Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Ej Borutt, pa ti si ko "Jekyll and Hyde". Tle na forumu nas jebeš, v RL pa praviš da pomagaš. Nč, se jutr vidva v Postojn, sam ne povem kdaj, da me navš :jezik: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, krucymucy pravi:

borutt pomaga. iz prve roke vem.

Svetuje tudi. Tistim ki ga hocejo poslusat.

Poglejmo z druge strani... 

Policist Borut je navaden oportunist, ki tujo nesrečo uporablja za utemeljevanje svoje nepotrebne službe... Ko so nazadnje policisti malce dlje stavkali, se je po statistiki prometna varnost celo popravila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, SF pravi:

Poglejmo z druge strani... 

Policist Borut je navaden oportunist, ki tujo nesrečo uporablja za utemeljevanje svoje nepotrebne službe... Ko so nazadnje policisti malce dlje stavkali, se je po statistiki prometna varnost celo popravila!

Nam ne bo nikoli zmanjkalo dela, ker tako veselo skrbite za to :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, sesir said:

Ti pa ne le ko limaš člene...

1.Nabijal si glede uporabe zadnje zavore in smo ti dokazali,da kljub temu,da misliš,da si to šit na mopiju,v resnici pa si ne le kontra mislu pač pa celo zame pisal,da sem XX...je pa res,da si se umaknil iz teme,ko smo moje trditve potrdili z linki,kjer se to na dolgo in široko razloži...Sramota za trenerja varne vožnje,da trdi nasprotno...

2.Trdiš,da se plačilni nalogi izdajajo službenim policiskim avto,če kršijo predpise,ko niso na nujni vožnji...Kuk ljudi poznam tok jih trdi,da si ne pišete kazni...Boš dokazal nasprotno?Ne,ker ne moreš,drugače verjamem,da bi z veseljem!

3.nujna vožnja mimo šole...

Tocka 2; ma ja.. Nebom rekel da jih kaznujejo za vse.. ce naleti na radar ga placa lih tko kot ostali.. 

Imajo tudi oni svoje notranje, ki se jih bojijo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ukica pravi:

Tocka 2; ma ja.. Nebom rekel da jih kaznujejo za vse.. ce naleti na radar ga placa lih tko kot ostali.. 

Imajo tudi oni svoje notranje, ki se jih bojijo :D 

Koliko plačilnih nalogov je bilo izdanih policistom v službenem avtu od 1991 je edini pomemben podatek...Vse drugo le piše,da možno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, sesir pravi:

Koliko plačilnih nalogov je bilo izdanih policistom v službenem avtu od 1991 je edini pomemben podatek...Vse drugo le piše,da možno...

Imaš Nokio 3310, da baterija tako dolgo traja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

o tem sem že pisal in me nisi brau :mad:

mau tut resne teme preber in moje modrikasto modre nasvete preber :twak: 

tm so že lan po celi ravnini naredl dvojno črto ...prej je blo po tej ravnini 50 pa so zvišal na 60

sem napisal, da bi se 1 km kolona ceu dan vozila gor pa dol, pa da vidim, kako se bodo iz stranskih cest  vklopili :huh: 

z bliskavim bliskavicam ;) 

kes to pisou..nč vidu....:mad:

in hvala ks mi to šele zdela puvedu ... :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Imaš Nokio 3310, da baterija tako dolgo traja? 

Ne...Lg nexus 5.,.priklopljen na polnilno baterijo...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maiden pravi:

kes to pisou..nč vidu....:mad:

in hvala ks mi to šele zdela puvedu ... :mad:

stran 11 :P

pa tm so že prej pri tankovski poti radi stali policaji ... pa radarji so tut pogosto na desni strani v smeri proti Logatcu

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

stran 11 :P

pa tm so že prej pri tankovski poti radi stali policaji ... pa radarji so tut pogosto na desni strani v smeri proti Logatcu

:ninja:

toj 4 december 2016 .... :mad:

aja..na 11 strani ... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil maiden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ukica pravi:

Tocka 2; ma ja.. Nebom rekel da jih kaznujejo za vse.. ce naleti na radar ga placa lih tko kot ostali.. 

Imajo tudi oni svoje notranje, ki se jih bojijo :D 

Mogoče lahko podkrepiš s kakšnim dokazom ,argumentom  al kar tako na pamet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Imaš Nokio 3310, da baterija tako dolgo traja? 

