Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Zdaj ne vem, kakšnega zlatarja omenjate? Ta "zlatar" je samo prevoznik sedeža iz SLO v Zemun?

Ahh .... se da na dosti načinov sedež tja spravit .... je pa res, da je Boban eden izmed boljših ima pa takšno gužvo, da se čaka na sedež kar konkretno časa (baje, da so slovenci navalili).

No, moj kolega stanuje na Banovem brdu in mu je sedež zrihtal v 10-ih dneh .... Delal pa mu je za ZZR1200 . Če se bom spomnil mi je kolega poslal sliko sedeža, jo bom prilepil .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bom spomnil mi je kolega poslal sliko sedeža, jo bom prilepil .....

Kar obljubim tudi naredim .... evo Boban-ov izdelek, ki ga je naredil prejšnji teden - še vroč sedež za ZZR1200.

20200992.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče ve kdo, katera firma je v Sloveniji zastopnik za sedeže Corbin?

Hehe ti bi Corbin, ta je dobra.

Ne morš vrjamt kaj sm vse mogu dat čez da sm dobu ta sedež.

Sicer imajo tudi za voznika, jaz sem rabil predvsem za moj drago.

Je pa full bolj kot original.

post-15759-0-50433400-1351320657_thumb.jpg

post-15759-0-13495000-1351320668_thumb.jpg

post-15759-0-57253900-1351320730_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Sem prebral večino strani, ampak nikjer zasledil, kje bi lahko nabavil gel vložek za predelavo sedeža. Na e-bayu se res, da najde nekaj, ampak verjetno bi pri nas kje dala kakšna podobna zadeva dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral večino strani, ampak nikjer zasledil, kje bi lahko nabavil gel vložek za predelavo sedeža. Na e-bayu se res, da najde nekaj, ampak verjetno bi pri nas kje dala kakšna podobna zadeva dobit?

Jaz sem našel tale link na horizons unlimited v temi o kle-ju. Model je bil zelo zadovoljen z njim. Upam da ti pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdrav, da malo ubodim temo

ker mam v lasti moto guzzia californio pomeni da mam po par 100km precej mravljinčasto rit. Kaj najbolj svetujete oz na kaj moram biti pri naročilu predelave najbolj pozorn.

Gel res tako pomaga kot pravijo?

Kako izbrati peno?

Kakšno prevleko?

 

Že v naprej hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, da malo ubodim temo

ker mam v lasti moto guzzia californio pomeni da mam po par 100km precej mravljinčasto rit. Kaj najbolj svetujete oz na kaj moram biti pri naročilu predelave najbolj pozorn.

Gel res tako pomaga kot pravijo?

Kako izbrati peno?

Kakšno prevleko?

 

Že v naprej hvala

 

Iz lastnih izkušenj ti nažalost nemorem pomagati, imam pa na KLE-ju podoben problem kot ti. Čez zimo sem malo iskal kako bi to naredil doma in naletel na tale link. Piše marsikaj zanimivega, od različnih pen, do gelov in oblike sedežev.

 

Upam da ti kaj pomaga.

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih izkušenj ti nažalost nemorem pomagati, imam pa na KLE-ju podoben problem kot ti. Čez zimo sem malo iskal kako bi to naredil doma in naletel na tale link. Piše marsikaj zanimivega, od različnih pen, do gelov in oblike sedežev.

 

Upam da ti kaj pomaga.

 

Lp!

 

že sam prečekiral veliko možnosti, tudi ta posredovani lik, na forum sem se pa obrnil, da izvem situacije iz prakse.

Hvala vseno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši material na sedežu ima BMW F800R če se predeluje sedež bi bil ta material zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!