Skoči na vsebino

Kawasaki ninja ZX 9 R


Aleron

Priporočene objave

Skrivljen ali odtrgan ventil? :whistle:

Še zdej ne vem kak ropot je to, morda samo trokira, pa ti tega nam ne znaš povedat... Najprej menjaj svečo, preveri še, če imaš dovolj goriva, tudi takrat začne laufat po treh...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klenka,svečke so pa ok. link.

Skrivljen ali odtrgan ventil? :whistle:

Še zdej ne vem kak ropot je to, morda samo trokira, pa ti tega nam ne znaš povedat... Najprej menjaj svečo...

Popravljeno . Popravil KRVAVICA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, če imaš dovolj goriva, tudi takrat laufa po treh... Torej pride v poštev tudi zamašen vplinjač...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm peljal agregat v eliso in pravijo da so skoraj 99% da sta šla ventila.J :naughty:utri mi sporočijo pa vam sporočim kaj se dogaja!

Poglej, če imaš dovolj goriva, tudi takrat laufa po treh... Torej pride v poštev tudi zamašen vplinjač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebyu najdeš ful velik robe sploh plastike se mi zdijo ful pocen pa hude :naughty:npr link : http://motors.shop.ebay.com/i.html?_from=R40&_trksid=m39&_nkw=Fairing+for+Kawasaki+Ninja+zx9r+98-99

Nujno uprašanje za use k mate kawasaki nijo zx 9 1998 naprej...a je kdo kle gor k bi loh kkšne dele zrihtou?Plasike in pa levo šalčko ter tuljave pod njo?oz če ma kerekol dele nj piše tukej...hvala

Popravljeno . Popravil KRVAVICA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokrivilo je ventile in glavo 400€ škode :headbang:

Sm peljal agregat v eliso in pravijo da so skoraj 99% da sta šla ventila.J :naughty:utri mi sporočijo pa vam sporočim kaj se dogaja!

pokrivilo je ventile in glavo 400€ škode :headbang:

Sm peljal agregat v eliso in pravijo da so skoraj 99% da sta šla ventila.J :naughty:utri mi sporočijo pa vam sporočim kaj se dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60000 se mi zdi bom pa pogledov jutr

kolk ima pa motor prevoženih?

Popravljeno . Popravil KRVAVICA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo če bi imel ful km, bi lahko oslabeli fedri od ventilov in pol v blokadi pod obrati ne zapirajo več dovolj hitro in jih lahko bat ujame pa pokrivi

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem že zmontiral agregat nazaj!!!:evilgrin: Sam mi nekaj čudn dela do 4000 obratov nima moči pol je pa o.k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p je spet šlo vse skupi v k....:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:sm šu na furo pa je sam zaropotal

Sem že zmontiral agregat nazaj!!!:evilgrin: Sam mi nekaj čudn dela do 4000 obratov nima moči pol je pa o.k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa neznam sej nism jest agregata popravlov ampak uradni servis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

kaj prčkaš če ne znaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ga pelm nazaj mogoče so kej pozabil zategnt al pa kej tazga.Reklemacija!bojo že zrihtal sej so mojstri!!

a res ali kaj? :wacko:

pardon, bo pa potrebna reklamacija .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravijo da se je lahko ulegu ventil pa da morjo šeenkrat naštelat vse skupi!Me bojo dons poklical kaj je pa vam sporočim!

poročaj, kako pa kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo še fergazarje je blo treba zrihtat je bil delček ventila not.So zrihtal zdej pa res mašinca dela k urca!!!!!!:yea2:Zdej pa nadoknadt zamujene fure : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav imam spet en problem počila mi je prednja cev za zavore pa me zanima kje lahko to najceneje dobim ker zadeva ni ravno poceni

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav imam spet en problem počila mi je prednja cev za zavore pa me zanima kje lahko to najceneje dobim ker zadeva ni ravno poceni

HVALA

Hidravlika Prit ali MAJ v Domžalah (100m od Elise).

p.s Namig dneva - T.... zapelji motor v grab.. in se vozi s tastovim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol pametn bi blo ja

Hidravlika Prit ali MAJ v Domžalah (100m od Elise).

p.s Namig dneva - T.... zapelji motor v grab.. in se vozi s tastovim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!