Duracel ma zihr, k je ko un zajc , pa poserje prav vsako temo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, sesir pravi:

Sankcija zoper policista bo STROGO OPOZORILO?

Preberi, preden začneš srati. 

Kje si našel policista? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zgodi tudi najboljšim .....

 

FB_IMG_1523005010774.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se je zakantal v dva vozila pred krožnim......samo povedal kaj sem prebral na fb od priče.

Kaj je res ne vem . Bo dežurni napisal,če se že povsod vtakne,saj po napisanem ve za vse primere po slo in okolici.

Ja poligon je predvidljiv ,cesta ni!

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Borutt pravi:

Preberi, preden začneš srati. 

Kje si našel policista? 

Na prvi pogled nedolžno pranje plastične cisterne se je v koprski policijski garaži 

mi ovce tja ne smemo in ne moremo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, franc pravi:

Vzdrževalec ni policaj.

Očitno pa je en naiven bedak.

lp

Ne vem kako danes...včasih bil tam zaposlen(ministrstvo za notranje zadeve,kjer je bil včasih pogoj pismenost in dober vid)kdorkoli se lahko prosto šetal po prostorih policije...

Bi blo zanimivo videt sankcije...aja ni jih..ogrožanje zdravja ljudi,uničevanje in zastrupljanje okolice.. No borut je dobil kakšen plačilni nalog ali le strogo opozorilo?

In Borutt ker vemo,da ti gre copy paste zakonov,kako bi ti kaznoval enega od nas ovc,če bi tako klobasarijo naredil in zastrupil ljudi in svojo okolico bog nedaj celo tvoje bližnje?????

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ti res ne znaš brati.

Osumljen je kaznivega dejanja (to nima veze s plačilnimi nalogi) in kakor jaz vem bo v primeru, da bodo sum potrdili odločalo sodišče (pri vsem pompu dvomim, da ga ne bodo ovadili) .

lp

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, sesir pravi:

 

Bi blo zanimivo videt sankcije...aja ni jih..ogrožanje zdravja ljudi,uničevanje in zastrupljanje okolice.. No borut je dobil kakšen plačilni nalog ali le strogo opozorilo?

No pol pa BO...

Čeprav mislim,da mi ovce dobimo tudi plačilni nalog takoj ob intervenciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

No pol pa BO...

Čeprav mislim,da mi ovce dobimo tudi plačilni nalog takoj ob intervenciji...

Seveda 118 člen vsaj...

Ovce pa bi še poleg...

Globa za prekrške za fizične osebe znaša od 200 evrov do 600 evrov, ne glede na to, ali gre za prekršek v pristojnosti inšpektorata ali policije.

Kadar zaradi požara nastane večja materialna škoda ali telesne poškodbe, se dejanje opredeli kot kaznivo.

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Seveda 118 člen vsaj...

Ovce pa bi še poleg...

Globa za prekrške za fizične osebe znaša od 200 evrov do 600 evrov, ne glede na to, ali gre za prekršek v pristojnosti inšpektorata ali policije.

Kadar zaradi požara nastane večja materialna škoda ali telesne poškodbe, se dejanje opredeli kot kaznivo.

Lej Šešir, preberi prosim počasi, kar bom spodaj napisal.

Tale tema je v prvi vrsti namenjena članom (civilom) in konkretnim primerom, ki so jih imeli ob "STOP POLICIJA". Neglede, kako Borutt odgovori, včasih citira zakone, ki pač padejo pod konkreten primer, pa ljudem ni všeč, ker bi radi tolažbo ali keks za nagrado, naj bi odgovori bili v prvi vrsti nasvet ali pomoč članu. Nasvet mu lahko da tudi kdo, ki je imel podoben primer, ali pravnik, ali odvetnik, v glavnem skupnost ima tudi neko vrednos in to je širina poklicev ter znanje. Ampak ker se nabija vsepovprek....bo težko komu kaj pomagati, saj je nemogoče da bi se tipkarsko aktivni za kak moment ustavili.

NI TO TEMA ZA OBRAČUNAVANJE Z BORUTTOM ALI KAKIM DRUGIM POLICAJEM NITI s POLICIJO NASPLOŠNO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!