da ni mogoče nikakor ustavit v primeru nenadnega skoka psa ,otroka itd 

Od Ruskega carja proti Črnučam pa policijski cady po moji strani . Nimam posnetka niti slike in pametni plavi je že povedal ,da nič ne velja , velja samo provida in njihovi ukrepi , ki jih za njih same ni , kljub ogrožanju ljudi ob njihovih šerifovskih akcijah . 

Da ne bo pomote , obsojam dejanje tepca za volanom , ki je ogrožal pijan   itd . samo ni treba zaradi tega takšno početi po cesti , vrjetno imajo še kakšne ukrepe , kot pa policijske racije , kot v ameriških filmih .

 

Zato za vsa pametovanja tukaj prisotnih modrih .........počistite prvo svoj prag , potem pa nabijat , zavajat , manipulirat in lagat ......

Lahko pa dežurni prilima zakon oz. pravilnik o policijskem lovljenju  kaj lahko in kaj ne in na kakšen način , ker takega norenja po ulicah sigurno ne odobrava noben zakon , mogoče se motim ,saj si napišelo v parlamentu , pač kar jim v danem trenutku paše na kožo . 

Očitno ne moreš iz svoje kože, saj drugega, kot nabijati, zavajati in lagati ne znaš. Si že večkrat dokazal in verjamem, da nas tudi v prihodnje ne boš razočaral. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob tem policisti naprošajo vse, ki so bili včeraj zjutraj priča dogodku na mestnih ulicah v Črnučah ali so bili na kakršen koli način ogroženi kot udeleženci v cestnem prometu, da to sporočijo na številko 113 ali pokličejo na Policijsko postajo Ljubljana Bežigrad na številko 01 589 60 00

 

 

kot vidite celo naprošajo vse,ki kaj vedo naj javijo...radi bi dodali kazni...tko da tisti,ki ste videli policisko ogrožanje jim le to javite...da bodo lahko ukrepali...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Očitno ne moreš iz svoje kože, saj drugega, kot nabijati, zavajati in lagati ne znaš. Si že večkrat dokazal in verjamem, da nas tudi v prihodnje ne boš razočaral. 

Dokaži ,da ni res,drugače se ugasni .

V službi nas je kar nekaj vidlo objestnost policajev .

Če pa laže 24kur pa ne vem .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Ob tem policisti naprošajo vse, ki so bili včeraj zjutraj priča dogodku na mestnih ulicah v Črnučah ali so bili na kakršen koli način ogroženi kot udeleženci v cestnem prometu, da to sporočijo na številko 113 ali pokličejo na Policijsko postajo Ljubljana Bežigrad na številko 01 589 60 00

 

 

kot vidite celo naprošajo vse,ki kaj vedo naj javijo...radi bi dodali kazni...tko da tisti,ki ste videli policisko ogrožanje jim le to javite...da bodo lahko ukrepali...

Saj veš,kaj se zgodi ,ko policist kapitalno zajebe.

Strogo je opozorjen . 

Je bil članek in na tv ,kako se je odzval dežurni na telefonu ob strelanju na klicajočega . 

Strogo opozorjen je bil,poleg je pa naš lažnjivček natresel kup bučk. 

Kar nazaj po postih mal prebrat nabijanje in laži modrega.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Dokaži ,da ni res,drugače se ugasni .

V službi nas je kar nekaj vidlo objestnost policajev .

Če pa laže 24kur pa ne vem .

 

 

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Saj veš,kaj se zgodi ,ko policist kapitalno zajebe.

Strogo je opozorjen . 

Je bil članek in na tv ,kako se je odzval dežurni na telefonu ob strelanju na klicajočega . 

Strogo opozorjen je bil,poleg je pa naš lažnjivček natresel kup bučk. 

Kar nazaj po postih mal prebrat nabijanje in laži modrega.

 

Nabijaš, zavajaš in lažeš. Poleg tega si pa še brez jajc nekoga prijaviti. Če je sploh kaj res. Ker to svojo brezjajčnost skrivaš za nekimi zavajajočimi in lažnivimi zgodbicami. 

Kar nadaljuj. Ker sedaj si, poleg vsega ostalega, dokazal še, da nimaš jajc. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

 

Nabijaš, zavajaš in lažeš. Poleg tega si pa še brez jajc nekoga prijaviti. Če je sploh kaj res. Ker to svojo brezjajčnost skrivaš za nekimi zavajajočimi in lažnivimi zgodbicami. 

Kar nadaljuj. Ker sedaj si, poleg vsega ostalega, dokazal še, da nimaš jajc. 

Jaz sem že večkrat dokazal ,da imam jajca in to brez šapke in tomfe za katero se ti skrivaš.....brezjajčnik!!!!

Jaz imam priče ti imaš pa samo umazan gobec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte malo skulirat te osebne obračune tule na forumu !!!!!! Pejte rajši na kakšno kavo pa tam podebatirajte.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz sem že večkrat dokazal ,da imam jajca in to brez šapke in tomfe za katero se ti skrivaš.....brezjajčnik!!!!

Jaz imam priče ti imaš pa samo umazan gobec....

Za tipkovnico in vzdevkom se skrivati ter zavajati in nabijati je res herojsko početje. 

Saj za kaj drugega ni jajc. Niti pirhov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih ko smo pri policajih:

Prometniki iz Kopra so se ponudili, da nam   ponedeljek nudijo spremstvo na pogreb.

V nedeljo na skupinski vožnji tudi, ampak nedelja bo odvisna od prometa na cestah in njihovi zasedenosti.

Da ne bomo vedno samo najslabše o njih.....

 

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Za tipkovnico in vzdevkom se skrivati ter zavajati in nabijati je res herojsko početje. 

