Skoči na vsebino

Parkiranje (v Bohinjski dolini,mestih itd.)


Priporočene objave

OrlYTM, a ti ne bi mogel bolj tako neosebno nežaljivo replicirat, ko se je tema že malo umirila???

A je treba človeka res takoj označiti za butastega, če je napisal kako se je zeznil z vašimi že predebatiranimi parkirnimi ukrepi?

Ali ti je pa dolgčas ratalo, pa bi spet rad temo poživil?

Ce bolje preberes, nism oznacil njega za butastega ampak sm oznacil njegov naklep (parkirat tam, kjer to ni dovoljeno, kljub vsem tem debatam tu gor) za butast, kar se meni zdi precejsnja razlika. Ce je izzvenelo kot, da sm njega oznacil za butastega, se opravicujem.

Ni mi dolgcas, preprosto se mi je zdelo vredno replicirat na njegov tekst, ki pa je bil, z se nekaj replaji, v zaljivem tonu.

lp

OrlyTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bolje preberes, nism oznacil njega za butastega ampak sm oznacil njegov naklep (parkirat tam, kjer to ni dovoljeno, kljub vsem tem debatam tu gor) za butast, kar se meni zdi precejsnja razlika. Ce je izzvenelo kot, da sm njega oznacil za butastega, se opravicujem.

Ni mi dolgcas, preprosto se mi je zdelo vredno replicirat na njegov tekst, ki pa je bil, z se nekaj replaji, v zaljivem tonu.

lp

OrlyTM

...žaljivem tonu? Da nebom demonstriral, kako zgleda žaljiv ton!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Urbi

p.s.: izvinjavas se???, majke ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalomt je treba tele bohinjce in vse njihove simpatizerje. :P :D :lol:

Bravo!

Urbi

p.s.: se malo prepucavanja, pa bom prebil magično mejo 200-ih postov! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...žaljivem tonu? Da nebom demonstriral, kako zgleda žaljiv ton!!!!! :angry:  :angry:  :angry:  :angry: 

Urbi

no dj, demonstriraj! ... ce se s takim odnosom sprehajas po svetu, bos se veckrat kj placu :D :D :D hehe, prov ti je :P

p.s.: izvinjavas se???, majke ti...

mah, ocitno se teb ni vredno, torej se NE! Pa sploh, pr nas v Bohinju se opravicujemo, ne izvinjavamo ... ampak, ti najbrz tko ne poznas dobr Slovenskega jezika, k vidim, da ne znas brat, kaj sm zapisu. :P

--------------------------------------------------------------

Ti, ki bi pa nalomu vse Bohinjce, pa le prit, te bomo pocakal, bom organizirov ... pr mostu pr jezeru, sam rec kdaj ....

prepotentnezi za racunalniki, vsi pogumni. :rolleyes:

--------------------------------------------------------------

lp

OrlyTM

Popravljeno . Popravil OrlyTM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar danes se postavte, pa počakte da pridemo. :P :D :lol:

nene ... mi namo nec cakal, ti nas rabis, ne mi tebe ... ko prides v Bohinj, kr zacni nalamlat, ni panike ... se bomo prec zbral, nas je zadost :)

lp

OrlyTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3PM! :angry: :angry: :angry: :angry:

Današnje kopanje me bo pa (najverjetneje) precej stalo. Za skok (no, v bistvu 2 x penzionersko v stilu gležnji - kolena - pas, 30 min koncentracije - žabica :lol: )

Hmm, a te ni mama učila da morš en uč zmer na mopedu pustit ležat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OrlYTM, a ti ne bi mogel bolj tako neosebno nežaljivo replicirat, ko se je tema že malo umirila???

A je treba človeka res takoj označiti za butastega, če je napisal kako se je zeznil z vašimi že predebatiranimi parkirnimi ukrepi?

Ali ti je pa dolgčas ratalo, pa bi spet rad temo poživil?

