Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

najraje igram motogp4 za PS2 :OK: :OK: :OK:

na računalniku sem pa imel najraje superbikes 2001.. ali pa gp500 :P hehe vse novejše niso vredne pol k*rca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medieval 2: Total War

:kva2: :worship: :worship:

2 Dvd-ja, 6,3 GB oz. 7,3gb na disku

:D

Ja tale je najbolj carski. Grafiko do konca, pa zvok na surround. Pol človk celo misl, da se je znajdu tam :)

Kake so kaj vaše taktike v bitkah? Jaz sem šel angleže, pa sem že pol evrope zasedu, iztrebu sm francoze in dance, sedaj me pa čakajo še poljaki in nemci. :) Jaz dam archer-je spredi, itak so pocen. Potem takoj za njimi dam tiste s sulicami, potem za njimi tiste pešake z meči in ščiti, konjenico pa razdelim na 2 ali 3 dele. Če jo imam malo, jo dam na pol in vsako pošljem na en sovražnikov bok. Tak skoraj na okoli in potem z konjenico ubijem sovražniku vse archer-je, katapulte in ostalo. Če me napade frontalno, dam pred archer-je še tiste s sulicami, une z meči pa pošiljam v "valovih". Do sedaj sem zmagal 105 bitk, in 13 izgubil, 2 sta bile neodločeni. Ima kdo kako taktiko, kako napadad grad? Jaz naredim polno orodij za napadanje obzidja, samo problem je v tem, če ima sovražnik veliko archer-jev, ker so na obzidju in imajo večji domet, ker so tudi višje.

Aja, in en moj generral, ima skoraj vse zvezdice že, samo še ena mu manjka :kva2:

Pa mogoč kdo ve, kako dobiti kardinala? Mislm, to mi je jasno, da narediš enga priest-a, sam potem kako mu povečat piety, da bo postal kandidat?

Drugi carski špil je pa Anno 1701!!! Tud tolk hud, da včasih ne morem nehat špilat. :yea1:

In pazi to: oba špila sta brez večjih bug-ov, ne pa kot Gothic 3, ki je bil nekoč najboljši špil leta, sedaj pa je luknjast kot bohinjski sir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel angleže, pa sem že pol evrope zasedu, iztrebu sm francoze in dance, sedaj me pa čakajo še poljaki in nemci. :)

daj si težavnost na Very hard :naughty:

Taktika, podobno kot ti, longbowmene spredi pred njih 2 enoti heavy armor (ker jih sovražnik obstreluje z loki naredi malo škode, ker so težko oboroženi) pa obvezno po 1 ali 2 enoti konjenice na bok, potem jih pa obkrožim pa od zadaj z njimi, pa frontalno z ostalimi....

seveda je odziv sovražnika odvisen od težavnosti.... :krneki:

grad...ponavadi pustim da ga oblegajo do konca pa oni sami odprejo vrata in napadejo...drugače pa baliste 4tw :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje:

sposodil sem si PS2 ki ima zraven tudi en volan za cca 15-18.000 sit (paše na PC in PS2). včeraj priklopim in grem igrat need for speed carbon in grand tourismo 3.

KATASTROFA!!!!!!!!! avto je skoraj nemogoče peljati ravno :slap: volan prvo ne prime, pol prime pol pa še samo avto loviš levo-desno :glare:

skratka na konzolo je dosti boljše igrat!!! :o

je to slab volan ali se da kje odzivnost volana nastavljat???? kake so vaše izkušnje z volani na PC in PS2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroku se raje posveti, pa ga ne zasvojuj z tem "sranjem" že od malega :P :D Malo heca mora bit... Glede volana. Mislim, da se da skalibrirati nekje v "options". Volanov še sicer nisem preklapljal iz enega na drug sistem, ampak načeloma se PS2 igra samo z volanom za PS2 (ti so že optimalno nastavljeni), medtem ko je PC volane potrebno skalibrirati tudi v XP-jih in nimajo nekih privzetih nastavitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroku se raje posveti, pa ga ne zasvojuj z tem "sranjem" že od malega :P :D Malo heca mora bit... Glede volana. Mislim, da se da skalibrirati nekje v "options". Volanov še sicer nisem preklapljal iz enega na drug sistem, ampak načeloma se PS2 igra samo z volanom za PS2 (ti so že optimalno nastavljeni), medtem ko je PC volane potrebno skalibrirati tudi v XP-jih in nimajo nekih privzetih nastavitev.

