Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

berem skor 30 let staro knjigo marjana košička : Spolnost skozi stoletja...

rdeča nit --> moški se neizmerno bojijo zensk... :)

torej nekako isto kar bo povedala Ute Ranke Heinemann v Katoliška cerkev in spolnost in nekako isto kar bo povedal stric Rugelj..

moje mnenje o moških pa .... :) .....no :rolleyes: ...JE :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeča nit --> moški se neizmerno bojijo zensk...  :)

Prav imaš. Zato smo največjo neumnost storili s tem, ko smo vas spustili iz haremov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš. Zato smo največjo neumnost storili s tem, ko smo vas spustili iz haremov.

:lol1:

vprašanje je ali so bile ženske v haremih biseksualke....kaj meniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš. Zato smo največjo neumnost storili s tem, ko smo vas spustili iz haremov.

hm..možno..a dzamijo ste ze postavli? ..al vam ljubljančani se vedno ne pustijo zidanja?

amapk teorija - po mojem skromnem mnenju drži vodo skoraj nepropustno :)..pravi, da se moški zenske kot posameznice sicer ne boji ker je v vsakem primeru močnejši od nje - fizicno seveda...imel pa naj bi skoraj neobvladljiv strah pred žensko kot spolom - oziroma skoraj kot pred drugo vrsto (species)- predvsem zaradi njene intenzivne sekusalnosti ki jo izžareva in pa...ah seveda --zaradi vpliva ki ga ima ta sexualnost nanj (se pravi na moškega), saj se ji le stežka upira, oziroma se ji na dolgi rok v bistvu nikakor ne more upreti, kar ga pripelje do dejanj, ki jih ni bilo v njegovem prvotnem planu...

baje naj bi po najvecji spolni svobodi in najbolj naravnem odnosu med spoloma sloveli prav slovani....odnos zenske in moškega naj bi pri njih bil daleč najbolj podoben tistemu, kar je imela v mislh mati narava.....moški in ženska sta bila enakopravna in pobuda za spolno združitve ki je prišla ž ženske strani ni bila gledana kot nekaj umazanega in neprimernega..pač pa nekaj popolnoma naravnega....

pa da ne bo kdo ves ponosen na svoje slovanske korenine..po prihodu krščansva so Slovenci postali popolnoma enako zadrti kot preostala rimokatoliška evropa :D

:wub:

:lol1:

vprašanje je ali so bile ženske v haremih biseksualke....kaj meniš?

špica vprašanje :)

nekako tako kot če bi človek prasal če boš namesto bele pil črno kavo, ker v hladilniku ni mleka... :doze:

Bisexualno usmernenih je baje 3/4 žensk...latentno....zato bi se na vasem mestu prekleto potrudila za deklico, ker nikoli ne veš kdaj ji bo počil film ob pocarski predstavi in bo odpeketala h sošolki.....:)

:wub:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Rugelj...

Jaz bi bil pa dr. Rugelj... :?

Ampak, to samo zato, ker lahko pri osemdesetih (80), še vedno tikrat na dan, (ponoč' pa kadar je) - kavsa!!! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši položaj ima pameten župnik, ki v spovednici vse izve od svojih nepotešenih in sestradanih vernic. Sam je v župnišču, dela, kar hoče, nihče ga ne more nadzorovati, zato lahko vernice v stiski povabi na dodatne seanse...

Psihiater JANEZ RUGELJ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kekec men se zdi da bi bil ti tud rada župnik

res je,sanda,s poltenim veseljem bi poslušal tvojo izpoved...in te zapeljal na dodatno seanso... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na pa smo spet tuki :hmm:

kaj pa ti veš gdaj je moja biološka ura,tega še jaz ne vem

pa ni dneva da bi minil brez da me negdo upraša kaj čakam,dost si stara,fotr mi pravi da ne znava narest,mat mi pravi da bo vlak odpeljal,sodelovci pb ga radi pili na ta raču,še danes me je en študen uprašov gdaj bom šla na porodniško :eek: skoz me vsi neki preganjajo :angry2: pa sej mam šele 26 let dijo bono kje pa sploh piše da morem otroke met :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!