Ej sori, ampak men so tut zdi mal hecno, no. 27 strani napisemo o tem kako v Bohinju dobis kazen, ampak clovek vseeno naredi tocno tisto, kar je miljonkrat odsvetovano, to naredi veckrat in pol ko se mu ponesreci, jamra.

A ni to vsaj malo butasto, no?

DISCLAIMER

Sej je jasno da se v tem postu nisem opredelil za ali proti kar se tice zaracunavanja parkiranja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dj, demonstriraj! ... ce se s takim odnosom sprehajas po svetu, bos se veckrat kj placu :D :D :D hehe, prov ti je  :P

mah, ocitno se teb ni vredno, torej se NE! Pa sploh, pr nas v Bohinju se opravicujemo, ne izvinjavamo ... ampak, ti najbrz tko ne poznas dobr Slovenskega jezika, k vidim, da ne znas brat, kaj sm zapisu. :P

Daj genialec, da ti nebo varovalka pregorela od pametovanja!

Urbi

p.s.: raje z vedrom vodo nosit na Komarčo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sori, ampak men so tut zdi mal hecno, no. 27 strani napisemo o tem kako v Bohinju dobis kazen, ampak clovek vseeno naredi tocno tisto, kar je miljonkrat odsvetovano, to naredi veckrat in pol ko se mu ponesreci, jamra.

A ni to vsaj malo butasto, no?

DISCLAIMER

Sej je jasno da se v tem postu nisem opredelil za ali proti kar se tice zaracunavanja parkiranja?

My point exactly! Sam ne, Bohinjci so butasti, j**** ga confused-smiley-013.gifconfused-smiley-013.gif

---------------------------------------------------------------------------------------

Desmo, a pol si se zej ze premislu, nas navte vec nalomil al ka?

bah, pa sm ze mislu, da bo zabavno. sad-smiley-011.gif

brezveze :rolleyes:

lp

OrlyTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OrlYTM, a ti ne bi mogel bolj tako neosebno nežaljivo replicirat, ko se je tema že malo umirila???

A je treba človeka res takoj označiti za butastega, če je napisal kako se je zeznil z vašimi že predebatiranimi parkirnimi ukrepi?

Ali ti je pa dolgčas ratalo, pa bi spet rad temo poživil?

Ej sori, ampak men so tut zdi mal hecno, no. 27 strani napisemo o tem kako v Bohinju dobis kazen, ampak clovek vseeno naredi tocno tisto, kar je miljonkrat odsvetovano, to naredi veckrat in pol ko se mu ponesreci, jamra.

A ni to vsaj malo butasto, no?

DISCLAIMER

Sej je jasno da se v tem postu nisem opredelil za ali proti kar se tice zaracunavanja parkiranja?

Mater, zdaj pa se jamrat nebi smel? :angry:

Urbi

p.s.: nemorš verjet, kolk pametnjakovičev se po motosvet.com sprehaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--------------------------------------------------------------

Ti, ki bi pa nalomu vse Bohinjce, pa le prit, te bomo pocakal, bom organizirov ... pr mostu pr jezeru, sam rec kdaj ....

prepotentnezi za racunalniki, vsi pogumni.  :rolleyes:

--------------------------------------------------------------

Jah, vkljucno s tabo, sucker.

Sploh pa se men zdi, da oboji prevec nabijate o tem kdo bo koga nalomu. Na motosvetu kar mrgoli tem, kjer se ljudje odlocajo koga bojo nalomil in kdaj. In men se vedno bolj zdi, da je to totalno nabijanje. Pol kr nikol ne izvedete svojih akcij.

Dejmo, da vas vidim, pravi moski s porascenimi prsmi, pejte uveljavljat silo pesti. Javim se, da pridem in se smejem tako tepenim, kot tepecim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj genialec, da ti nebo varovalka pregorela od pametovanja!

