Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Drugače maš na gamecopyworld tudi crack, da ti ni treba met mountan, sam ni exe ampak en drug file. Rukneš ga pa v "Command & Conquer 3\RetailExe\1.4", odvisen kero verzijo maš. Če si za kako rundo preko neta, se joini na hamaciju, na prejsni strani dodatne informacije :)

tako je pa ruknemo skupaj kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem že mimo tiste misije z znanstveniki (reševanje Kreilova?) in sem prišel do tabora, kjer so se noter utaborili znanstveniki (noja, eden je). Nalogo sem imel iti v laboratorij X-16, od koder je prihajalo neko sevanje. Prišel sem ven, kupil novo ostrostrelsko brzostrelko (nemškega porekla, ki je hudo natančna - en strel v glavo in crkne), sicer je bila draga, ampak se je splačalo. Kupil sem pa tudi eno posebno obleko (izgleda kot neki motoristični kombinezon) in bučko za na glavo. Še vedno mi ni jasno, kje dobim baterijo za na glavo, ker pod zemljo je temno kot v riti, potem pa moram Gammo dat na ful :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdorkoli za kako igro command & conquerja 3 tiberium wars...

se naj prijavi na hamachi ju

pa doda server:

ime: samiproblemi

geslo: geslo1

:) se vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo L moraš pritisnit. :D

Lep je tale Stalker, ja.

Mm, meni L ne funkcionira. Luč ne sveti niti takrat, ko si nastavim kako drugo črko. Je to zato, ker imam vse na minimum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno imaš detaile na minimum oz. lightning detaile izklopljene....čeprav ne vem, bi moralo delat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno imaš detaile na minimum oz. lightning detaile izklopljene....čeprav ne vem, bi moralo delat....

Vse imam na minimumu, vendar svetlobe in sence delajo. Se pravi, če grem mimo izvora svetlobe, mečem senco na steno (kar je kul, za minimalne nastavitve). Teme sem se nekak že navadil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače maš na gamecopyworld tudi crack, da ti ni treba met mountan, sam ni exe ampak en drug file. Rukneš ga pa v "Command & Conquer 3\RetailExe\1.4", odvisen kero verzijo maš. Če si za kako rundo preko neta, se joini na hamaciju, na prejsni strani dodatne informacije :)

ma ne morm....mi ne podpira moje grafe (Geforce 4 mx 64)....niti ne zazene igre

mitofreak tnx :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

np :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi lezem proti koncu zgodbe v Stalkerju. Izklopil sem antene in sem že v Pripyatu. Evo nekaj slikic:

"Ojoj, spet sem si na tej ograji trenerko vtrgal... mati me bo ubila...".

post-1649-1177930935_thumb.jpg

post-1649-1177931049_thumb.jpg

post-1649-1177931069_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki se tu v igri pogleda kolko je rešeno... zaj sem tam ko greš z enim stalkerjem v neki camp pol pa vse ubijeta pol mu še pa življenje rešiš on ti pa pokaže neko pot ko greš not v neko luknjo pod zemljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki se tu v igri pogleda kolko je rešeno... zaj sem tam ko greš z enim stalkerjem v neki camp pol pa vse ubijeta pol mu še pa življenje rešiš on ti pa pokaže neko pot ko greš not v neko luknjo pod zemljo...

Uh, to si šele na kakih 5% igre. Še lepo dogodivščino imaš pred seboj ;) Drugače pa nikjer ne piše procentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kdaj igral..oz. igra KAL OnLine

www.kalonline.com

totally free online RPG men je kr kul..sam fantaziram ze kaki 2 leti..amapak res na izi...povprecno igranja ... 1 ura na teden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tice Super Bike riding Challenge.... mal so fiziko zasral... ko v ovinku odpres gas, siri krivuljo, ko pa das bremzo, pa jo oza... mal mim.

Drgac pa super spil... pogresam le se odprte prometnice, polne svtomobilov in pocasnih traktorjev, da bi se mal vec zabijal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tice Super Bike riding Challenge.... mal so fiziko zasral... ko v ovinku odpres gas, siri krivuljo, ko pa das bremzo, pa jo oza... mal mim.

Drgac pa super spil... pogresam le se odprte prometnice, polne svtomobilov in pocasnih traktorjev, da bi se mal vec zabijal.

Ta špil je itak bolj arkadna nažigačina, kot pa zajebana simulacija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tice Super Bike riding Challenge.... mal so fiziko zasral... ko v ovinku odpres gas, siri krivuljo, ko pa das bremzo, pa jo oza... mal mim.

Drgac pa super spil... pogresam le se odprte prometnice, polne svtomobilov in pocasnih traktorjev, da bi se mal vec zabijal.

se podpišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočte bolj nažigačino in vožnjo s 365km/h na MV agusti Tamburini med avti je potem Test Drive Unlimited prava izbira .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se probal.. mam namen.. a je total arkada al je tehnicno napredna? ma kej simulacije tut not?

sploh pa: kater spil je poleg GP500 najbolj simulacija? lahko tut starejsega datuma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale stalker, kolk gledam slike je res neki bedn, tak da si ga ne bom niti inštaliral... grafika je podn, proti naprimer half life 2, ter half life 2 episode one... pa še zgodba je pri hl2 dosti boljša :D :D

- no sicer mi je pa do zdaj še vedno najboljša bila igrca mafia- tako zgodba kot tudi grafika, ki je glede na to da je igra že stara kar nekaj let, primerljiva tud z današnjimi igrcami, no od strategij pa itak zmaga red alert 2... tudi call od duty2, je zelo kvalitetna, predvsem zvočni efekti...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega Stalker je eden boljših špilov .) sicer je začetek rahlo beden ampak tam po kaki urci igranja se špil konkretno razplete. Hja pa grafika je bedna če špilaš na kaki starejši grafi 9600/9800 brez AA in AF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!