Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Recim, da se strinjam z napisanim vendar, kolikor je meni znano, niso naši vojaki še nikogar ubili na nobeni od operacij v tujini in tudi v Afganistanu ne.

Saj Jože "osebno" tudi ni likvidiral nikogar! Je bil samo "ideolog" sistema, ki je topočel! Torej objektivno odgovoren za dejanja svojih "podrejenih".

Naši so "kao" INŠTRUKTORJI in zelo ( kot je slišati uspešno ) usposabljajo domačine, kako in kaj je treba. Skladno z sistemom in doktrinami NATO.

Ni za umor kriv le tisti, ki ga neposredno izvrši, pač pa tudi tisti, ki ga naroči ali napeljuje na-to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Jože je iz "običnog mašino bravara" postal vele trgovec! :worship:

Po domače - scat je peljal vso takratno svetovno politično elito ( ZDA, GB, ZSSR ). To, da je :pos: vse, kar ni skočilo v vodo, ali zlezlo na drevo - so mu šteli le v plus. Vedeti je treba, da ni nikogar "posilil" ampak so vsi / vse želeli biti :l_01: .

Iz :010 držav, kjer so vladali:slap:

jap... res je

Recim, da se strinjam z napisanim vendar, kolikor je meni znano, niso naši vojaki še nikogar ubili na nobeni od operacij v tujini in tudi v Afganistanu ne.

Ne vem, če bi dali v javnost, da so koga ubili. Mogoče zvemo čez dvajset let.....

Kolk pa zdaj prihaja vn, je bil pa tud kak naš ubit..... pa ni blo nč v javnosti.

Sploh pa če so naši kakšnga telebančka po pomoti "povozili" bo veliko težje prišlo do nas...

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa raje povem tko ... Tito je bil za tiste čase "car" ... me pa res zanima, kako bi v današnjem času lahko vladal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa raje povem tko ... Tito je bil za tiste čase "car" ... me pa res zanima, kako bi v današnjem času lahko vladal ...

Da ti "šapnem" na .....uho?

Z lahkoto. :naughty:

Ko pastir - enkrat ovce naštudira - je zmagu.

No kakšen ovčarski pesek seveda prav pride, ampak eden ali dva - da ni preveč dela. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bi dali v javnost, da so koga ubili. Mogoče zvemo čez dvajset let.....

Kolk pa zdaj prihaja vn, je bil pa tud kak naš ubit..... pa ni blo nč v javnosti.

Sploh pa če so naši kakšnga telebančka po pomoti "povozili" bo veliko težje prišlo do nas...

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so to znali delat lepo fino - bolj naskrivaj.

Danes pa legalno na obroke ubijajo (delavce, kooperante...) Pa vse je po zakonu????? VELIKIH LJUDI!!!!!

Scarabeo

jap...

sam jaz sem prej mislil, da tud tako ..na hitro... s pomočjo svinca iz cevi.... sam se nč ne ve.

Nekaj je zdaj prišlo... da je slovenski vojak bil ubit na tujem ozemlju... že pred leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa raje povem tko ... Tito je bil za tiste čase "car" ... me pa res zanima, kako bi v današnjem času lahko vladal ...

Levi in desni bi mu sledili kot ovce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TITO je z GALEBOM krožil med neuvrščenimi in jim prodajal avtobuse, tovornjake, vagone, orožje . . .

P.S. Tito ni kaj preveč poskrbel ZASE v smislu (nakradel) tako kot delajo zdaj, za njega je skrbela SFRJ, njegovi potomci niso nobeni BOGATUNI, on je še gate imel državne zato mu :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Tito ni kaj preveč poskrbel ZASE v smislu (nakradel) tako kot delajo zdaj, za njega je skrbela SFRJ,

Današnji "legalni lopovi" so se naučili od starega Tita, ni SFRJ, ni nikogar, ki te bo oskrbel. Postani "šaner" v elitnem vrhu.

IMO: Tito bi moral vpeljati demokracijo vsaj kkšna dva desetletja pred svojo smrtjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji "legalni lopovi" so se naučili od starega Tita, ni SFRJ, ni nikogar, ki te bo oskrbel. Postani "šaner" v elitnem vrhu.

IMO: Tito bi moral vpeljati demokracijo vsaj kkšna dva desetletja pred svojo smrtjo!

To kar imamo sedaj mi ni demokracija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar imamo sedaj mi ni demokracija :whistle:

itak dobiš plus ;)

Demokracija je pri nas nekaj takega:

"prideš šefu s svojim mišljenjem in odkorakaš z njegovim"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak dobiš plus ;)

Demokracija je pri nas nekaj takega:

"prideš šefu s svojim mišljenjem in odkorakaš z njegovim"

ali pa z odpovedjo delovnega razmerja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Tito ''je kradel'', pravijo eni. Hja, vse je imel zastonj, kamor je prišel. Še omladinko v sobi zvečer. Če malo karikiram, Jugoslavija je cela bila njegova. Po smrti pa ni ostalo nič kakim dedičem. Pa poglejmo sedanjo vladajočo mafijo. Ko kaj zajebe, pobaše mastne denarje in gre. In med mandatom na veliko leva roka, desni žep.

