Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jst sm pa prodou motor učeri tko da me nebo par tenov na ridah :cry: dokler ne kupm novga pa še izpit morm narest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons se peljal domov z morja z mojo drago in na ridah, ravno ko sem prihajal v The ovinek, dva junaka po kolenih nasproti, sicer kar po mojem pasu, ampak se je izšlo... :whistle: Če bi bil pa avto, pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a se Freewind dobr slis k sem demfer zgubuil. tam okol 18 sem se peljal čez Ride prot Ljubljani.

Lep dan vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pride trenirat na ride. V kratkem. klik

da mi tale po mojem pasu prileti nasproti in da slučajno preživim, ga razbijem da nikoli več ne bi mogo avta vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pride trenirat na ride. V kratkem. klik

Tudi če ne pride.. :glare:

Ne maram folka, ki vozi po drugem pasu, pa naj bo motorist ali avtomobilist. Slednji mi grejo še bolj na jetra ker se mu še težje umakneš kakor motoristu :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je grožnja???? :hmm:

Ne, ne, to bo postal naš novi hobi - streljanje zblojenih avtomobilistov na ridah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta post objavljam v imenu "Jurčka z Unca":

V kolikor je dovolj interesentov, bi "šenkal" en'ga kozlička za na raženj, pa bi ga obrnili (nekje na ridah) en konec tedna. Torej, kandidati naj se javijo na PM?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, to bo postal naš novi hobi - streljanje zblojenih avtomobilistov na ridah :naughty:

hmm.... Se že dolgo pripravljam, da bom pršla spet na ride... Z motorjem še ne morem, ker mam vneto grlo, in sm mislna pridit z avtom.... A je varno da pridem???? Al me boste ustrelil??? Sej ne bom pritišala po napačnem pasu, obljubim....

Se pa pri tem vašem hobiju takoj pridružim..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je grožnja???? :hmm:

Hmnja, glede na projektile (na dveh in štirih kolesih) v zadnjem času tam gor, je tale še "ovčica v krdelu volkov". Očitno te res že doooolgo ni bilo... :whistle:

Pa saj ne, da bi kaj bistvenega zamujala... ;) Razen "Family Frost" včeraj, ki je prodajal sladoled številčni populaciji motoristov včeraj. :)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta post objavljam v imenu "Jurčka z Unca":

js se kr javno javm ... :lol1: ... upam da naum na dopustu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se kr javno javm ... :lol1: ... upam da naum na dopustu :closedeyes:

Če boš ti šel, pol grem pa tud jst... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja, glede na projektile (na dveh in štirih kolesih) v zadnjem času tam gor, je tale še "ovčica v krdelu volkov". Očitno te res že doooolgo ni bilo... :whistle:

Pa saj ne, da bi kaj bistvenega zamujala... ;) Razen "Family Frost" včeraj, ki je prodajal sladoled številčni populaciji motoristov včeraj. :)

me ni blo že reees dolgoooooo gor. Sej grem dons. Tako da, če maš čas, se dobimo gor. Ma sej ta potujoči sladoledar bo sam tako kej zalužil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ni blo že reees dolgoooooo gor. Sej grem dons. Tako da, če maš čas, se dobimo gor.

...

Nch ne verjamem... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 20h peljem čez ride pa vidim policaja z fotoaparatom :photo:

Kaj se dogaja?

Očitno je nekomu "pogledal skoz' prste" in v zameno dobil fotkić... :hmm: Pol je šel pa na ride auto-focus sprobavat... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 20h peljem čez ride pa vidim policaja z fotoaparatom :photo:

Kaj se dogaja?

GANDI.... tož ga, zarad avtorskih pravic :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozliček mi že diši pod nos

drugač pa ta tedn me ne bo nč gor mogoč kej u četrtek al pa petek če bom dobila dopust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki .. sanda7 je odpadla.... kera me hoče u trauci, med mraulami in čebelcam... na ridah... kot kozlička :lol1:

ups... morm se popravt... kot starga jarca :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!