Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :

FAK FAK FAK

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :

sm da se ne bo zdej kakšen pameten najdu in začel sprašvat kdo bo to pospravu

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pizd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Golteh je blo vreme za :SS :SS :SS :SS Pridemo gor je bla megla, potem je blo jasno, potem spet megla (videl slabih 50cm pred sebe) :eek: , spet sonce, spet megla.. :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DURS! 700.000 SIT! ZAradi njihove birokratske napake mi je šel današnji dan in potem še jutri in petek... da jim dostavim dokumentacijo, ki to zahtevo ovrže. Mislim - moram zbirat dokaze, da niso upravičeni do tega denarja, čeprav je njihova napaka...

Zakaj že? Ali za kaj že? Za kozlat? :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEG!!! :SS  :SS  :SS Pa še nad ure na šiht :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Pa donc še enkrat isto.. :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so šli bookmarksi v kurac :cry: , sem jih spravil na napačen disk potlej pa C:format :slap: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometna nesreča :SS

Proklete babe :ninja: :slap: :devil: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometna nesreča  :SS

Proklete babe  :ninja:  :slap:  :devil:  :SS

:hmm: :hmm: :hmm: če prav vidm si ti "baba", to pomeni da si bla upletena :whistle: , no vazn da si živa ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm:  :hmm: če prav vidm si ti "baba", to pomeni da si bla upletena :whistle: , no vazn da si živa ........

A zdj me boš pa še ti provociral :fight2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pred dvema postoma se še režim, zdaj pa....

Pizda jim materna, prekleti švabi zafukani pa njihova dostavna služba!!!!! :SS :SS :SS jebem jim vse po spisku :SS :SS :SS ...pa to ni reeeeees... :SS :SS :SS prosim skrijte vse pištole, nože pa sekire pa vile! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS Kje je kakšen ruprut, ker me že zvija :SS :SS :SS :SS

FAAAAAAAAK!!! :headbang: :headbang: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pred dvema postoma se še režim, zdaj pa....

Pizda jim materna, prekleti švabi zafukani pa njihova dostavna služba!!!!! :SS  :SS  :SS jebem jim vse po spisku :SS  :SS  :SS ...pa to ni reeeeees... :SS  :SS  :SS prosim skrijte vse pištole, nože pa sekire pa vile!  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  Kje je kakšen ruprut, ker me že zvija :SS  :SS  :SS  :SS

FAAAAAAAAK!!!  :headbang:  :headbang:  :wallbash:  :wallbash:

Kaj ti ne bodo lubčka dostavili pravočasno?? :oops: oh noooo... sej bo bolje :love1: :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, imboti so ga dostavli štiri dni prej, kot je bilo dogovorjeno. Kar je kul , ne? Seveda, samo...

Ne dostavljajo v Slovenijo, zato smo se zmenli, da ga dostavijo k kolegu, ki dela v eni firmi v avstriji. In kolega je danes na službeni poti v SLO, oni idiotski švabi pa so ga kar danes pripelali v to firmo in ga fuknili dol, zdaj pa stoji tam. In to sredi mesarske firme!!! :SS :SS :SS Jaz pa še kombija nimam zrihtanega pa v službi moram bit, ker mamo gužvo za popizdit!Jebemjimvsepospiskupizdajimamternakreteniidiotski! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako soboto? DANES! DANES! Pa če ga bom sam teh petdeset al kolko km na plečih prinesel!

Okej sori za :topic: ampak to je res za :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdj me boš pa še ti provociral  :fight2:  :devil:

sorry, ni blo kot provociranje mišljeno, pa da ne smetim tuki preveč, kr je že itak štala, se ti na PM opravičim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!