Skoči na vsebino

Parkiranje (v Bohinjski dolini,mestih itd.)


Priporočene objave

LP

Si nimam kej pomagat da nebi še jest nekej reku.. Je imel že kr nekej mojh kolegov probleme z Bohinskimi redarji. Jest sm pa u soboto hotu redarje okol prnest pa sm se pelov na parkirplac tam k se ne sme:(( Seveda me je kifelc ustavu... Suma parkiranja: 10000SIT (5000 na ponterosso). Moja napaka pač. Ampak sm kasnej govoru z redarjem pa mi je lepo povedov da za motorje sploh ne komplicirajo pa da bi lohka zaston parkirov? Pohvalno, ni kej. Sicer ne vem, če to vela za vse redarje al samo za tistga k je bil takrat tam....

PS to je blo pr Kramarju. Se splača probat mogoče pa rata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... khmmm ... bl k se poglablam .. bl mi ni jasn kaj vas matra :blink: ???

da je 600 SIT za parkiranje 2much ??? .... a cena od benza vas pa še ne mot ... pa od motorjev pa servisi ... <_<

ja, ja vse zgoraj našteto je mus, parkira se pa itaq še zmeri lahk pod sosedovo lipo ... :ph34r: in pol se hočte jet neko urejeno turistično državo, kjer vam bodo gostitelji poleg welcome drinka in rdečga tepiha nudili še zastonj parkirplace, seveda obvezno z WC-ji, avtomatskim splakovanjem in Beethovnovo 5 simfonijo :P

... obstaja pa še alternativa .. noge u škaf ... na TV-ju panoramske slikce .... pol pa hit na Forum pisat vtise in minimalne stroške omenjenega početja :rolleyes:

... pa da so gorenci škrti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJGA....biu jst učer u Bohin...pa nbenga redarja vidu :P

LP

Gugo B)

Pismo, jih hodte gledat gor kt ogroženo vrsto v rezervat. A so že kje nameščene opazovalnice? A se je že kontaktirala evropska skupina za zaščito ogroženih vrst?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, jih hodte gledat gor kt ogroženo vrsto v rezervat. A so že kje nameščene opazovalnice? A se je že kontaktirala evropska skupina za zaščito ogroženih vrst?

Ni res....sm hotu sam pogledat kaj nudijo...za uno parkirnino...poj pa se nobenga blo ni....sami so si krivi :P

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... khmmm ... bl k se poglablam .. bl mi ni jasn kaj vas matra  :blink: ???

da je 600 SIT za parkiranje 2much  ??? ....  in pol se hočte jet neko urejeno turistično državo, kjer vam bodo gostitelji poleg welcome drinka in rdečga tepiha nudili še zastonj parkirplace, seveda obvezno z WC-ji, avtomatskim splakovanjem in Beethovnovo 5 simfonijo  :P

...v principu je bilo tu govora o nižji ceni parkiranja za motorje napram avtomobilom, ker zasedejo manj prostora...in v Evropi imajo to večinoma lepo urejeno...

post-11-1061212235.gif

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Bohnu sem zivel dobro leto in bil lastnik motorja, torej tud Motosetovc...iz Bohinja sem se odselil...motor prodal...pa nimam nobene zamere do Bohinja...ampak jaz sem lahko sel iz te res lepe doline...zal mi je tistih, ki tega ne morejo naredit in jih bojo zahojeni tastari zajebal...razen, ce se bo na moje veselje zgodilo nasprotno :)

Nekateri Motosvetovci res niste za zgled tukajle na forumu. Orly-ju sem jaz poslal URL, ko sem videl okrog cesa se bo razvila debata in preprican sem da se je k debati pridruzil zato, da bi povedal svoje mnenje in mogoce tistim, ki situacije v Bohinju ne poznate glih najbolje, razlozil kako zadeve stojijo...in nekatere se ne premaknejo...pa se je naslo par zdraharjev in udri...

Pa ce bi vsaj kako konstruktivno uzgal...

Jaz osebno sem imel z redarji mir...ves cas...razlog za selitev niso bili povezani z mentaliteto nekaterih :) (Orly to ipak res) ...ampak, nikomur ni treba rinit tja kjer se mu ne dopade rezim prometa oziroma zivljenja...ce ti ni vsec, ti ni treba tja hodit...kdor to dojame nima tezav....ce se motim me lohk kdo poprav...