Saj za kaj drugega ni jajc. Niti pirhov. 

No ko boš brez šapke in značke le pridi,veš kje sem doma.....pa se lahko pogovoriva o pirhih!

Drugače pa moja slika v profilu je moja in večina me pozna,skrivaš se ti za profilom seronja.

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Jaz bom sodila :lol1:!

Kaj a pogovor:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Za tipkovnico in vzdevkom se skrivati ter zavajati in nabijati je res herojsko početje. 

Saj za kaj drugega ni jajc. Niti pirhov. 

V službenem policiskem avtu po gosto naseljeni ulici nekajkrat prekoračiti hitrost in ogrožati vse,ki tam živijo pa je posebej herojsko!

Nasplošno.. 

Je karkoli omejeno z zakoni,ko ima policist prižgane lučke?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

No ko boš brez šapke in značke le pridi,veš kje sem doma.....pa se lahko pogovoriva o pirhih!

Drugače pa moja slika v profilu je moja in večina me pozna,skrivaš se ti za profilom seronja.

Hahaha. Ti pa si za hece, hahaha. 

Še nikoli se nisi izpostavil. Da o javnem izpostavljanju sploh ne govorimo. Torej? 

Raje napiši, kolikokrat si potreboval pomoč pokvarjenih in barabinskih policistov in, kolikokrat so te ti isti pokvarjeni in barabinski policisti spustili oziroma te niso kaznovali, ko bi te lahko. Če se boš težko spomnil vseh teh dogodkov, pa opiši tiste, v katerih nisi naredil nobenega prekrška. Mogoče se boš lažje spomnil in opisal ta dogodek. 

pred 7 minutami, sesir pravi:

V službenem policiskem avtu po gosto naseljeni ulici nekajkrat prekoračiti hitrost in ogrožati vse,ki tam živijo pa je posebej herojsko!

Nasplošno.. 

Je karkoli omejeno z zakoni,ko ima policist prižgane lučke?

Sem že velikokrat prilepil in napisal, kaj in kako lahko. 

Če je pa lažje srati, namesto se spomniti prebrano oziroma še enkrat prebrati napisano, pa seri še naprej.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

 

Sem že velikokrat prilepil in napisal, kaj in kako lahko. 

Če je pa lažje srati, namesto se spomniti prebrano oziroma še enkrat prebrati napisano, pa seri še naprej.  

Sem bolj butasti,oprosti...če se prav spomnim si napisal,da na nujni vožnji vse dovoljeno...Se pravi ko se policist dotakne gumba za lučke postane superpolicaj kot bananjam,ko poje banano?Oz še huje saj s pritiskom na gumb ugasne fizikalne zakone?Škoda,da tega nisem vedel v srednji šoli,ziher je kdaj ropotala policiska sirena mimo,ko smo imel uro fizike...Aja fizikalni zakoni se ugasnejo le zanj...

In,če mu avto gre 250kmh po ulici,kjer se igrajo otroci,omejitev 30,ker je bližina šole s tem ni storil prekrška?

...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Hahaha. Ti pa si za hece, hahaha. 

Še nikoli se nisi izpostavil. Da o javnem izpostavljanju sploh ne govorimo. Torej? 

Raje napiši, kolikokrat si potreboval pomoč pokvarjenih in barabinskih policistov in, kolikokrat so te ti isti pokvarjeni in barabinski policisti spustili oziroma te niso kaznovali, ko bi te lahko. Če se boš težko spomnil vseh teh dogodkov, pa opiši tiste, v katerih nisi naredil nobenega prekrška. Mogoče se boš lažje spomnil in opisal ta dogodek. 

Borutt ne zavajaj.

Nikoli nisem trdil ,da so vsi policaji isti,to sem tudi že napisal ,kot svetuješ ti,pojdi po starih zapisih in boš dobil potrditev .....a ti ni mama rekla,da ima laž kratke noge ......ti si kar primeren opisu:ras:

Večkrat sem se javno izpostavil in tudi denarno pomagal motoristom v težavah in tudi tu je javno izpostavljanje,zato ne laži spet ti bo nos zrastel namesto nogic.

Sam nisem nikoli klical policije,vedno so jo drugi,sploh tisti,ki so imeli pirhe.....štekaš lažnjivček.

Od policajev ,ki jih poznam so večinoma dobri in prizemljeni ,so pa izjeme,kot si ti.

Pa ne hvali se toliko kaj si se pa izpostavljal .....Rakitna ??? Si pa za hece.

Spremenilo se ni nič,res si efektiven haha

A potem ne prideš na pogovor o pirhih ?:smoke:

P.S. Če pišeš spet zavajajoče in si mislil na pomoč policije ,ki sem jo klical,sem klical ,ko nisi bil na delovnem mestu in vedno karkoli si mi pomagal in pomagal si mi ,to je dejstvo,si se pošteno najedel in napil ......mogoče spet lažem ????

pred 6 minutami, sesir pravi:

Sem bolj butasti,oprosti...če se prav spomnim si napisal,da na najni vožnji vse dovoljeno...Se pravi ko se policist dotakne gumba za lučke postane superpolicaj kot bananjam,ko poje banano?Oz še huje saj s pritiskom na gumb ugasne fizikalne zakone?Škoda,da tega nisem vedel v srednji šoli,ziher je kdaj ropotala policiska sirena mimo,ko smo imel uro fizike...Aja fizikalni zakoni se ugasnejo le zanj...

In,če mu avto gre 250kmh po ulici,kjer se igrajo otroci,omejitev 30,ker je bližina šole s tem ni storil prekrška?

...

Ne pričakuj korektnega odgovora od zmije :smoke:

Ker to zanima tudi mene.....dobil sem odgovor ,da lažem .......

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!