Skoči na vsebino

Not Another Moppe Movie


MotoRossi

Priporočene objave

Veste kaj, je zdej kolega nabavu digitalca za 120k pa lahk snema pol ure dolg film in bi lahko pol s tistim posnel še druge skuterje pa motorje samo ne vem, kuko bi film na net spravu :huh:

Ja to bo pa težava :) A na digitalnem fotoaparatu spravi gor pol ure videa? Pol mora met pa 1 giga spomina minimalno za resolucijo 640x480 :) Sam taki pa pridejo že kr več kot pa samo 120.000sit. Moj je stal 90.000sit pa sem dokupu kartico za 128mb in sem prišu na 110.000sit, snemam pa lahko 5min, nakar je kartica polna. Zdaj pa me zanima teorija, po kateri bi lahko spravu vsaj 128mb na net.....se da....ampak kdo bi to downloadal? :) Vprašanje 2: kdo bi to uploadal? :)

sej ne rabiš 640 :)

To ni dvd rip, za nas bo 320 čist dovolj. pa se zadeva še skompresira in lohk daš komot 20-25min na 100MB...ali 5 min na 20-25mb ker je ok...

Ker morte vedet da se po zadnjem pelješ recimo 10s kje bomo pol zbral amterjala za 20min... :)) lohk cel dan se sam po zadnjih furamo lol :)

Seveda se da. Ampak a ni vseeno malo boljše te že 640x480 dat? Ker tista s 320x240 (VGA) je super slaba resolucija. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, tipo res obvlada. Pr 1. filmu sem se pa kr mal smeju, tm k ga pol drži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah... toj navadn, vzadno sm ga scat pelov :D :D :D :D :D

Ni kj, fant zna..

Maybe someday, but I don't think soo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer pa nism napisov da so filmcki nevem kaj...enm so usec enm pc ne...

Bol me drugo matra ... kje si me scat pelov ... ponavadi hodim lulat sam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer pa nism napisov da so filmcki nevem kaj...enm so usec enm pc ne...

Bol me drugo matra ... kje si me scat pelov ... ponavadi hodim lulat sam :unsure:

Ma sej vidiš, da te zafrkava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma smo se samo hecali.. :P

Ne mi rect, da si zares uzel :)

No tist kar sm "maybe" napisal, bo takrat ko (spet maybe ubistvu:) bom mu cbr600 pa se bova sla tekmovat po avtocest, ti seveda z zip-om, drugac pa nimam sanse.. Kapiš? :)

Glede filmckov, I don't think soo, mogoc slikce, bom ze na forum dau , sam da nek dobim digitalca.

Say.. no hard feelinigs?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se to-zarad tvojih filmov, ti morm rect svaka cast, da si se kj tacga domislu, res pa je, da te je v zivo vecji uzitek gledat :)

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jst mam tut par filmčkov narjenih z digitalcom sicer v email kvaliteti ki je bolj slaba ampak kurc ko izbiraš samo 2 kvaliteti: to slabo pa 640×480. kartica je pa not samo 16mb. damn treba več kupt

no mam filmčke iz motokros proge na skakalncah pa onboard camera filmčka 2 ka sma se dva pelala gor na kroski za enim ko so z picikli se pelal podbreg.

pa ko smo se po cesti pelal ko se je en z piciklom po zadni.

gdo bi dau platz na neti. tega je za ene 7mb ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jst mam tut par filmčkov narjenih z digitalcom sicer v email kvaliteti ki je bolj slaba ampak kurc ko izbiraš samo 2 kvaliteti: to slabo pa 640×480. kartica je pa not samo 16mb. damn treba več kupt

no mam filmčke iz motokros proge na skakalncah pa onboard camera filmčka 2 ka sma se dva pelala gor na kroski za enim ko so z picikli se pelal podbreg.

pa ko smo se po cesti pelal ko se je en z piciklom po zadni.

gdo bi dau platz na neti. tega je za ene 7mb ziher

Na Kazaa rukni! Enostavno da ni bolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!