Urbi

p.s.: raje z vedrom vodo nosit na Komarčo :D

Nc bat Urbi, nc bat ... obvladam to, tko da varovalka se ni pregorela nikol! Ce mas pa ti slabe izkusnje, pa priporocam kaksen servis alpa mocnejso varovalko, sam da ti pol kak drug vitalni del ne skripne, za pazit se je, ce mas le omejene resurse :D :D :D

Kar se pa komarce tice, bojo pa ze za to poklicani poskrbel, da bo porihtano ... ves, eni so gasilci, eni pa delamo kj druzga.

lp

OrlyTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--------------------------------------------------------------

Ti, ki bi pa nalomu vse Bohinjce, pa le prit, te bomo pocakal, bom organizirov ... pr mostu pr jezeru, sam rec kdaj ....

prepotentnezi za racunalniki, vsi pogumni.  :rolleyes:

--------------------------------------------------------------

Jah, vkljucno s tabo, sucker.

Sploh pa se men zdi, da oboji prevec nabijate o tem kdo bo koga nalomu. Na motosvetu kar mrgoli tem, kjer se ljudje odlocajo koga bojo nalomil in kdaj. In men se vedno bolj zdi, da je to totalno nabijanje. Pol kr nikol ne izvedete svojih akcij.

Dejmo, da vas vidim, pravi moski s porascenimi prsmi, pejte uveljavljat silo pesti. Javim se, da pridem in se smejem tako tepenim, kot tepecim.

Ce bi bil sposoben ujet mal sarkazma v zapisanem, bi se ti mogoc moj tekst zdel mal manj prepotenten, ane? Kdo je ze vabu na fajting? Ta motorist, un motorist ... vsi bi neke redarje pa Bohinjce tepl ... pa da vidmo junake, ko se bojo s pestmi spravl na enga tapravga kmeta k ma roko ko lopato .... smejal se bom pa jst tut, sam da predvsem tepecim motoristom (oz. tepenim ... kdo ve :D :D :D )

lp

OrlyTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke majo pa bohinjci najbrž res kar močne. Na planšariji zna biti precej dolgčas, krave pa niso vedno za stvar. :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno, ampak se vseen morte parkirnino placat  :P

A zej bo ze kr jezero vase al kaj? hehehehehehehehehehehe zabava za vso druzino, tale motosvet forum  :D  :D  :D

lp

OrlyTM

Svakog gosta je posle sedam (bebavih) posta dosta. Sploh če se stopnjujejo (po bebavosti). Dete, začelo si normalno, s svojimi stališči, kakršna pač že so. Nadaljuješ pa v svetli tradiciji osebkov, ki so bili z motosveta auslezvani. Če je zmanjkalo argumentov in poze, pozabiš na Motosvet. Imajo na poljub.com tudi forum, pa tam razglabljaj npr. o spolnem življenju Bohinjcev.

Pa srečno.

napaka. Ne poljub.com. Obstaja Drogart.org forum, kjer lahko vidiš, da je Orly tudi moderator. In Orly je prav fajn dečko. Sam drogart forum je ena velka podjebalnica in kregalnica. In sedaj je očitno uletela še sem...

Nažalost.

Za Bohinj pa ne vem, kako in kaj. Vem pa, da še nikjer v Evropi nisem plačal kadarkoli kazni ali parkirnine za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke majo pa bohinjci najbrž res kar močne. Na planšariji zna biti precej dolgčas, krave pa niso vedno za stvar. :P :D :lol:

No vidis, sj ves kako gre ... zanimivo mi je, da si se vedno tako pogumen, mas ti tut tko mocne roke? :D :D :D :D

Mogoc desna mocnejsa, al leva mocnejsa? Al si poskrbu, da si obe enak obremenil? :D :D :D

LOL ... hecni ste eni, res ....

no, jst se te prcarije nam su vec, g. Desmo najmocnejsi in ostali podobni.... tut do zdej sm odgovarjal sam na direktne prcarije, nic drugega :)

Pa kot je Rudolfo zapisu, sm cist kul decko, sam ne maram pluvacev vsevprek in pametnjakovicev, ki bi cele rezime spreminjal zato, k so en parking ticket fasal, ceprav so dobr vedl, da ga bodo, ce bodo narobe parkiral. A ce te na radar kresnejo, bos tut prebutov polcaja pa pol tezil, da za motorje bi mogla bit pa omejitev visja, k itak bolj letijo kot avtomobili?!? ... adijo pamet.

