Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Kaj ti se še kuj nea voziš??

Za svoj užitek ja :P

Pa ne sodi preveč, da ne boš sojen.

Tema je Tito, vojna, revolucija, za osebne stvari se pa ne obračaj na forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodil mi boš ti mucek??:naughty: Vsake toliko ti je pač treba dat vedet, da rehabilitacija ni obrodila sadov...:evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišem kar me je volja in kjer čm, dokler tega ne zbrišejo moderatorji in označijo za nedovoljeno, žaljivo itd ... tvoje mnenje me res ne zanima, moje mnenje sem napisal, kar si mislim o prepucavanju med politiki in v vladi in ne prepucavanje med forumaši ... še enkrat si preberi moj post, če pa kaj ne razumeš v zvezi z njim, vpraši, naj ti ne bo nerodno ... nevednost ni sramota.

Lahko pa tudi ti preskočiš moj post, se ga izmikal, ne bral, komentiral itd itd.

Še eden domišljavec iz skupine tipov s prenapihnjenim egom, ki ne ve kaj govori in piše kao što govori. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden domišljavec iz skupine tipov s prenapihnjenim egom, ki ne ve kaj govori in piše kao što govori. :naughty:

Nisi me prepričal :yawn:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro povedano. Lepo da še nekdo razmišlja s svojo glavo.

samo ena napakica:

"Da so komunisti na našem ozemlju po vojni brez težav dobili oblast, ......."

niso je dobili po vojni temvec postopoma med vojno. z nacrtnim unicenjem (umori) celotne takratne opozicije.

se medklic: OF ni bila ustanovljena 27.04.1941 temvec "malenkost" prej. ne kot komunisticna organizacija temvec kot antiimperialisticna zveza vseh takratnih slovenskih strank in gibanj. katere so bili komunisti najmanjsa (par deset tovarisev) in najmlajsa opcija.

ob ustanovitvi OF so bili komunisti se zavezniki fasistov (molotov-ribbentrop pakt).

kako torej je postal dan OF en najbolj praznovanih praznikov v SFRJ?

pa da ne bom totalno off topic:

tito se je "baje" tudi rodil malenkost pred 25. majem. a dan mladosti velja za praznovanjke njegovega rojstnega dne.

najbrzu nisem dovolj poucen o teh stvareh. :hmm:

zakaj se sploh vtikam? trazili ste, dobili ste. zdaj vam pa ni vec vsec. beeeeeeeeeeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vam le ljubi.

Stari je kot Harley - večna legenda! Veliko jih po njem pljuva pa je še vedno legenda.

Dajte rajši kako sliko Tita - motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ena napakica:

"Da so komunisti na našem ozemlju po vojni brez težav dobili oblast, ......."

niso je dobili po vojni temvec postopoma med vojno. z nacrtnim unicenjem (umori) celotne takratne opozicije.

se medklic: OF ni bila ustanovljena 27.04.1941 temvec "malenkost" prej. ne kot komunisticna organizacija temvec kot antiimperialisticna zveza vseh takratnih slovenskih strank in gibanj. katere so bili komunisti najmanjsa (par deset tovarisev) in najmlajsa opcija.

ob ustanovitvi OF so bili komunisti se zavezniki fasistov (molotov-ribbentrop pakt).

kako torej je postal dan OF en najbolj praznovanih praznikov v SFRJ?

pa da ne bom totalno off topic:

tito se je "baje" tudi rodil malenkost pred 25. majem. a dan mladosti velja za praznovanjke njegovega rojstnega dne.

najbrzu nisem dovolj poucen o teh stvareh. :hmm:

zakaj se sploh vtikam? trazili ste, dobili ste. zdaj vam pa ni vec vsec. beeeeeeeeeeeee

Kako so komunisti prišli na oblast sem pisal v postu na vrhu te strani to je sporazum s kraljevo vlado.

Meni je vseeno ali se imenuje OF ali protiimperialistična fronta. Mi smo imeli težave z imperializmom Nemčije in Italije in ne Imperijem Velike Britanije. Tudi Angleži so bili veliki prijatelji nemcev, ko so podpisali sporazum in šenkali Češke Sudete.

Tito se ni rodil 25 maja. Na enem izmed njegovih ilegalnih dokumentov je tako pisalo. Nemci so imeli ta podatek in zato takrat izvedli desant na Drvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je bla omenjena, ampak meni izredno zanimiva knjiga...Hrvatje v luči zgodovinske resnice...velik pove o ustaših med 2. svetovno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petem razredu smo si ogledali Begunje in sveti Urh pri ljubljani ,verjemite,da imam še danes slike grozovitega mučenja pred očmi. Sprašujem pa se zakaj so farji prefarbali cerkev povem vam ,da kljub temu Še vedno vidim te madeže.Zame bo sprava takrat, ko se bodo domači izdajalci opravičili za svoje zločine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolaboracija je z mečem začela in bila z mečem pokončana.Mislim ,da je nekaj takega zapisano v krščanski veri.Verjetno je bilo tudi nedolžnih žrtev,mogoče tudi med "komunisti",ki so jih pobili belčki.Je pa tako ,da še nisem doživu, da bi gdo ki je dobil po nosu zato reku "hvala ker sme kresnu"!!!:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

«Što se tiče izdajnika koji su se našli unutar naše zemlje-to je stvar prošlosti. Ruka pravde, ruka osvetnica našeg naroda dostigla ih je već ogromnu većinu, a samo jedan mali dio uspio je pobjeći pod krilo pokrovitelja izvan naše države. Ta manjina neće više nikada gledati naše divne planine, naša procvjetana polja. A ukoliko bi se to ipak dogodilo, trajalo bi samo kratko vrijeme.» (Titov govor u Ljubljani,26.svibnja,1945.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tema je Tito, vojna, revolucija, za osebne stvari se pa ne obračaj na forum

Brat se navad!

