Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

(Mustang @ 3 Oct 2004 @ 20:34)

in biljard?

kwa boš pušil spet ... :lol1:

Hm.....zadnjič sem jaz..... O:-) ....pri biljardu namreč......ZGUBLA!!!, da ne bo kakih nesporazumov.... :rolleyes:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa boš pušil spet ... :lol1:

Hm.....zadnjič sem jaz..... O:-) ....pri biljardu namreč......ZGUBLA!!!, da ne bo kakih nesporazumov.... :rolleyes:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem sam včasih rad mal nakladam... no, sj tiste zgodbe, Shargo, Einherjar in drugi iz Trbovelj že vedo katere, pa ne bom več razkladal :)

O svežih gatah in brisanju vizirja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa boš pušil spet ... :lol1:

Hm.....zadnjič sem jaz..... O:-) ....pri biljardu namreč......ZGUBLA!!!, da ne bo kakih nesporazumov.... :rolleyes:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud pridem :D ...bomo spet kak biljsard s pimpi limpi odspilal an?:P

Ja bilijard pa itak da bomo igral, ane! Samo Tejcy znanje pusti doma, da bo bolj zanimivo! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej Icy, to je traktor na printerju zamazan, po pa neha papir vlect pa takle zmazek nrdi .)

Ja sej glih tko je blo z mano k je srček nehu vleč. Pol so mu pa mal energije spustl pa je spet zalawfu. Tik, tik, tik, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilijard pa itak da bomo igral, ane! Samo Tejcy znanje pusti doma, da bo bolj zanimivo! :grupni:

no bom pustila doma tko k sm ga v soboto pa mi ni slo nic notr :D :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti se bom tud jaz prikazal jutr :)

Najbrž bom kar direkt s faxa šel,ker imam do 17.00 predavanja,neki bom šel še pojest pol pa pridem na kakšen sokec :P

@Pimpi Limpi: jutr pa ne bom s kombinezonom,tko da me boš najbrž prepoznala po tem,ker bom verjetno edini s šolsko torbo naokol skakal :D

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutr pa ne bom s kombinezonom,tko da me boš najbrž prepoznala ...

Ponavadi, dajo ljudje nedeljca, al pa kak drug casopis pod pazduho v takih primerih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Yenni raki party.......pa za uno hudičevo nekaj se mi kr dozdeva kaj bo.)))))

Vsi ki danes pridete našemljeni(nerazpoznavno) v božičke ali Pike nogavičke dobite od mene pijačo zastonj!!!! Zdej se pa grebte:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti se bom tud jaz prikazal jutr :)

Najbrž bom kar direkt s faxa šel,ker imam do 17.00 predavanja,neki bom šel še pojest pol pa pridem na kakšen sokec :P

@Pimpi Limpi: jutr pa ne bom s kombinezonom,tko da me boš najbrž prepoznala po tem,ker bom verjetno edini s šolsko torbo naokol skakal :D

lp cagiva

No evo pa se spet nisva našla! Jaz te nisem opazila, k sem bila čist v bilijardu notr! Drgač sem bila pa bolj tko, k me nekaj zdravje jebe :SS , tko da se počutim kot da bi motirala! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bila čist v bilijardu notr! Drgač sem bila pa bolj tko, k me nekaj zdravje jebe  :SS , tko da se počutim kot da bi motirala!

a si v lukno zlezla? :D

Pa če boš orenk zmotirala, greš lahko za TV napovedovalca kakega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa okrog bolnih motaš  :?

Čudn ane! Sej res ne vem kdo je bil bolan ane! :angry: A nisi bila to ti? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si v lukno zlezla? :D

Pa če boš orenk zmotirala, greš lahko za TV napovedovalca kakega :)

Ja v luknjo nisem zlezla, k je majčkeno premajhna! Kar se pa tiče napovedovalca in mojega motiranja, se pa raje nebi pogovarjala, k sem vsak dan na slabšem glasu! (motiranje pa to) :blush: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: Učer sm biu pr vs u Klubu Firestarter ... dobr mate zrihtan ... sicer sm samo sok spiu pa majce od Solo Riders vzel pol se mi je pa mudilo ... še se bom oglasu, ampak drugič za malo več časa :OK:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno vabljeni vsi, ki niste preobremenjeni z raznimi "nepomembnimi stvarmi" in se želite sprostiti v razgibanem okolju Clubhousea Firestarter. V Karmi so zapisali da deluje katarzično, v Mladini da je poln radostnega pozitivizma, za šankom pa se šušlja, da so sredina jutra hujša od poroda četvorčkov! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, sej veste kako je, huda jutra so da te spomnijo da si se ziv <_<

Drugace sem pa dokazal, da biljarda ne znam igrat - naslednjic vadimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!