Pa se vidmo v Bohinju, ki letos podira rekorde :) Lepo je, toplo je in polno je ... W.E.L.C.O.M.E :)

lp

OrlyTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drogart.org forum, kjer lahko vidiš, da je Orly tudi moderator.

In orly naj tam tudi ostane, ker je za motosvet prepameten, tako da ga nobeden ne mara. :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se ena iz Ljubljanskega konca:

Vceraj smo se na Agip pumpi zbrali Dawe, Bladzo, Roby Cop in jaz. Odpeljali smo se na Rakitno. Tam sta se nam pridruzila se Climber in Climberino.

Ob jezeri smo na urejenem, sicer pa makadamskem parkiriscu parkirali motorje cisto ob jezeru in smo se lepo okopali in pohladili.

Na plazi ni bilo smeti, ker jo vsak dan pocistijo (mogoce sem in tja kak cik) in pa tudi zato, ker je kosev za smeti dovolj. Zraven je en premicni bifejcek s klopcami, cene so pa nizje kot dol v Ljubljani.

Ne boste verjerli, ampak kopanje in parkiranje je bila BREZPLACNO!!! Tudi za avtomobile.

Zakaj bi se potem sploh vozil na kopanje štirikrat dalj v Bohinj, placal parkirnino oz. se prerekal z butastimi redarji?

Not me!

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke majo pa bohinjci najbrž res kar močne. Na planšariji zna biti precej dolgčas, krave pa niso vedno za stvar. :P :D :lol:

....ti krave ti nesramne...pa še celo na travnike jih spustijo...one pa tako nazaj - danes me glava boli...pravzaprav celo čredo glava boli. Je pa pri sosedu ovca, pa lahko kakšno besedico zate rečemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drogart.org forum, kjer lahko vidiš, da je Orly tudi moderator.

In orly naj tam tudi ostane, ker je za motosvet prepameten, tako da ga nobeden ne mara. :P :D :lol:

Točno!

Zdaj pa še za konec, lepo in počasi (za počasnejše?)...

- v svojem jamranju nisem pisal ničesar o kakih radikalnih ukrepih ala spreminjanje režimov ali pretepanje redarjev. Pač sem fasal kazen in sem se malček razpisal.

- kaznovanje motoristov za napačno parkiranje je nenavadna praksa. Da se o cifri 10K sit ne pogovarjamo. Če bi se šli Bohinci resne turistične delavce, bi redar prišel do tebe, rekel nekaj v stilu sori, po novem bomo brez debate kaznovali tudi motoriste... in te poslal na (plačljivo) parkirišče. Glavno štalo delajo avti in basta. Kasiranje 10.000 sit (oz. 5000) pa je preprosto služenje na obiskovalcih (OK, pač smo na Gorenjskem)!

Urbi

p.s.: Sem se glih pogovarjal z Davidom Stropnikom, pa je rekel, da se mu še NIKOLI, kjerkoli je bil z motorjem, ni zgodilo, da bo dobil listek za parkiranjem. Tolk o tem. Bohinci majo očitno največ problemov z navalom turistov (ali luknjo v občinskem proračunu).

p.s.2: @ Dave; "človek" ima tudi nick! :angry: Tako brihtnjakovči, ki vedno, v vsakem topiku, pristavijo svoj piskrček, pa mi gredo tudi rahlo na jetra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!