Pa res ne zmerjat ljudi in se se tem delat boljse...ce ze zalotis redarja da ti poslika motor in pise listek ga ni treba malo manj kot ubit...enostavno mu zaplenis slik-aparat in se odpeljes...pa naj dokaze da si bil takrat tam itd...

flayo

P.S.: Orly I got your six ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res ne zmerjat ljudi in se se tem delat boljse...ce ze zalotis redarja da ti poslika motor in pise listek ga ni treba malo manj kot ubit...enostavno mu zaplenis slik-aparat in se odpeljes...pa naj dokaze da si bil takrat tam itd...

flayo

ufa, pol te bodo pa obtožli kraje aparata :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res ne zmerjat ljudi in se se tem delat boljse...ce ze zalotis redarja da ti poslika motor in pise listek ga ni treba malo manj kot ubit...enostavno mu zaplenis slik-aparat in se odpeljes...pa naj dokaze da si bil takrat tam itd...

flayo

ufa, pol te bodo pa obtožli kraje aparata :blink:

Obtozil ze mogoce...pol ti morjo to tud dokazat... B)

flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zal mi je tistih, ki tega ne morejo naredit in jih bojo zahojeni tastari zajebal...razen, ce se bo na moje veselje zgodilo nasprotno :)

...pa se je naslo par zdraharjev in udri...

Pa ce bi vsaj kako konstruktivno uzgal...

...ampak, nikomur ni treba rinit tja kjer se mu ne dopade rezim prometa oziroma zivljenja...ce ti ni vsec, ti ni treba tja hodit...kdor to dojame nima tezav....ce se motim me lohk kdo poprav...

Pa res ne zmerjat ljudi in se se tem delat boljse...ce ze zalotis redarja da ti poslika motor in pise listek ga ni treba malo manj kot ubit...enostavno mu zaplenis slik-aparat in se odpeljes...pa naj dokaze da si bil takrat tam itd...

Večina ljudi ne Zmore naredit in ne ne more (subjektivno versus objektivno).

Zdraharje, kurjače in besne navijače in podobno boš vedno imel povsod, kot npr. v vsakem malem moto klubu. Še toliko bolj, če se lahko skrivajo za nickom.

Res je, nikomur ni treba rinit tja, ker se mu ne dopade. Ampak potem bo Slovenija razpadla na enklave in Bohinj bo ena izmed njih. Na Bohinj way. Bohinjski kot rabi prepih, tako kot moto scena v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, nikomur ni treba rinit tja, ker se mu ne dopade. Ampak potem bo Slovenija razpadla na enklave in Bohinj bo ena izmed njih. Na Bohinj way. Bohinjski kot rabi prepih, tako kot moto scena v Sloveniji.

huh, to se pa nebi mogu bolj strinjat s tabo.

Sj, mal ze piha ... mo vidl ce majo kej mocne ograje :) hehe

lp

OrlyTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, nikomur ni treba rinit tja, ker se mu ne dopade. Ampak potem bo Slovenija razpadla na enklave in Bohinj bo ena izmed njih.

Pomoje se ni za bat da bi se Slovenci se bolj kregal med sabo :) al pa da bi nehal u Bohn hodit...ce se pa to slucajno zgodi, bojo lokalci zadeve spremenil in bo dolina spet polna :)

Do takrat pa ne bojo kaj bistvenega spreminjal...

flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm, nevem res kašne izkušnje maste ostali, sam jst vem d se da marskej zment z tistimi redarji tako v Bohinju kot Bledu!

Smo bli na Bledu v šestih in ni blo placa nikjer niti za otroški voziček :blink: pol smo pa igrali prste kdo bo redarja iskal in prašu kje lahko parkiramo in seveda Žan potegnu kratko <_< <_< ja ku zmeri...

No in kaj sm ga prašu: "Gospod a lahko zmotim? Kaj je možno parkirat tja na PLOČNIK k drugje ni placa???" :D

In na mojo in še čigvo čudo:"Ja seveda sam vzdolž, ne prečno, če je le možno?!?!?" :blink: :ph34r:

A je to možno še kje slučajno??? Lepo vas prosim B) ne tolk tžit redarjem k so prou fajn!!!

