Skoči na vsebino

Not Another Moppe Movie


MotoRossi

Priporočene objave

Beno ti si čist odfukan. Ko sem jaz z runnerjem 180 po klancu navzgor driftal mi je bilo hudo, po klancu navzdol je pa sploh noro. Daj pazi nase, ker tole je pa too much. Če bi bila na izletu ovinka samo trava in nič nasproti vozečih avtomobilov bi bilo dosti boljše. Kaj pa oče reče na take scene? Kje je pa je to sploh snemano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oče je reku:"U piz** je blo dobr, a cev ovink škriple :OK: " Sej ve da mam zadevo dokaj pod kontrolo :)

Sneman je blo pa na poti v Završnco ... nedelc od doma :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer še nisn filmčkov pogledal ampak sklepam da se je beno spet fural po zadni kolici :o

no jas sn danes tudi neke se fural po zadni, frend pa me slikal, nekaj slikic je uspelo, ena pa je tudi kako me je prevrglo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

čez kake pol ure bo mi frend slikice poslal in bom objavil :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer še nisn filmčkov pogledal ampak sklepam da se je beno spet fural po zadni kolici :o

no jas sn danes tudi neke se fural po zadni, frend pa me slikal, nekaj slikic je uspelo, ena pa je tudi kako me je prevrglo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

čez kake pol ure bo mi frend slikice poslal in bom objavil :cry: :cry: :cry: :cry:

Ne ne ... tokrat pa ni blo po zadni :P

Mal sm hotu suprmoto z skutrjm oponašat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno=car, brez dvoma! :OK: :notworthy:

Ves kje lahko izvajas se tako sceno-na jesenicah pr tavelkmu merkatorju, k mas na konc parkirplaca en mjhn rondo, tm se da slajdat skoz cel krog kolkr casa hoces, prizkuseno! Sam men gume ne cviljo. Sicer pa je seen rondo tm pr Zic-u, sam je se dost nov asfalt, pa se prevec drzi..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jas sn danes tudi neke se fural po zadni, frend pa me slikal, nekaj slikic je uspelo, ena pa je tudi kako me je prevrglo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mene pa v petekzvecer niste mogli slikat ko mi je uspevalo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero pero kak si neroden.....bimbl... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kak te je vrglo....hehehe......... :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: :) :) :) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero nebi me smel v petek gledat ker si ciist nor postal :)

Da ali ferdamani pubec mores vse skup vdarit kaj dobis novo :) :P

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!