Skoči na vsebino

Not Another Moppe Movie


MotoRossi

Priporočene objave

Ne preveč okol govort, da si zajca zgazil, ker te bojo kekšni zaščitniki živali dobli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sem zdej probu s digitalcem snemat vožnjo, sam je zlo zafukan merkat, da ti z roke ne pade na tla. Kam pa bi se ga dal namontirat na skuterja, da bi lahk snemu tut kekšen ovink, k z eno roko ni glih vredu zalagat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn kerga digitalca maš.. ful dobr bi zgledal, če bi dau na taspredno strehco, sam bi mogu zlo dobr prtrdt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toj pa cist too much, se vid da majo prevec fedra.. Sam to po zadnji-a se je lazi vozt ce cepis na kolenih na zicu gor, al ce normaln sedis gor??? un k je cepu(upam da sm prov vidu) je mu ful bols ravnotezje kot pa tko k je su normaln.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toj pa cist too much, se vid da majo prevec fedra.. Sam to po zadnji-a se je lazi vozt ce cepis na kolenih na zicu gor, al ce normaln sedis gor??? un k je cepu(upam da sm prov vidu) je mu ful bols ravnotezje kot pa tko k je su normaln.

lp

Ja, vec teze je zadaj pa se je vrjetno pol lažje peljat..

Sam moreš še pa vedet, da so v tem filmu dve 125..to je una aprilia sr..pa en typhoon al kaj je že bil, tko da morš razumet zaka gre tko na izi na zadnega :)

S mojim piaggiom gre tut na izi in se da kr fajn pelat, aeroxu morš pa skoz bilanco zlamat da greš u luft :) (pač nima še dost moči zaenkrat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, je zdej kolega nabavu digitalca za 120k pa lahk snema pol ure dolg film in bi lahko pol s tistim posnel še druge skuterje pa motorje samo ne vem, kuko bi film na net spravu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, je zdej kolega nabavu digitalca za 120k pa lahk snema pol ure dolg film in bi lahko pol s tistim posnel še druge skuterje pa motorje samo ne vem, kuko bi film na net spravu :huh:

To ni blem na net spravit.

Magari jest zrihtam plac na dobri liniji.

Prvo bi blo treba film posnet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, je zdej kolega nabavu digitalca za 120k pa lahk snema pol ure dolg film in bi lahko pol s tistim posnel še druge skuterje pa motorje samo ne vem, kuko bi film na net spravu :huh:

To ni blem na net spravit.

Magari jest zrihtam plac na dobri liniji.

Prvo bi blo treba film posnet :)

pol pa se zberte vsi motosvetskuteraši pa nareste en dobr movie......jst pa bom računalnik zrihto, da bom lohk gledu filme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, samo za to me je skrbel, za plac na netu. Vsi MSskuteraši se pa zihr ne bomo nikdar zbral, se grem stavt. Lahko bi recimo mel filme razvrščene po lokacijah pa tko naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi kamero, da jo prilimam na tank :D Sem že 100x nameravu posnet en onboard video, pa nikjer ne dobim kamere :) Z mobitelom sem hotu posnet mal, sam ni časa (treba šaltat :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt ob 3. ponoč pred keko štrcuno z TV-ji pa tem sranjem pa ni hudič da ne bi mel kamere, pol pa nucaš en vredi kamen pa eno kapuco čez glavo... :P

PS: Jst ne odgovarjam za nič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, tm pri magistaru ko zvečer kamera snema en ovink. Tm bom norel, gumo žgal, po prednji in zadnji se pelu. Pol na koncu bom pa dal listek gor, da me je manjak navdušil za to :lol: :P

Majo frendi kamero, sam nočjo posodit v ta namen, pa še ne vem točno, kako bi jo varno pritrdil. No se, kamera ni tolk vredna k motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, je zdej kolega nabavu digitalca za 120k pa lahk snema pol ure dolg film in bi lahko pol s tistim posnel še druge skuterje pa motorje samo ne vem, kuko bi film na net spravu :huh:

Ja to bo pa težava :) A na digitalnem fotoaparatu spravi gor pol ure videa? Pol mora met pa 1 giga spomina minimalno za resolucijo 640x480 :) Sam taki pa pridejo že kr več kot pa samo 120.000sit. Moj je stal 90.000sit pa sem dokupu kartico za 128mb in sem prišu na 110.000sit, snemam pa lahko 5min, nakar je kartica polna. Zdaj pa me zanima teorija, po kateri bi lahko spravu vsaj 128mb na net.....se da....ampak kdo bi to downloadal? :) Vprašanje 2: kdo bi to uploadal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte, on je reku, da sprav gor za pol ure, v ceni sam falu ze ene 50k al pa več. Jst ne mislim dajat gor 128 mb, bolj sm mel v mislih kratke filmčke po 10s, glih tolk da se mal vid motor pa to, tolk dolgi filmi pa niso tolk mb, tko de bi vsak lahko ga dol potegnu. Upam da je zdaj kaj več jasno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, je zdej kolega nabavu digitalca za 120k pa lahk snema pol ure dolg film in bi lahko pol s tistim posnel še druge skuterje pa motorje samo ne vem, kuko bi film na net spravu :huh:

Ja to bo pa težava :) A na digitalnem fotoaparatu spravi gor pol ure videa? Pol mora met pa 1 giga spomina minimalno za resolucijo 640x480 :) Sam taki pa pridejo že kr več kot pa samo 120.000sit. Moj je stal 90.000sit pa sem dokupu kartico za 128mb in sem prišu na 110.000sit, snemam pa lahko 5min, nakar je kartica polna. Zdaj pa me zanima teorija, po kateri bi lahko spravu vsaj 128mb na net.....se da....ampak kdo bi to downloadal? :) Vprašanje 2: kdo bi to uploadal? :)

sej ne rabiš 640 :)

To ni dvd rip, za nas bo 320 čist dovolj. pa se zadeva še skompresira in lohk daš komot 20-25min na 100MB...ali 5 min na 20-25mb ker je ok...

Ker morte vedet da se po zadnjem pelješ recimo 10s kje bomo pol zbral amterjala za 20min... :)) lohk cel dan se sam po zadnjih furamo lol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi loh kdo povedov kuko bi loh jes na najbl izi način dav kksn kratk filmčk na net? Zej sm jh ze kr precej naredu z digitalcm ... pa tko tm po 15 - 30 sec so dolgi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!