Tema je orošeno oko in nostalgija. Tema namenjena tistim, ki spoštujemo Tita in njegove dosežke.

Janževci, Rupnikovci in ostali kolaboracionisti in njihovi pristaši in potomci, marš u Rupnikovo temo!

Je bila odprta posebej za vas, ko je sami niste bili sposobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusar kje robo nabavljaš? Mi zrihtaš vizitko od dilerja? :worship:

Pri svetem Urhu. Oglasi se pr klučarju ti bo dal dvojno dozo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janževci, Rupnikovci in ostali kolaboracionisti in njihovi pristaši in potomci, marš u Rupnikovo temo!

Saj tudi noben tja not ne piše, ker je kot prvo brezveze, kot drugo pa ni nobeden uporabnik foruma nikakršen kolaboracionist.

Je pa zanimivo, kaj pravimo ali pa bi rekli kultivirani (ali pa kulturni) ljudje kjerkoli po svetu ni nujno samo pri nas o tej temi,

ampak ne o naslovu-iztočnici, temveč vsebini. Slovenski spletni forumi znajo biti obup, ta v tem oddelku pa kaže že na 'brezup'.

Brez začudenja sem recimo z zanimanjem bral Titove biografije, pa knjigo o samoupravljanju vse v srbohrvaščini- recimo izmed knjig v omari, samo kot primer da nisem neka zategnjena oseba (ali pa vsi drugi, ki se upajo kaj reči nazaj), ki vse stavi na popolnoma enostransko vedenje in gledanje

na stvari. Tu pa je ne samo nasprotno, temveč tudi čisto dokazano mnenje stvar konkretnega pljuvanja.

Nimam veliko časa, ampak za taka pisanja si ga pa rad vzamem.

Malo bolj k konkretni stvari- forum je javno odprt in če je naslov teme Tito, kamor spada še precej tematike je prostor za vse in za vsa mnenja,

na žalost pa tudi skrajno žaljiva, kar se stalno niza in niza v objavah. Zame je iztrebljanje naroda, pa ča ta kolaborira makar s hudičem zločin,

ki ga nek normalni človek ne sme zagovarjati. Samoobramba za preživetje pa ni noben zločin in nikoli ne bo. Sploh če človek ni nič kriv.

Da se ne da pogovarjati normalno je jasno, ko dobiš vsakič 5 minusov, pa norčevanje z zdravljenji, tableti, kakršno je lastnost podlih ljudi.

Kako zgleda? Ilustracija:

Naj bom še jaz malo 'žleht', se pošalim in povem, da partizanstvo ni bilo nobena vojska, ampak zločinska organizacija

komunistične partije, borci proti njej pa elita naroda. Tito pa na 10.mestu med klavci 20.stoletja.

Grunf in podobnomisleči si zaslužijo spoved, milostni strel iz lugerja in pogreb na Sv.urhu z nemško častno stražo.

Tak-(kot primer!!) je kulturni nivo postov nekaterih ljudi na forumu, naj malo vidijo sami sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff.......zdaj so pa tablete čisto spustle..:naughty: Izgleda si postal odporen že na čisto vse....ubošček bogani....:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff.......zdaj so pa tablete čisto spustle..:naughty: Izgleda si postal odporen že na čisto vse....ubošček bogani....:evilgrin:

Zadnji stadij?

Bo treba en coup de grace? :bum:

Izgleda da se seli iz Roba čez rob. Mislim, da bi rabil eno oreng :boobies:, da bi ga fajn :pos:, pa bi mogoče še blo kaj šans.

Bi bil uporaben vsaj še za :010 pa :alko:.

Če je pa iz lune padel :alien1:, mu pa itak ni pomoči. in bo kmalu v 825846976.jpeg?width=136

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zgleda? Ilustracija:

Naj bom še jaz malo 'žleht', se pošalim in povem, da partizanstvo ni bilo nobena vojska, ampak zločinska organizacija

komunistične partije, borci proti njej pa elita naroda. Tito pa na 10.mestu med klavci 20.stoletja.

Mene zanima keri so od 1-9 ?

hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Deka-murderers (se pravi na desetine miljonov)

China (PRC) 1949-87 .... 76.702 million

U.S.S.R. 1917-87 ........ 61.911 million

Colonialism .............. 50.000 million

Germany 1933-45 ....... 20.946 million (including 5.291 million Jews)

China (KMT) 1928-49 ... 10.075 million

The Mega-murderers (na posamezne miljone)

Japan 1936-45 ............ 5.964 million

China (Mao Soviets) 1923-48 ... 3.468 million

Cambodia 1975-79 ........ 2.035 million

Turkey 1909-18 ........... 1.883 million

Vietnam 1945-87 .......... 1.647 million

Poland 1945-48 ........... 1.585 million

Pakistan 1958-87 ......... 1.503 million

Yugoslavia (Tito) 1944-87 ... 1.072 million (med posameznimi diktatorji ravno okoli 10.mesta.

In hvala se vse pohvale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yugoslavia (Tito) 1944-87 ... 1.072 million (med posameznimi diktatorji ravno okoli 10.mesta.

In hvala se vse pohvale!

mogoče jih je pa 1,001 milijona nekdo drug poklal od 1980 - 1987 ... pol jih je tito daleč pod normo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!