gracias, ampak ne boš verjel otrok galami in noče spat pol pa jaz nabijem zvočnike na ful pa samo da se derejo mašine in cvilijo gume pa spi :grim

sem pregledal vse opcije pri NFS in grand turismo pa ni nikjer nič za nastavljat razen steer assist ki pa je bedarija? :hmm:

nimam prakse z PS2, a bi to mogu kje izven igerce nastavit?

vedno bolj se mi zdi da ima volan samo 3-4 stopnje ker obračaš pa ni nič, potem prime, malo popustiš pa spet nič, se pravi da ne zavija zvezno ampak po stopnjah :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdj še nism nč tazga špilov.. nažalost :glare:

pa tut zdele sm mau pogooglov, pa nism nč najdu da bi bla kšna špila v zvezi s supermotom... kot kaže je prezahteva za narest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Tourist trophy-ju je vseeno nekaj na to temo - nekaj moplnov, lahko izbereš slog, ki ustreza temu - tako, da voznik pravilno izteguje nogo v ovinku, motard oprema... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Tourist trophy-ju je vseeno nekaj na to temo - nekaj moplnov, lahko izbereš slog, ki ustreza temu - tako, da voznik pravilno izteguje nogo v ovinku, motard oprema... .)

že res, samo pa steze niso glih ta prave za 'supermotiranje' :) in so ti motocikli not bol tko, zaradi šminke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi zna povedat kdo kje se dobi kšn patch, al karkol da bom lohk igrou call of duty verzijo 1.1 prek neta... ker sm probou neki stvari pa mi use piše da preverja serial number, pa nikol ne pridm u igrco... pr call of duty 2 sm dobu en patch , me pa zanima če je za call of duty tud kej tazga'?? :?

Hvala ,lp

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

nabavil sem si igrico super riding bike challenge vse dela super razen avtosave oz.save na najdem tega da bi na igri aktiviral oz. ali obstaja kakšne tipka ki je seve za vse igre al kako gre to semm začetnik zato rabim pomoč

hvala vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

zanima me tudi ali obsaja špil Tourist trophy tudi za PC al sam za PSP in če je za PC kje jo najdem

lP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

zanima me tudi ali obsaja špil Tourist trophy tudi za PC al sam za PSP in če je za PC kje jo najdem

lP

kolikor vem samo za PS2

sem danes dobil spet na posojo PS2 in grem sprobat superbike challenge :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a TT-ja noben ne špila da bi en contest nardil :?

jaz špilam suzuki TT.. :D

LP vsem

nabavil sem si igrico super riding bike challenge vse dela super razen avtosave oz.save na najdem tega da bi na igri aktiviral oz. ali obstaja kakšne tipka ki je seve za vse igre al kako gre to semm začetnik zato rabim pomoč

hvala vsem

amm, pojdi pač kariero, potem si ustvari "riderja".. greš potem pod select rider, in tam maš funkcijo save.. in shraniš pod empty.. (nisem ravno najbolš napisou, upam da se znajdeš :D če ne pa še zmer nevem pa šenkrat prašej :D hehe )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz špilam suzuki TT.. :D

amm, pojdi pač kariero, potem si ustvari "riderja".. greš potem pod select rider, in tam maš funkcijo save.. in shraniš pod empty.. (nisem ravno najbolš napisou, upam da se znajdeš :D če ne pa še zmer nevem pa šenkrat prašej :D hehe )

Yes i did it :010 tnx tnx tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!