Kar pa se tiče misij v okviru NATA, Patrij, ...itd. Totalno hlapčevstvo, rit ližemo Bushijem, ''Evropi'', vsem po vrsti. Poglejmo Borata, -vse bi naredil za eno sliko z Obamo. Celo Slovenijo prodal, samo da bi se naredil lepega.

Naj nas že enkrat nehajo jebati z nekimi zahodnjaškimi načini dela, pa team buildingi, pa razno raznim preseravanjem. Če že tako zavzeto posnemajo zahod, pa naj dajo še zahodne plače. Ne, -tam nam pa dajejo za vzor vzhodno skromnost. Jebemti, če se še ponovi 1991, -puške bi sekale čez ramo nazaj...

:worship::worship::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, če se še ponovi 1991, -puške bi sekale čez ramo nazaj...

... smo tokrat bi se vedelo kdo so tarče ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Tito ''je kradel'', pravijo eni. Hja, vse je imel zastonj, kamor je prišel. Še omladinko v sobi zvečer. Če malo karikiram, Jugoslavija je cela bila njegova. Po smrti pa ni ostalo nič kakim dedičem. Pa poglejmo sedanjo vladajočo mafijo. Ko kaj zajebe, pobaše mastne denarje in gre. In med mandatom na veliko leva roka, desni žep.

Kar pa se tiče misij v okviru NATA, Patrij, ...itd. Totalno hlapčevstvo, rit ližemo Bushijem, ''Evropi'', vsem po vrsti. Poglejmo Borata, -vse bi naredil za eno sliko z Obamo. Celo Slovenijo prodal, samo da bi se naredil lepega.

Naj nas že enkrat nehajo jebati z nekimi zahodnjaškimi načini dela, pa team buildingi, pa razno raznim preseravanjem. Če že tako zavzeto posnemajo zahod, pa naj dajo še zahodne plače. Ne, -tam nam pa dajejo za vzor vzhodno skromnost. Jebemti, če se še ponovi 1991, -puške bi sekale čez ramo nazaj...

to si pa tako lepo napisu, da si si kr :beer1: zaslužil. (pa en plus)

Sam se bojim, da nazaj ne bi bilo več nobenega... bi že vsi z polnimi žepi nekje .. nekje.. pač.

Bi spet sami ostal, s svojimi problemi... (al pa celo bomo)

Sicer pa, če bi bil napisan en zakon, ki bi glasil približno takole " Ne stori nikomur nekaj, kar ne bi hotel da drugi stori tebi" bi lahko vsaj 500 drugih zakonov na račun tega brisali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

V Gaberju morajo častiti Tita in OF saj jim je JU oblast dala krasne dodatne partizanske penzije,ki jo marsikateri še danes dobiva ,čeprav ni bil nikdar Partizan saj so ravno v Geberju en drugemu podpisovali neka potrdila za dodatno partizansko penzijo,da je bil v partizanih, čeprav jih je bila samo peščica res v hosti in še ti so se vglavnem skrivali po Gorjancih!!Že v petdesetih letih smo otroci peli:nosi nosi "magare" penzijo v Gaberje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tistih deveh penzij v Gabrjah Ti nisi imev zato nič manj .Po tako opevani 10 dnevni vojni pa imamo več borcev-veteranov kot prej vsa jugoslavija. Zaposleni na cestnih Podjetjih imajo status somo zato,ker so se peljali mimo kasarne.Saj vKranju je tako.Tito je bil naš mi pa bomo še naprej njegovi.:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Gaberju morajo častiti Tita in OF saj...

Tudi drugje ne samo v Gabrju častimo Tita, če drugega ne, zato ker je kvislinge pospravljal.

Le da jih je premalo, kar mu nikoli ne odpustim. Mogoče bi bil res kakšen dolenski mehankar manj, bi bilo pa drugje bolj mir.

Kar se tiče potvorjenih partizanov so pa dolenski belčki itak prvaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi drugje ne samo v Gabrju častimo Tita, če drugega ne, zato ker je kvislinge pospravljal.

danasnja "mladina" se toliko ni, da bi sa drzala vcepljenih nacel. beeeeeeeeee.

KresalGolobicBorat jih pa na suho :l_01:, rezultat: :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tistih deveh penzij v Gabrjah Ti nisi imev zato nič manj .Po tako opevani 10 dnevni vojni pa imamo več borcev-veteranov kot prej vsa jugoslavija. Zaposleni na cestnih Podjetjih imajo status somo zato,ker so se peljali mimo kasarne.Saj vKranju je tako.Tito je bil naš mi pa bomo še naprej njegovi.:beer1:

Vi ja(komunajzarji-rudeči) mi prosto misleči pa nismo bili nikoli njegovi in nikoli nebomo !!! :hmm:

Pa znaš pretiravat "dveh penzij" v Gaberju z bližnjo okolico(Pangerč grm) jih je tako dobolo penzijo ca 170 oseb !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa znaš pretiravat "dveh penzij" v Gaberju z bližnjo okolico(Pangerč grm) jih je tako dobolo penzijo ca 170 oseb !! :whistle:

Dokler ne pripneš kakega verodostojenga vira, ki tvoje številke potrjuje, je zgoraj navedeno navadno pretiravanje in nakladanje.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!