Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

:whistle: :whistle: Če zagledate rumen kodiak, k se komi premika...that's me... :winkiss: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni slaba! Čeprav morda to bolj spada v "pristojnost" lokalne skupnosti, saj gre za "neformalno zbirališče". Meni se nekako zdi, da bi bilo morda na mestu navezati stik z "lokalno skupnostjo" in morda postaviti gor kako brunarico (bifejček) in sproti še deliti prospekte o "turistični ponudbi" okolice... Tako bi lokalna skupnost imela kaj od tega, mi pa bi lahko imeli "moto-klub", ipd.

Korist bi bila tako obojestranska in vzpostavilo bi se neko "sožitje" z lokalnim prebivalstvom. Skratka grob osnutek ideje... Samo nedodelan predlog. Če ima kdo kako boljšo ali bolj dodelano pa... Na dan z besedo.

Že v osnovi zgrešen projekt. Brunarica-bife-motoristi na Ridah??? aj aj aj, je ni lokalne skupnosti, ki bi to požegnala.Predlog o dodatnih koših za smeti to že.In morda bi bil začetek nečesa nekoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kar, zravn bom pa odpru moto ličarsko delavnico in vulkanizerstvo. Sej u bistvu lahko nardimo isti kompleks :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem še :closedeyes:

dej no maus! Če prideš ti na ride. Pol mejbi tud jst pr smrkam gor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dns blo kr neki folka gor. Pa use je blo lepo čisto brez smeti :worship: dex, klajba, shark pa durs kam ste šli pol z pivke nazaj proti postojni???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus pa ti si fotogeničen, te je škoda za blagajnika. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala tistemu k je danes fotografiral! :photo:

Policaji se majo za mal preveč pomembne da se ti kr na cesto postav, pa misljo, da se boš pa zrd tega ustrašu pa ustavu... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :winkiss: ... lepo je blo vidt vse k me poznate :whistle: ... zdj boste mel pa na ridah problem, ker bodo punce mislile, da sem vsak dan gor in bodo množično prihajale na THE ovink :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dns blo kr neki folka gor. Pa use je blo lepo čisto brez smeti :worship: dex, klajba, shark pa durs kam ste šli pol z pivke nazaj proti postojni???

Danes spet bilo fajn :OK:

Fric, že na ridah smo se zmenili, da ga pičimo do Kozine, pa sem bil malo zmeden in šel proti Pivki namesto naravnost :D Ok,saj bi se dalo tudi po tej poti it, ampak bi bilo precej dlje (Ilirska bistrica, Materija..)

No kakorkoli že, v Pivki smo se obrnili, zavili v Prestranku na bližnjico do Hruševja, in potem v Kozino na eno pijačko. Super je bilo, Klajba, shark in Durs, hvala za družbo :D Pa tudi ostale vas je bilo na ridah fajn spet videt :)

Pa še nove slikce imam, ker me je gandi zopet pofotkal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet bilo fajn :OK:

Fric, že na ridah smo se zmenili, da ga pičimo do Kozine, pa sem bil malo zmeden in šel proti Pivki namesto naravnost :D Ok,saj bi se dalo tudi po tej poti it, ampak bi bilo precej dlje (Ilirska bistrica, Materija..)

No kakorkoli že, v Pivki smo se obrnili, zavili v Prestranku na bližnjico do Hruševja, in potem v Kozino na eno pijačko. Super je bilo, Klajba, shark in Durs, hvala za družbo :D Pa tudi ostale vas je bilo na ridah fajn spet videt :)

Pa še nove slikce imam, ker me je gandi zopet pofotkal :)

Jutr bom dal gor še ostale fotke, se jih je kr neki nabral... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet bilo fajn :OK:

Fric, že na ridah smo se zmenili, da ga pičimo do Kozine, pa sem bil malo zmeden in šel proti Pivki namesto naravnost :D Ok,saj bi se dalo tudi po tej poti it, ampak bi bilo precej dlje (Ilirska bistrica, Materija..)

No kakorkoli že, v Pivki smo se obrnili, zavili v Prestranku na bližnjico do Hruševja, in potem v Kozino na eno pijačko. Super je bilo, Klajba, shark in Durs, hvala za družbo :D Pa tudi ostale vas je bilo na ridah fajn spet videt :)

Pa še nove slikce imam, ker me je gandi zopet pofotkal :)

lepa turca...sam jst sm biu nažalost brez bencina tko da smšou u knežak tankat in pol lepo domov

drgač pa se da prit do kozine mimo mene (ena lepa cesta...lušni ovinki nobenih policajev, nič prometa)

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja turca Ride-Kozina. :krneki:

Jaz, Dex, Klajba, Durs

post-4229-1183795539_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šminkerji :whistle:

:beer2:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!