Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Itaq, da se vleče, če se vsak jebeni delovni dan začne z rjovenjem budilke ob petih zjutraj. TO NI HUMANO!!!! In to za ušivo plačo. :SS

Alla

jap.. ampak danes sem gladko preslišal rjovenje.. še mačko je prej zbudilo in mi je šla skakat po glavi, verjetno samo z namenom, da budilko ugasnem... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, da se vleče, če se vsak jebeni delovni dan začne z rjovenjem budilke ob petih zjutraj. TO NI HUMANO!!!! In to za ušivo plačo. :SS

Alla

Daj odpoved, pa se tega denarja ne bos videla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spušil 110.260,00 SIT za registracijo motorja :SS :SS :SS :SS

To pa še ni vse.

Včeraj je bilo 5 stopinj, jaz vročino 38,5. Takoj po službi na motor in gasa na Škofljico k AC Žgajnar.

Pridem tja, prvi na vrsti, dam prometno in prijazni preglednik mi reče:

"Saj vam pa ni treba tehničnega delat, saj je motor star šest let, greste sam plačat zavarovanje" :slap: :slap: :slap:

Nov zakon o ZVCP!!!! Pizda sem smotan. Prebral sem samo tisto o kaznih, ne pa to, da so se spremenili roki za tehnične preglede.

Če bi bolj natančno bral ZVCP, mi ne bi bilo potrebno prešraufavat avspuhov in se pri tem urezat, pa sploh se mi ne bi bilo potrebno ves bolan furat tja z motorjem po mrazu. Tja bi se lepo zapeljal z avtom in narezal čebulo na šalterju.

Sem se počutil kot kdo v risanki, ko kaj zajebe in se mu njegova glava spremeni v oslovo IA, IA, IA, IA, IA

:SS :SS :SS :SS :SS

Vožnja z originalnimi avspuhi je bila tudi :SS :SS :SS . Bil dvakrat izsiljen, en ata sploh ni videl, da grem mimo njega in je začel prehitevat, ko sem bil vzporedno z njim. Takoj, ko se pozdravim, zmontiram nazaj moje ropotulje.

Pa še to so mi prišepnili, da je bilo včeri v uradnem listu objavljeno, da se bo zavarovanje podražilo čez 14 dni :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Že 10 let imam 50% bonifikacijo, pa vsako leto plačam nekaj 1000 sit več za zavarovanje :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Saj vam pa ni treba tehničnega delat, saj je motor star šest let, greste sam plačat zavarovanje"  :slap:  :slap:  :slap:

Zakaj ti ne bi bilo treba tehnicnega delat? Tega ne stekam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ti ne bi bilo treba tehnicnega delat? Tega ne stekam...

Prvi tehnični pregled...

2. tri leta po prvi registraciji za vsa druga motorna in

priklopna vozila;

(4) Tehnični pregled motornih in priklopnih vozil iz 2. točke

prejšnjega odstavka, katerih prvi tehnični pregled je že bil

opravljen,pa niso starejša od sedem let, mora biti opravljen

vsaki dve leti. ... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej je pa zadnje čase hudo žolčen bruhalnik :grim

avtogeni trening... glej zeleno barvo (po možnosti na kakšni ninji)... pomirja...

p.s. :SS kar tako :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ej! pa ne moreš verjet.....:headbang:

"...štorasto sestavljen..." :blink:

štorasto že...sam ne sestavljen :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drastično krčenje oglaševalskega proračuna :angry: pa kaj ove budale mislijo, da daš en mali oglas v kmečke novice pa bo to 25.000 ljudi vidlo??????????? :SS :SS :SS :SS :SS :SS

ma ne grem se, ne!!!!!!!!!!!!!!!! naj si sami delajo!!!!!!!!! :BUA: :angry: :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pička spoh ni prebrala do konca preden je butnila ven svojo izjavo :fight2: :fight2: :fight2: ....ne me jebat na suh :fight2: :fight2: ....

egotrip..... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurbe Merkatorjeve...........................

Morm tri kosti kupt.....pa sam eno rabm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurbe Merkatorjeve...........................

Morm tri kosti kupt.....pa sam eno rabm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:

Boš imel pa še za u nedelo za župco! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!