Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

pred 30tmi leti še jz ne vem kaj je blo

vem pa da bo treba počas planirat kakšn KOSTANJ PARTY in pa seveda mošt party

tko da kostanj ko bo ga priskrbim jaz oz ga grem nabrat in se sklanjat v upanju da me kakšn pikne odozad

če bo lohk kdo priskrbel kej mošta bo pa tud v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30tmi leti še jz ne vem kaj je blo

vem pa da bo treba počas planirat kakšn KOSTANJ PARTY in pa seveda mošt party

tko da kostanj ko bo ga priskrbim jaz oz ga grem nabrat in se sklanjat v upanju da me kakšn pikne odozad

če bo lohk kdo priskrbel kej mošta bo pa tud v redu

ti kam pa greš ti to kostanj nabirat .... :whistle: a so kkšni jabučki tud bliz če bom že stal hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo pa pred 30 leti pa res ne vem :)

Jaz sem se prvič s svojim motorjem (Tomos elektronik 90) peljal preko rid poleti leta 1980. Nič kaj dosti ni spremenjenega. Tega leta sem bil pod viaduktom Ravbarkomanda s strani miličnikov, zaradi kontrole dokumentov, ustavljen vsaj 5 x. Od leta 2004 pa do danes, sem bil kontroliran s starni policistov približno 3 x..... eh.. sploh ne vem več, kaj sem hotel napisati :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No......bom pa jaz povedal..........takrat so ride še veselo uporabljali kamioni........stari FAP-i..........smrdelo je k 100mater......in NOBENMU.......ni na kraj pameti padl, da bi se "družil" tam.

Smo pa takrat preganjal razne Jave,MZ-je.......itd.........in lej ga vraga......zmer so nas prehiteval razni sinovi zdomcev na uvoženih japončkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30tmi leti še jz ne vem kaj je blo

vem pa da bo treba počas planirat kakšn KOSTANJ PARTY in pa seveda mošt party

tko da kostanj ko bo ga priskrbim jaz oz ga grem nabrat in se sklanjat v upanju da me kakšn pikne odozad

če bo lohk kdo priskrbel kej mošta bo pa tud v redu

jest grem s teboj nabirat kostanj,bom od pozadine kontroliru nabiranje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prvič s svojim motorjem (Tomos elektronik 90) peljal preko rid poleti leta 1980. Nič kaj dosti ni spremenjenega. Tega leta sem bil pod viaduktom Ravbarkomanda s strani miličnikov, zaradi kontrole dokumentov, ustavljen vsaj 5 x. Od leta 2004 pa do danes, sem bil kontroliran s starni policistov približno 3 x..... eh.. sploh ne vem več, kaj sem hotel napisati :lol1:

naš ata pa pravjo da je blo učas* drgač (pa zavzdihnejo zraven)

motorjev je blo veliko manj, pa počasnejši so bli

alkota je blo dost več

... to so pa tudi vse razlike

aja, pa motoristi niso v svojo skledo pljuvali

*še slabih 10 let nazaj od tvoje prve vožnje čez ride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo lohk kdo priskrbel kej mošta bo pa tud v redu

Kar se tice mosta bom lahko jaz prispeval kaj :D

Kdaj pa je to planirano priblizno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dubiš..dubiš... :D včer mi je en dejt vmes padu...tko, da sm su raj na dejt kokr pa da se za racunalnikom skrivam hehe :D

EWO za danes pa obljubim, da se tega lotim..sam dej mi kak mail na PM al pa kam ti lahko poslem? Al bi vi ostali ridasi tud radi vidl kako tanjuška ritko premika :D hihihihihi

hehe sj bojo itak usi sam mojo rito gledal :evilgrin: dobiš po smsu :winkiss:

Tanjuška.........prepričan sem..........da potegneš s strastjo.............. :winkiss: :evilgrin: :naughty:

^_^ :P

zakaj pa ne :whistle:

kdo pa je reku da se to še ni zgodl :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naš ata pa pravjo da je blo učas* drgač (pa zavzdihnejo zraven)

motorjev je blo veliko manj, pa počasnejši so bli

alkota je blo dost več

... to so pa tudi vse razlike

aja, pa motoristi niso v svojo skledo pljuvali

*še slabih 10 let nazaj od tvoje prve vožnje čez ride

ah ja... dobri stari cajti :whistle: .. je pa marsikaj pr meni bolj hitro in bolje delovalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja... dobri stari cajti :whistle: .. je pa marsikaj pr meni bolj hitro in bolje delovalo :lol1:

Pišuka..............maš res.......a veš, da zadnje cajte tut jest to OPAŽAM :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka..............maš res.......a veš, da zadnje cajte tut jest to OPAŽAM :cry: :cry:

