Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Pridem kuj k bo lep vreme pa čas. :yea2: :yea2:

Sploh če bo Fazer meating.

Bova skupaj šla a prov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da se zbirajo sami mrhovinarji ki čakajo kdaj se bo kdo ulegu :hmm: :BUA:

oh ja očitno ne veš kakšen užitek se je tam ustaviti ko je tolk motorjev na kupu in ko poslušaš kako pojejo mašince,v nedeljo je bilo krasno noro veliko motorjev.

zgleda pa da si ta mrhovinar sam,ko sploh pomisliš na kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva,če me gdaj vidiš na ridah me pa pocukej da vidim gdo si :D

Mogoče v nedelo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja očitno ne veš kakšen užitek se je tam ustaviti ko je tolk motorjev na kupu in ko poslušaš kako pojejo mašince,v nedeljo je bilo krasno noro veliko motorjev.

zgleda pa da si ta mrhovinar sam,ko sploh pomisliš na kaj takega.

O poglej - končno ena dokaj sprejemljiva izjava Kalimerota. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se s 1000-ko loh tud pride.....al je sam za 600-tke (fazerce namreč)

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se s 1000-ko loh tud pride.....al je sam za 600-tke (fazerce namreč)

prit prit...boš pokazal kako se po zadnji vozi....s 1000 ko seveda..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a poj drugo nedeljo (upam da bo kaj lepše vreme) vsi Fazer-aši rinemo na Ride. :D :) :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom verjetno že danes mal prišla pogledat,će se le ne bo usulo.

Bladzo ti kr prid boš mal pokazov kok se motor vozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil dons na ridah, odpeljal malo (kakšen krog, dva, tri,..........). Ekstremno užival,....... :yea2: :yea2: :yea2:

Aja, bil sem s cbr-jko od gregsa, tko da je blo sploh dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz sem bla tud v nedeljo okol 16h tam sem skadila en čik mal podebatirala s fanti,dokler se ni nardila pizdarji,pol sem jo pa užgala do morja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes in včeraj bili na ridah...danes se je celo sanda7 prikazala.....pa doc pa Schultz...no jutri ob 17.00 pa štart z rid proti 3m......če kdo pride.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom danes mal uletela,ma kje si bil ti na 3M te nisem nič vidla res da je blo tritisočdvestošestindvajset motorjev in cca devetnajtminuspetnajst trajkov pa stošestnajt črnih ta malih ZZZZZZZZjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom danes mal uletela,ma kje si bil ti na 3M te nisem nič vidla

sem se premislu...sem imel danes ob 9.00 ustni izpit...in sem včeraj popoldne vidu da ne bo zneslo pa sva se odločla da bova doma...

danes bil na ridah ob 18.00 ni bilo nikogar...par se je mimo peljalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me sem imela namen uletet,pol pa naj bi prišel marko motor registrirat in sem pičila domov in čakala modela debelo uro pa je pozabil tako da sem se ravnokar znebila 56jurčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ridah sanda7 pa šultz pa jst.....pa hočko ki je peljal mimo :angry:

kr neki prometa..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa barabin se ni tu nič ustavit še pozdravu ni.Skratka smo kar fajn podebatirali še krokarja sta nam delala družbo na dveh rdečih banditih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to...po ridah se je peljal tudi štern s svojo Fzs 1000(Binca?).....je bilo za vidt kako se to dela.... :notworthy: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi je pa žal, da se nism ustavu :huh: !

Bi kakšno rekl, no, pa drugič :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi je pa žal, da se nism ustavu :huh: !

Bi kakšno rekl, no, pa drugič :yea2:

hm....pa drugič obvezno...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst bil tudi na Ridah včeraj.

Tam nekje ob 20:30 uri.

Iz KP do PO prazne ceste, tudi za PO prazno, potem pa ravno ko prideš na vrh Rid naletel na osebni avtomobil in dva vlačilca.

Ker ne biti neki junak, prve tri ovinke zvozil za to kompozicijo, potem se na ravnini uspel rešiti avtomobila in enega tovornjaka in na tisti ravnini pred glavnim ovinkom še drugega tovornjaka tako, da ovinek častno zvozil.

Gledalcev ni bilo.

So pa tisti počasneti tako počistili cesto pred seboj, da do Kalc nisem dohitel nobenega vozila.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se pa zberete na ridah? Jest sem zdej že nekaj dni, skoraj vsak dan, prevozil ride vsaj 1x, pa nikogar nikjer, zgleda da imam smolo. Je pa res, da sem bolj zgoden, tam nekje okrog 16h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 18h se nekako pripeljemo.Ravno učeraj je blo noro kot na dirkah so Miha s svojo cbr600rr in dominki isto s hondo dirkala gor in dol nato se jima je pridružila še aprilia mile in vsi trije so jo žgali po 3 metre narazen gor in dol matr je ropotalo iz avspuhov,v glavnem ovinku pa je vse ružlo po tleh in se iskrilo,za konec pa še po prvem in zadnjem kolseu,fantje obvladajo in prav z užitkom jih je gledati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!