Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

Zanima me ali je možno dobiti kakšno prevleko za sedež, da oseba, ki sedi na zadnjem sedežu ne bi drsela proti vozniku pri zaviranju. Predvsem se težava pojavi ob nošenju usnja.

http://www.triboseat.com/

Najdeš jih tudi na eBay-u.

post-1019-009475400 1288095253_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem skupaj zanima me ali se dobi kar koli za nego sedeža namreč imam Hondo cbr 954 pa bi rad negoval tudi usnje ampak me malo skrbi da bi postalo usnje preveč gladko kar pa seveda vsi vemo da ni uredu... hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem skupaj zanima me ali se dobi kar koli za nego sedeža namreč imam Hondo cbr 954 pa bi rad negoval tudi usnje ampak me malo skrbi da bi postalo usnje preveč gladko kar pa seveda vsi vemo da ni uredu... hvala lp

Jaz uporabljam Motul Perfect Seat zadeva v spreju.Fino spuca imel pa nej bi tudi formulo anti-glisse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je že kdo kupoval sedež znamke CORBIN,trenutno se eden prodaja na eBayu--TUKAJ,ampak prvič slišim za toti :? zic,tak da če kdo kaj ve,ima kakšne izkušnje naj pove.

CORBIN je zelo priznana ameriška firma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Kljub temu, da sem prebral to temo , me vseeno zanimajo priporočila za preoblečt in predvsem tudi (rahlo) preoblikovat sedež ! Najrajši širša okolica Ljubljane, za kvaliteto po zmerni ceni pa ni problem narediti tudi kakšen KM več.

Zakaj ponovno sprašujem .......closedeyes.gif.... kaj pa vem, morda so kje odprli ali pa zaprli že kakšno novo trgovino, oz, tapetništvo, ......

Zanimajo me tudi cene teh storitev , če niso prevelika skrivnostwhistle.gif

Hvalaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živio,a pozna kdo kakšnega mojstra iz Mb.ali okolice,ki bi mi znižal sedež na gsx 650f :?

lp

maš na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene bi to zanimalo.

Hvala vnaprej!

Upam da ne bo jezen ko tako javno dajem številko... pa saj posel je posel

Tapetnik Milan 040451414 je naredil že kar nekaj dodelav... se da dogovorit... je pa na Koroški malo pred tržnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Že nekaj časa sem hotel dati predelati in zvišati sedež na mojem motorinu, ker sem malce višji od povprečja in mi je tudi moj strom, ki sicer ni med manjšimi motorji, malenkost premajhen. Klical sem dva tapetnika, enega iz Vrhnike in drugega iz Šenčurja a sem dobil vtis, da imata dovolj drugega dela, in jih nek sedež za motor ne zanima.

Kasneje sem na hrvaškem forumu našel fotografije mojstra Bobana iz Zemuna v Srbiji. Sedeži za V-Stroma, podobni Bagsterjevim, so mi bili takoj všeč. Glede na zelo ugodno ceno predelave (80€) sem mojstra poklical in predlagal mi je, da sedež pošljem k njemu z avtobusom. Rečeno-storjeno, v petek je sedež potoval v Beograd, v ponedeljek zjutraj je bil nazaj pri meni (mojster se je potrudil in naredil zadevo takoj).

Sedež je zelo lepo narejen, prevleka je iz umetnega usnja (Berengier), predvsem pa je udoben in tako povišan kot sem želel. Slike povejo več kot vse besede, mojstra Bobana pa dobite preko njegove spletne strani:

post-1019-0-10220300-1303929389_thumb.jpg

post-1019-0-14133000-1303929393_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, na mojem Banditu sem dal predelat sedež, ker se je moja pritoževala da leze naprej......

Mojstra sem našel v Šenčurju, stalo pa me je 50 € .

Ja sem zadovoljen trance_27_notworthy.gif

post-18004-0-50180500-1306171180_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mi lahko kaj predlagate proti nevšečnostim z rito na dolgih furah, mislim predvsem bolečine ki se pojavijo zaradi ozkega sedeža po več 100 prevoženih km ali po večurnih vožnjah.Mam BMW F 650 GS ki ma precej ozek sedež.Kje se nabavi in kake so vaše izkušnje z tem.Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gericke, louis, polo prodajajo gel sedezne prevleke. bagster, corbin (in se kdo) ti sedez opremi z gel vlozki. splet je poln teh zadev.

sam tega ne uporabljam, imam dost trdo rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airhawk, zadeva deluje, ni pa poceni in trpežnost varira, meni je "spustil dušo" v 3. sezonah po 20 000 km (sedaj je zaflikan ampak kako se bo to obneslo pa ne vem).

Na začetku je občutek malo čuden, ker nekako "lebdiš" na zračni blazini, ampak ko se enkrat navadiš je zadeva izjemno udobna (po 600 km na Ktm-u 690 me je bolelo vse drugo razen riti).

110€ za "luft modroc" je sicer veliko denarja ampak zadeva zares deluje. Jaz sem ga kupil v Louisu.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kaj predlagate proti nevšečnostim z rito na dolgih furah, mislim predvsem bolečine ki se pojavijo zaradi ozkega sedeža po več 100 prevoženih km ali po večurnih vožnjah.Mam BMW F 650 GS ki ma precej ozek sedež.Kje se nabavi in kake so vaše izkušnje z tem.Hvala!

Pozdravljen! Obstaja Rallye tip sedeža, ki je orginal na (800-stotkah) je malo višji in tudi bolj oblazinjen cena pa je 372$.

Vsaj tako po tem katalogu bi se moral pozanimat še pri naših predstavnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še slike

Hvala ti,morm res premislet kaj nardit, velka cena za nov zic spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja tudi druga varijanta sedeža z gelom.....stane cca. 150 evrov+ 20 evrov poštnina....

Več na PM....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!