Tko je to Klimbra moj ... najbolje bo, da se kje spet dobiva in se ga spet napijeva ter zjokava :closedeyes: pa tud če je to na ridah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride.......mah.......tam nama bodo pol polcaji pregledal če mava vso opremo........pod kakim kotom nama stoji.......avspuh...........a je še dovolj trden...........lahko nama preverijo stanje prostate....ups prenos moči..........lahko zahtevajo zaščitno opremo......z ali brez lubrikantov.......uhhhhhhhh

Dejva raj kje drgje :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je zdej "ridaš"? dejmo se to vprašat..

a je kak poseben klub? a sm ridaš če mam majco z napisom kačje ride team?

kolkrat na teden se morm gor poštemplat?

tolk da vem da se izpišem iz tega teama če ste me slučajno vpisal..ker policajev jest ne mislim vabit na razgovore razen če se bomo menili o tem zakaj sem plačal 500 evrov kazni za nekaj kar mi niso mogl dokazat pa so me pojebal ker sem pač mejhna riba..

in zato da se bom z njimi menil kaj naredit motoristu ki v pol sekunde prehiti čez polno črto zasmrajeno staro lado..in kaka naj bo kazen za to kriminalno dejanje..

in (čeprav imam motor tehnično ustrezen) zakaj se je treba "jebat" s homologacijam auspuhov..koliko avtomobilov ima ustrezen auspuh?

halo..jest kot mogoče po eni strani "ridaš" niti slučajno ne mislim debatirat s policaji o problemih in o problematičnih voznikih,..to je njihovo delo in naj ga opravijo..

tisti ki ste se razglasili za "ridaše" in ki boste rešili vse hude probleme..ma potegnte si ga..

biker77 out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je zdej "ridaš"? dejmo se to vprašat..

a je kak poseben klub? a sm ridaš če mam majco z napisom kačje ride team?

kolkrat na teden se morm gor poštemplat?

tolk da vem da se izpišem iz tega teama če ste me slučajno vpisal..ker policajev jest ne mislim vabit na razgovore razen če se bomo menili o tem zakaj sem plačal 500 evrov kazni za nekaj kar mi niso mogl dokazat pa so me pojebal ker sem pač mejhna riba..

in zato da se bom z njimi menil kaj naredit motoristu ki v pol sekunde prehiti čez polno črto zasmrajeno staro lado..in kaka naj bo kazen za to kriminalno dejanje..

in (čeprav imam motor tehnično ustrezen) zakaj se je treba "jebat" s homologacijam auspuhov..koliko avtomobilov ima ustrezen auspuh?

halo..jest kot mogoče po eni strani "ridaš" niti slučajno ne mislim debatirat s policaji o problemih in o problematičnih voznikih,..to je njihovo delo in naj ga opravijo..

tisti ki ste se razglasili za "ridaše" in ki boste rešili vse hude probleme..ma potegnte si ga..

biker77 out

:worship: :worship:

policaji - enemies :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je zdej "ridaš"? dejmo se to vprašat..

a je kak poseben klub? a sm ridaš če mam majco z napisom kačje ride team?

kolkrat na teden se morm gor poštemplat?

tolk da vem da se izpišem iz tega teama če ste me slučajno vpisal..ker policajev jest ne mislim vabit na razgovore razen če se bomo menili o tem zakaj sem plačal 500 evrov kazni za nekaj kar mi niso mogl dokazat pa so me pojebal ker sem pač mejhna riba..

in zato da se bom z njimi menil kaj naredit motoristu ki v pol sekunde prehiti čez polno črto zasmrajeno staro lado..in kaka naj bo kazen za to kriminalno dejanje..

in (čeprav imam motor tehnično ustrezen) zakaj se je treba "jebat" s homologacijam auspuhov..koliko avtomobilov ima ustrezen auspuh?

halo..jest kot mogoče po eni strani "ridaš" niti slučajno ne mislim debatirat s policaji o problemih in o problematičnih voznikih,..to je njihovo delo in naj ga opravijo..

tisti ki ste se razglasili za "ridaše" in ki boste rešili vse hude probleme..ma potegnte MI ga..

biker77 out

:worship:

Popravek izkazuje tudi moje mnenje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je zdej "ridaš"? dejmo se to vprašat..

a je kak poseben klub? a sm ridaš če mam majco z napisom kačje ride team?

kolkrat na teden se morm gor poštemplat?

tolk da vem da se izpišem iz tega teama če ste me slučajno vpisal..ker policajev jest ne mislim vabit na razgovore razen če se bomo menili o tem zakaj sem plačal 500 evrov kazni za nekaj kar mi niso mogl dokazat pa so me pojebal ker sem pač mejhna riba..

in zato da se bom z njimi menil kaj naredit motoristu ki v pol sekunde prehiti čez polno črto zasmrajeno staro lado..in kaka naj bo kazen za to kriminalno dejanje..

in (čeprav imam motor tehnično ustrezen) zakaj se je treba "jebat" s homologacijam auspuhov..koliko avtomobilov ima ustrezen auspuh?

halo..jest kot mogoče po eni strani "ridaš" niti slučajno ne mislim debatirat s policaji o problemih in o problematičnih voznikih,..to je njihovo delo in naj ga opravijo..

tisti ki ste se razglasili za "ridaše" in ki boste rešili vse hude probleme..ma potegnte si ga..

biker77 out

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se nekako pridruzujem bikerju77..