Na bohinju pa sm mel cele tri dni zastonj parking plac, pa še redar mi ga je držal :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ja, Hanzi, narisani park placi za motorje na parkirišču privatnega lokala, ker je lastnik tudi motorist.

Javne moto parke boš pa bolj na redko našel.

Je bil dober sladoled??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Hanzi, narisani park placi za motorje na parkirišču privatnega lokala, ker je lastnik tudi motorist.

Javne moto parke boš pa bolj na redko našel.

Je bil dober sladoled??

A je to mogoče Mantova na Vrhniki? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Temperature postajajo poletne!

Torej, kaj se dogaja v Bohinju:

- je readar dobil novo protezo?

- so "hudobni" motoristi v zaporu?

- se nam letos spet obeta ozkost redarjev in kaznovanje motoristov?

- so že uredili parkirne prostore za motorna kolesa?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperature postajajo poletne!

Torej, kaj se dogaja v Bohinju:

- je readar dobil novo protezo?

- so "hudobni" motoristi v zaporu?

- se nam letos spet obeta ozkost redarjev in kaznovanje motoristov?

- so že uredili parkirne prostore za motorna kolesa?

Tadej

-ne vem, ga lohka vprašam, je bil bojda na naši gimnaziji

-ne vem

-najbrš <_<

-you wish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mantova--a tam še vedno vodo kasirajo???

Pa da ne bo pomote: naročila belo kavo, 2dl jabja in 1dl vode skupaj---vodo mi je arogantno računala 30 sit (in na računu je pisalo ,,Vrhniški biser,, oz. za tiste ki ne razumejo--voda iz pipe.)---od takrat se veselo vozim MIMO

Pa kaj??? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa kaj??? :doze:

Nič!!!

Je pa res, da niso dovolj le parkir placi za motorje. Tudi dečva, ki streže, bi bila lahko bolj profesionalna. Hitrost postrežbe in nasmešek niso ravno njene vrline. Je pa odlična lokacija in je škoda, da je tam šlamparija doma. Enako kot v Paviljonu na Brezovici. :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kasiranje vsega ,,ogled slapa savice,,--vse skupaj---1000 sit po osebi (ne bi rekla, če bi oni slap naredl oz, če bi me peljali al vsaj neki---ne, sam greš peš in če imaš familjo si ob 4 čuke takoj.)

Pa vstop v Logarsko,

al pa kmet z denarnico, ko parkiraš (mnogo pred vrhom) ob cesti na Vršič---- (makedamski plac) ---šla na mojstrovko, bila že v popolni bojni opremi in pride ta bedak in hoče od mene jurja---jest pa ruzak dol iz ram pa iskat denarnico--- in podobno ožiranje, (brez računov z nekimi listkom, ki ti ne jamči ničesar), na vsakem koncu in kraju, me lepo pogreje in si lohk rečem samo ,,turizem smo ljudje,, in čist razumem, da komu poči film--da cel mesec dela za 100 000 sit in pol se odloči peljat familjo nekam na izlet (otroci morajo mal slovenijo poznat) in ga takole nasuho oberejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mantova--a tam še vedno vodo kasirajo???

Pa da ne bo pomote: naročila belo kavo, 2dl jabja in 1dl vode skupaj---vodo mi je arogantno računala 30 sit (in na računu je pisalo ,,Vrhniški biser,, oz. za tiste ki ne razumejo--voda iz pipe.)---od takrat se veselo vozim MIMO

Pa kaj??? :doze:

Enkrat smo se ustavili v Mantovi na poti iz motozbora v Cerknici. Prvič, zadnjič in nikoli več.

Čakali 10 minut, da so sprejeli naročilo. Čez 15 minut je kelnarca prinesla sladoled (porcije). Ko smo pojedli sladoled smo še 10 minut čakali na račun.

Sladoled je bil :SS :SS :SS

Čez dve uri sem doma ta sladoled :SS :SS :SS

Ko sem mami rekel, da je za :SS kriv sladoled mi je ful verjela in sem jih poslušal, da če se ga na motozboru napijem, naj potem tam tudi prespim, ne pa da se nažgan vozim domov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!