Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz bom sodila :lol1:!

Če se lotita kmet in borutt jajce barvat jz z veseljem častim  46 domačih jajc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni nič, v Kopru je barabin pripeljal v delavnico neko cisterno iz Luke, kjer je prej bil notri neki strup in zastrupil svoje sodelavce, ker jo je tam izpiral :cool:.

Ah, ti policaji.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

 ?:smoke:

Ne pričakuj korektnega odgovora od zmije :smoke:

Ker gre v tretje rado...že v naprej vem,da ga ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, KARMEN1 pravi:

To ni nič, v Kopru je barabin pripeljal v delavnico neko cisterno iz Luke, kjer je prej bil notri neki strup in zastrupil svoje sodelavce, ker jo je tam izpiral :cool:.

Ah, ti policaji.......

https://novice.svet24.si/clanek/novice/crna-kronika/5ac5e05a7ae86/tudi-rdeca-luc-ga-ni-ustavila-na-begu-pred-policisti  :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, sesir pravi:

Sem bolj butasti,oprosti...če se prav spomnim si napisal,da na nujni vožnji vse dovoljeno...Se pravi ko se policist dotakne gumba za lučke postane superpolicaj kot bananjam,ko poje banano?Oz še huje saj s pritiskom na gumb ugasne fizikalne zakone?Škoda,da tega nisem vedel v srednji šoli,ziher je kdaj ropotala policiska sirena mimo,ko smo imel uro fizike...Aja fizikalni zakoni se ugasnejo le zanj...

In,če mu avto gre 250kmh po ulici,kjer se igrajo otroci,omejitev 30,ker je bližina šole s tem ni storil prekrška?

...

Res je. Tvoj prvi stavek, namreč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Res je. Tvoj prvi stavek, namreč. 

Bravo , ti si lice morale , inteligence itd ......če ne veš je bil dec huje poškodovan v nesreči ! 

Da se nisi zastrupil  , da takšne pišeš .....:lol1:

sem pobral od tebe , dobro ,da znaš pisat ,ni treba nič dosti dodajat .

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

To ni nič, v Kopru je barabin pripeljal v delavnico neko cisterno iz Luke, kjer je prej bil notri neki strup in zastrupil svoje sodelavce, ker jo je tam izpiral :cool:.

Ah, ti policaji.......

Rusi :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Bravo , ti si lice morale , inteligence itd ......če ne veš je bil dec huje poškodovan v nesreči ! 

Da se nisi zastrupil  , da takšne pišeš .....:lol1:

sem pobral od tebe , dobro ,da znaš pisat ,ni treba nič dosti dodajat .

Če ne razumeš, je pač to tvoj problem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Če ne razumeš, je pač to tvoj problem. 

Saj razume...predvsem to,da ne znaš direktno odgovorit,ce le to ni možno z členom,ki ga lahko copy paste ....

 

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Če ne razumeš, je pač to tvoj problem. 

Razumem ,da razumeš samo sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Rusi :huh: 

 

A jim prestavmo rusko kapelico v Ankaran!? Zanalašč! :mad:

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, sesir pravi:

Saj razume...predvsem to,da ne znaš direktno odgovorit,ce le to ni možno z členom,ki ga lahko copy paste ....

 

 

Sem že 100x napisal in prilepil. Če ne razumeš, naj ti nekdo razloži. Ker ves čas samo serješ in serješ in to po vseh temah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Sem že 100x napisal in prilepil. Če ne razumeš, naj ti nekdo razloži. Ker ves čas samo serješ in serješ in to po vseh temah. 

Kot ti,isti si!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Sem že 100x napisal in prilepil. Če ne razumeš, naj ti nekdo razloži. Ker ves čas samo serješ in serješ in to po vseh temah. 

Ti pa ne le ko limaš člene...

1.Nabijal si glede uporabe zadnje zavore in smo ti dokazali,da kljub temu,da misliš,da si to šit na mopiju,v resnici pa si ne le kontra mislu pač pa celo zame pisal,da sem XX...je pa res,da si se umaknil iz teme,ko smo moje trditve potrdili z linki,kjer se to na dolgo in široko razloži...Sramota za trenerja varne vožnje,da trdi nasprotno...

2.Trdiš,da se plačilni nalogi izdajajo službenim policiskim avto,če kršijo predpise,ko niso na nujni vožnji...Kuk ljudi poznam tok jih trdi,da si ne pišete kazni...Boš dokazal nasprotno?Ne,ker ne moreš,drugače verjamem,da bi z veseljem!

3.nujna vožnja mimo šole...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff....niti stop policija, ne reši te kolobocije, zmatran sm, jebite se dalje. :ras:

Šešir, ti pa dobiš še extra točke, k zate pa rabim včasih že prevajalca da te razumem :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Ti pa ne le ko limaš člene...

1.Nabijal si glede uporabe zadnje zavore in smo ti dokazali,da kljub temu,da misliš,da si to šit na mopiju,v resnici pa si ne le kontra mislu pač pa celo zame pisal,da sem XX...je pa res,da si se umaknil iz teme,ko smo moje trditve potrdili z linki,kjer se to na dolgo in široko razloži...Sramota za trenerja varne vožnje,da trdi nasprotno...

2.Trdiš,da se plačilni nalogi izdajajo službenim policiskim avto,če kršijo predpise,ko niso na nujni vožnji...Kuk ljudi poznam tok jih trdi,da si ne pišete kazni...Boš dokazal nasprotno?Ne,ker ne moreš,drugače verjamem,da bi z veseljem!

3.nujna vožnja mimo šole...

1. O kakšni zadnji zavori bluziš?

2. Bluziš o zadevah, katere ne poznaš. Pa čeprav sem ti razložil.

3. Beri 2. točko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

1. O kakšni zadnji zavori bluziš?

Ko sem napisal jaz kar piše kasneje v linku si napisal kako Šesir nima pojma in,da zdaj pokazu kaj ve,zna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ko sem napisal jaz kar piše kasneje v linku si napisal kako Šesir nima pojma in,da zdaj pokazu kaj ve,zna...

O čem bluziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Ko sem napisal jaz kar piše kasneje v linku si napisal kako Šesir nima pojma in,da zdaj pokazu kaj ve,zna...

Mislim, da v napačni temi pišeš. Uporaba zadnje zavore, je druga tema in tam nas je več pisalo drugače kot ti. Zato predlagam, da si vzameš recimo 2-3 dni pa celotno temo preštudiraš v nulo in tam odgovoriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Mislim, da v napačni temi pišeš. Uporaba zadnje zavore, je druga tema in tam nas je več pisalo drugače kot ti. Zato predlagam, da si vz6ameš recimo 2-3 dni pa celotno temo preštudiraš v nulo in tam odgovoriš.

Nimam kaj brati!Jz vem kako je in tudi angleški članki potrjujejo moje ugotovitve in trditve!

Malo je razlike kar eni pišejo/te na pamet oz izkušnje s svojega mopeda..(jz pisal za SS in nakede 600).drugo kar piše TRENER VARNE VOŽNJE,ki je navsezadnje šolan in usposobljen...povrh še tako usposobljen,da ob dotiku gumba za lučke postane superpolicaj...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

In si spet dokazal.

Ugasni računalnik.

Nimam denarja za računalnik...vse drugo pomembnejše!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!