Kot sem ze veckrat poudaril, sem za razne akcije, kot je bilo oblacenje kolickov, ali prizadevanje za dvojno ograjo, sem za druzenja, sem za piknike, ampak to s policijo in poostrenim nadzorom pa ne vem no.. Too much.. Sveta vsekakor ne mislim resevat, ker ga tudi ne morem in nisem za to pristojen.. In tudi sam nimam s policisti najbolj blestecih izkusenj ceprav nisem naredil nic takega, zgolj ne sovpadam z butasto slovensko zakonodajo, kar se tice tehnicnih predpisov.

Jaz sem se vedno smatral kot ridasa v tem smislu, da se veckrat ustavim tam, odpeljem kako rundo gor pa dol, kaksno recem s kolegi, se zmenimo za kaksno skupno turco, pijaco, karkoli in to je to.. Ce majica pomeni karkoli drugega, se ji tudi jaz odpovedujem. Se mi zdi, da je celotna ideja res ze precej zasla, sveta se ne da kar tako resit niti ga verjetno nima smisla. Prizadevanja do dvojne ograje bodo sicer ostala tudi z moje strani, ampak zgolj zato ker me kot motorista nevarne ograje motijo, pa ne samo na ridah, pousod! To je to.. Drugace sem zgolj nekdo, ki ze vec let rad hodi na ride, ker mu je fajn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ful za policijski nadzor in to, ampak VSE po vrsti, ne sam une, k na zgornem ovinku firbcajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je zdej "ridaš"? dejmo se to vprašat..

a je kak poseben klub? a sm ridaš če mam majco z napisom kačje ride team?

kolkrat na teden se morm gor poštemplat?

tolk da vem da se izpišem iz tega teama če ste me slučajno vpisal..ker policajev jest ne mislim vabit na razgovore razen če se bomo menili o tem zakaj sem plačal 500 evrov kazni za nekaj kar mi niso mogl dokazat pa so me pojebal ker sem pač mejhna riba..

in zato da se bom z njimi menil kaj naredit motoristu ki v pol sekunde prehiti čez polno črto zasmrajeno staro lado..in kaka naj bo kazen za to kriminalno dejanje..

in (čeprav imam motor tehnično ustrezen) zakaj se je treba "jebat" s homologacijam auspuhov..koliko avtomobilov ima ustrezen auspuh?

halo..jest kot mogoče po eni strani "ridaš" niti slučajno ne mislim debatirat s policaji o problemih in o problematičnih voznikih,..to je njihovo delo in naj ga opravijo..

tisti ki ste se razglasili za "ridaše" in ki boste rešili vse hude probleme..ma potegnte si ga..

biker77 out

:worship: :worship: :worship:

Zlo dobr napisan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor se hoče pogovarjat s taplavimi nej nardi pizdarijo, pa bojo kr sami pršli....................taki naj si najdejo bolj osamljen del ceste,nekje v vukojebini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, osebne žaljivke niso na mestu

Ne morem verjet, ampak strinjava se.

Dejmo se probat izognit zaljenju. Sicer sem pomoje oseba, ki je v preteklosti imela najvec forumskih konfliktov s Pikijem in to prav kar se tice rid, pa vseeno vem, da se pac na svoj nacin trudi naredit nekaj dobrega in da za vsem tem zagotovo niso slabi nameni! Pa tudi naredil je ze nekaj, pobudnik za oblacenje kolickov, da niso tako nevarni je bil prav on, tudi cistilne akcije je zorganiziral, da plac tam gor ni svinjak, ker pac od nekaterih samo pada, piknik, da smo se imeli fajn, itd.. Samo kot sem ze rekel, zgleda da je vse skupaj malce prevec zaslo :( Konec koncev smo le skupina motoristov, ki se tam ustavi in to je to, vsaj kar se mene tice. In ni v moji pristojnosti resevat problematiko motoristov tam. Govorim zase.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sej bo hmal vec policajev gor k motoristov... :rolleyes: ...Se vojska nej pride k majo vec opreme... Aja ves kva...to ni res da je treba asvalt zjebat zato da se nebi vec vozil...jst bi kr sudr nasul povrh pa bo ane...(sam d ne bojo pol uni s kroskam na racun prsl) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!