Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

:oops: :oops: pomešala, imam trend, razlika je pa še vseeno ista.

Boljša znotraj, metalik barva, drugače pa sta v osnovi iste, če zbiraš med njima, zberi trend ( no mislim, da sem zdej prav napisala... :roll: ) sej razlika je sam za nekaj tolarčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima mal o shoei celadah. So dobre? Kaksne so kej cene? pa kje jih kej prodajajo? Zelo mi je vsec shoei Z-ONE pa niker ne najdem nobene cene na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE pri nas imajo največjo izbiro čelad ?

ALI Pignolio - Gorica prodaja tudi čelade ?

ALI se splača počakat sejem v Padovi ali kar zdele v Gorico ?

Katero čelado priporočate za do 60.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE pri nas imajo največjo izbiro čelad ?

ALI Pignolio - Gorica prodaja tudi čelade ?

Ja in to zelo ugodno. Imajo pa ogromno izbiro Dainese, Shoei, Nolan, Schubert, Arai ... in vse cenovne razrede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTM zanima me kolk glasna je,probal sem že RSR in sem navdušen,ampak vseeno bi še rad kakšno drugo mnenje.

Kdo je zastopnik za Arai,danes sem klical Habatu pa pravi,da so Arai izločili iz prodajnega programa???.

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AndY1, pa si ti že katero od teh čelad sprobal, al bolj gledaš design in ceno. Nujno jo moraš pred nakupom sprobat, da lahko mal primerjaš občutke pa to... Prej sem imel N81 in se mi je zdelo, da je glasna, da je postala mal prevelika, še najbolj pa me je motilo (ne)zračenje čelade. Sedaj imam SHARK RSV in je tkole. Čelada JE boljša, ni pa popolnoma tiha (vsaka čelada šumi). Zračenje JE precej boljše, občutek tudi JE boljši, ni pa neki vaaauuu.... Dal sem zanjo 53Ksit (hvala TCmotoshop, hvala Kasti) in toliko je tudi vredna.

Daj čelado na glavo, naredi 15Km in se boš lažje odločil.

Lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je !čelada je pomembno kako na glavi stoji!

Ne smeš kupovat z očmi ampak dobesedno z glavo!

Sva hotela za punco na vsak način njej kupit nolan N100(tako imam jaz) pa jo je tiščala na čelu!Potem pa sva vzela HJC(na isti način kot N100)pa ji čelada super stoji!

Važno je da ni lufta pod glavo pa da te tudi ne tišči!To pa je teško po firmi kupovat ampak bolj po obliki tvoje glave!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno si še ogledujem in upam, da bo Delta-Team še pred 15. oktobrom najavila ceno R6-ke, da bom lahko kupil znižano čelado, po vsej verjetnosti se bom odločil za X-LITE 901.

Normalno, da jo bom prej preizkusil, sem že prej nosil čelado, tako da to vem :roll:

Sicer je pa moja zgodovina taka: Pri 13-16 letih sem vozil Tomosovo ŠESTKO, potem sem si omislil 125 kubično Cagivo in jo vozil do 21-tega leta, ko sem jo moral prodati (pa tudi stara je že bila), da sem si lahko privoščil avto (študentska leta pač). No, strast me ni nikoli minila, še posebej, ker je Robycop moj sosed in sva prijatelja že od mojega 4-tega leta, oba motorista. V vmesnem času sem vozil motorje toliko, kolikor mi je Robert dal za furat. Parkrat z morja (vključno Hondo XL 500R, ki sem mu jo zaradi pomanjkanja olja zaribal (na motorju sva bila oba), Sucuki Bandita, R6-ko, Kawasaki ZXR 1000, Szuki GSX-R 750,...) in krajše mestne vožnje. No, ker sem že nekaj časa zaposlen in prodno zbiram denar, in ker sem imel spet priložnost biti z Robertom na morju, me je spet ogrelo. Kot naročena pa je prišla R6-ka 2003. Če cena ne bo pretirano zasoljena, si jo bom omislil, če bo sreča (in denar :P ) dana, si jo bo lahko omislil tudi Robycop (ki trenutno že ima 3 leta staro R6-ko), jo biva kupila oba hkrati.

No, zato tudi potrebujem čelado, jakno (enodelno), rokavice. Ker pa ima COMPACO trenutno popuste, bom to izkoristil in si omislil čelado, ki je primerna temu motorju. Zato tudi želim slišati vaša mnenja, še preden se zapodim v lov na pravo čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil .............M620...

Hotscho pa Desmo ogrevajta Monsterje ... tista črna puščica ki bo daleč zadaj sem jaz :lol: :lol: :shock:

8) 8) 8) 8) 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotscho pa Desmo ogrevajta Monsterje ... tista črna puščica ki bo daleč zadaj sem jaz :lol: :lol: :shock:

Da nebomo naslednjo pomlad tvojim bližnjim slučajno tu po forumu sožalje pisali...v najboljšem primeru naslov pa sobo bolnice, kjer te bojo finomehaniki skupaj sestavljali... (ko staro XS1100 :) )

če si zaradi silne brzine 620ke ujel smisel... :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si zaradi silne brzine 620ke ujel smisel...  :?  :?  :?

:lol: :D Že če peš padeš je lahko hudo ... predvsem če je to po štengah :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mam problem, da si zelo zelim nolanko in tudi mam eno (N60..:( , ampak za mojega skuterja je bla dovolj), ampak me po 15km zacne tako hudo bolet celo in cela glava, da je joj...

Pa sem si omislil raje NZI Razer, prisla pa me je 43k z vizirjem temnejsim (celada je okoli 35k), je pa polikarbonatna, ampak majo tudi enak model iz kabron kevlarja. Znotraj je ta celada enostavno super! blago je tako mehko in nezno (ne vem tocno kak se rece temu materialu) in v primerjavi z nolankami je vsaj meni dosti bolj udobna in za to ceno, mislim, da tezko dobis boljso celado... Pa se lepa je in oblika je kar aerodinamicna pa dosti tisja in toplejsa od znotraj kot nolan...

Majo pa neke vlke stevilke ti NZI...sicer mam res malo manjso glavo mogoce, ampak mi celo ta, ki je XS vcasih se premalo stiska glavo, je pa stabilna vseeno lepo na glavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO !!!

Danes sva šla s punco gledat čelade. Odločla sva se za SUOMY Gun Wind. Nisva jo še kupla jo bova pa skor zihar. Jutri greva z motorjem, da jo sprobava. Cena s popustom je 57.000 sit.

A se splača :?:

So Suomy fajn čelade :?:

Na kaj naj še punca pogleda, da ji bo prav .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom smo že debatirali o čeladah za velike betice.

Naposled je NZI naredil :P za spodobno cenočelado XXXL.

Imajo tri modele. Dva iz polikarbonata enega iz kompozitnih materialov. Naš zastopnik mi je poslal prospekte in cene.

Ponudil mi je tudi uvoz čelade februarja prihodnje leto vendar neobvezno.

Če koga zanima ogled prospektov in točne cene naj se javi.

Saj bi napisal cene :roll: , vendar ko to pišem nimam prospektov pri sebi.

lp

dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!